Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zaproszenie do współtworzenia działu FAQ

Zaglądnij tu zanim zadasz pytanie. Być może temat był już omawiany i odpowiedź na Twoje pytanie już tu jest.
[W FAQ mogą pisać tylko osoby uprawnione. Jeśli chcesz dołączyć do grupy redaktorów FAQ skontaktuj się z adminem.]
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005
Zaproszenie do współtworzenia działu FAQ

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 04.12.2007 22:16

Zapraszam wszystkich, którzy mają trochę wolnego czasu i chęci do współtworzenia działu FAQ. Szczególnie gorąco zapraszam tych, których denerwują setki pytań o LPG ale też tych, którzy cierpliwie na te pytania po milion razy odpowiadają. Wszystkie informacje o tym jak to FAQ ma wyglądać znajdują się tutaj.

Żeby uniknąć bałaganu prawo zakładania nowych wątków w dziale FAQ mają tylko te osoby które zadeklarowały chęć opiekowania się poszczególnymi tematami.

Aktualna lista Redaktorów jest tutaj.


Chętnych do współpracy proszę o zgłaszanie się w tym wątku.
Ostatnio edytowano 13.05.2008 18:22 przez Morski Pas, łącznie edytowano 5 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.12.2007 22:21

Wiesz chęci to może i by nie jeden miał ale weź mi wytłumacz jak się tu nie wk... widząc taką reakcje na skierowanie do FAQ-u
forum/viewtopic.php?t=17805&highlight=
Dziś mamy dopiero grudzień aż strach pomyśleć co będzie bliżej lata. Ja w każdym razie się zagotowałem w tym momencie. Nie mam pytań :cry:
Ale nic to - jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 05.12.2007 00:04

Piotrek_B napisał(a):Wiesz chęci to może i by nie jeden miał ale weź mi wytłumacz jak się tu nie wk... widząc taką reakcje na skierowanie do FAQ-u
forum/viewtopic.php?t=17805&highlight=
Dziś mamy dopiero grudzień aż strach pomyśleć co będzie bliżej lata. Ja w każdym razie się zagotowałem w tym momencie. Nie mam pytań :cry:
Ale nic to - jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B :wink:

Pewnie krzysiek zrozumiał fakju ,więc się nie dziwię reakcji. :D
Niefortunna ta nazwa FAQ. :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.12.2007 09:49

I właśnie to moment w którym Admin powinien zareagować w dość prosty sposób: zamknąć temat + udzielić ostrzeżenia. Inaczej FAQ pozostanie dla tych co je tworzą i kilku co bardziej ambitnych. 8)
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 05.12.2007 10:29

Chcialbym aby powstal dzial dot. nawigacji samochodwej.Mianowicie,zebysmy sie wymieniali doswiadczeniami o programach do nawigacji,wersjami map,a przede wszystkim punktami POI.Mysle,ze wiele osob bedzie tym zainteresowanych.
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 05.12.2007 12:17

Haweł napisał(a):Chcialbym aby powstal dzial dot. nawigacji samochodwej.Mianowicie,zebysmy sie wymieniali doswiadczeniami o programach do nawigacji,wersjami map,a przede wszystkim punktami POI.Mysle,ze wiele osob bedzie tym zainteresowanych.

Chcieć znaczy móc - rozumiem że jesteś gotowy taki wątek prowadzić i właśnie zgłosiłeś się na ochotnika? :wink:
Jakby co to zawsze mogę pomóc bo sam używam GPSa
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 05.12.2007 15:33

Moge sprobowac,licze na pomoc,nie jestem alfa i omega,czlowiek caly czas sie uczy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.12.2007 16:25

Haweł napisał(a):Moge sprobowac,licze na pomoc,nie jestem alfa i omega,czlowiek caly czas sie uczy.

wszyscy się uczymy :lol: a FAQ zapewne pomoże nie tylko "nowym"
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 05.12.2007 17:09

Mogę pomóc w temacie bagażników, boxów (pojemników na bagaż), różnych uchwytów....
Przewóz lużnego bagażu, rowerów, łodzi, surfingu, nart....., oraz pomogę w doborze łańcuchów śniegowych (temat raczej zimowy, ale Cromaniacy na narty też jeżdżą).
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.12.2007 18:00

Macieju, extra pomysł. Dołączę się moimi skromnymi poradami na temat niekonwencjonalnych wspomagaczy zabezpieczeń dodatkowych, jeśli pozwolisz :wink:

Admin1, uprawnienia temu Panu :lol:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 05.12.2007 18:03

Pozwolę, pozwolę, z miłą chęcią i radością. :D
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 05.12.2007 18:12

Rysio napisał(a):Admin1, uprawnienia temu Panu :lol:


Proszę uprzejmie. Maciek1956 i Haweł dopisani do listy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.12.2007 20:17

Mam jeszcze jedną propozycję :idea: .
Ustalmy co nam brakuje w tematach do FAQ z cyklu "The Best of...."

Aktualnie mamy:
- GPS...,
- Dojazd starą droga przez Plitvice i Knin....,
- Korki.....,
- Gdzie spać w drodze.....,
- Trasa przez Węgry zachodnie,
- Wyjazd "w ciemno".....,
- Dojazd z zachodniej Polski do Chorwacji,
- Noclegi w Chorwacji,
- LPG....,

Jakie jeszcze tematy są niezbędne :?: tak, żebyśmy nie zdublowali tematów z całego forum :lol:
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 05.12.2007 20:30

No jak to co:
- kamizelki
- trójkąty
- żarówki zapasowe itp
czyli ogólnie, co trzeba mieć na wyposażeniu samochodu w Chorwacji i krajach tranzytowych
:-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.12.2007 20:35

No właśnie mam "zagwozdkę" i pytanie:
- czy z tematu "Noclegi w Chorwacji" wyodrębnić temat np. pod nazwą "Noclegi na kempingach", czy ta forma nocowania ma to być w temacie głównym. :?:
Następna strona

Powrót do FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

cron
Zaproszenie do współtworzenia działu FAQ
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone