Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zatoczki warte polecenia Trogir

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.05.2014 19:04

Obok jest stocznia, a górą latają samoloty.

Pewnie mało osób tam jeździ.

Vranjica jest na wprost pełnego morza, więc ma trochę ładniejsze położenie. Zastanówcie się jeszcze nad Vinisce, Razanji, Sevid lub Rogoznicą jeśli wolicie ciut większą miejscowość ewentualnie coś na Ciovo.
Trogir i okoliczne zatoki to raczej do odwiedzin, niż do mieszkania.
sierra7
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 29.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sierra7 » 17.05.2014 12:16

weldon dzięki miałeś mnie zachęcić a nie zniechęcić:P.
Apartament już wynajęty i mimo wszystko slyszałam pochlebne opinie o tej miejscowości. Wiem, że niedaleko jest stocznia, ale akuart plaża jak i aparatment znajduja się spory kawałek od nas.
Chciałam poprostu któregoś dnia pojechać trochę dalej od naszej miejscowości na plażę gdzie będziemy my sami z dala od turystów i hałasu. Takiej zatoki szukam:p. To jest akurat zdjęcie pierwsze lepsze z google.

zatoka wraku, zakynthos, shipwreck, zante.jpg
Cmok_Wawelski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 19.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cmok_Wawelski » 17.05.2014 17:58

sierra7 napisał(a):weldon dzięki miałeś mnie zachęcić a nie zniechęcić:P.
Apartament już wynajęty i mimo wszystko slyszałam pochlebne opinie o tej miejscowości. Wiem, że niedaleko jest stocznia, ale akuart plaża jak i aparatment znajduja się spory kawałek od nas.
Chciałam poprostu któregoś dnia pojechać trochę dalej od naszej miejscowości na plażę gdzie będziemy my sami z dala od turystów i hałasu. Takiej zatoki szukam:p. To jest akurat zdjęcie pierwsze lepsze z google.




Obawiam się, że tego typu puste zatoczki i w dodatku tak spektakularnie piękne w okolicach Trogiru nie istnieją. :wink:
W Chorwacji w czasie sezonu o samotność najłatwiej na rozlicznych wyspach albo Peljescu. Tam generalnie zawsze można znaleźć coś "tylko" dla siebie.
Moim zdaniem na stałym lądzie nie dość, że nie jest tak urokliwie (oczywiście za wyjątkiem południowej Dalmacji), to i ludzi w sezonie chmara.
Polecam rejs na którąś z pobliskich wysp i tam szukać szczęścia :)
sierra7
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 29.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sierra7 » 17.05.2014 19:12

W takim razie może coś ciekawego na Ciovo? :)
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1724
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 17.05.2014 19:51

sierra7 napisał(a):W takim razie może coś ciekawego na Ciovo? :)

Mówisz - masz 8)

Uvala Duga na Ciovo

Gdzieś w relacji z Ciovo są fotki z tej zatoki. Sami tam nie będziecie, ale ludzi zwykle mniej niż na innych plażach na Ciovo. Poza tym, są tam w pobliżu skaliste miejsca, gdzie wprawdzie trudno plażować ze względu na ostre kamole, ale ludzi nie ma wcale.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 17.05.2014 20:29

Obawiam się że pomyliły Ci się kraje to Chorwacja a nie Grecja,chyba gdzieś tam macie kwaterę nieciekawe miejsce
IMG_0792.JPG
IMG_0792.JPG
Załączniki:
IMG_0801.JPG
IMG_0800.JPG
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 17.05.2014 20:33

I do dupy całe marzenia poszły precz lecz lepiej być przygotowanym niż się zawieść na miejscu.Szczerzę życzę aby Was tylko samoloty nie budziły.
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 17.05.2014 20:48

Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 17.05.2014 20:59

Powracając na Ciovo i Okrug Gornji, "nasze" plaże:
Pod samym domem "betonka" :D
Obrazek

ale kawałeczek dalej już tak
Obrazek
Obrazek

i w drugą stronę dłuższy kawałek spacerkiem, było tak

Obrazek

Skałkowych plażyczek mnóstwo dookoła.

Przepraszam za jakość zdjęć, ale fotograf ze mnie marny, a to mój debiut zdjęciowy na forum i jakoś tak mi się porozmazywały nie wiem dlaczego :oops: A i wybór miałam mały, bo roznegliżowanych ciał chciałam Wam oszczędzić :oczko_usmiech:
sierra7
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 29.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sierra7 » 18.05.2014 09:28

Dziękuję za zdjęcia, wciąż nie jestem zniechęcona.
Belluna dziekuję za zdjęcia dokładnie czegoś takiego szukam.
Z zaznaczyłam, że zdjęcie zostało przykładowo wzięte z Google. Wiem, że to Grecja i nie nie pomyliły mi się kraje. Dałam za przykład o jaką zatokę mniej więcej mi chodzi.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 18.05.2014 11:31

Witam. Bylem w seget vranjicy zaraz kolo doni we wrzesniu na plazy bylo kilka osob cisza i spokoj polecam.w weekend byli ludzie z Trogiru i wtedy troszke ludzi bylo ale bez przesady.fajna mala wioska.pozdrawiam
kasik2704
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasik2704 » 25.05.2014 09:21

witam jaka cena jest za przejazd przez most w trogirze ?? busem
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 25.05.2014 10:24

kasik2704 napisał(a):witam jaka cena jest za przejazd przez most w trogirze ?? busem

Trzeci raz to samo pytanie.
Masz jakąś traume z tymi opłatami???
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 25.05.2014 10:54

Byłem w Willi Saldun na Ciovo. Niedaleko tej Waszej "stoczni". To najmniejsza stocznia jaką widziałem. W żadnym razie nie przeszkadzała w wypoczynku. Miejsce bardzo dobre, prywatna plaża, z "cieniem", prywatne leżaczki, blisko do Trogiru ok. 500m. Niedaleko publiczna plaża w Okrug Gornyj. My woleliśmy własną plaże i wieczory w Trogirku.
sierra7
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 29.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sierra7 » 24.08.2014 16:16

Wrociłam z wakacji spedzoncybw Seget Donji
Stoczni absolutnie nie słychać w tej miejscowości. Było wspaniale. Plaża idealna wg mnie jak na Chorwację, bo były małe nasypane przez ludzi kamyki i mało jeżowców. W 100% mogę polecić każdemu tą miejscowość. Do centrum Trogiru była 1 godzina drogi spokojnym krokiem brzegiem morza.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Zatoczki warte polecenia Trogir - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone