Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zaproszenie do współtworzenia działu FAQ

Zaglądnij tu zanim zadasz pytanie. Być może temat był już omawiany i odpowiedź na Twoje pytanie już tu jest.
[W FAQ mogą pisać tylko osoby uprawnione. Jeśli chcesz dołączyć do grupy redaktorów FAQ skontaktuj się z adminem.]
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 05.12.2007 21:14

Jesli chodzi o noclegi w Chorwacji,to proponuje oddzielic kempingi,w ciemno,rezerwacja wczesniej,hotele,biura podrozy.Ulatwi to szukajacym,z gory beda wiedziec gdze wchodzic,w jaki post.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.12.2007 21:38

Janusz - moim skromnym zdaniem kamp to też nocleg dlatego wrzuciłem go do "swojego" FAQ-u.

Haweł - niby można ale czy nie bedziemy się za bardzo rozdrabniali :?: Nie wiem, może jestem w błędzie ale obawiam się że czymś takim możemy zapoczątkować nowy smietnik :?: a naszym wspólnym celem jest w miare możliwości zrobienie małego porządku na forum. Temat "w ciemno" na FAQ-u założył już niezawodny. W moim wątku o noclegach jest wprawdzie link do kilku dyskusji forumowych na ten temat ale chyba z niezawodnym zakładaliśmy mniej wiecęj w tym samym czasie te wątki stąd wyszedł dubel. Jak niezawodny sie rozkręci z tym tematem to ze swojego tematu o noclegach przeniose linki do tematu niezawodnego.

Lider16 - no fakt to też kultowe pytania :lol: Więc.....może poprowadzisz wątek ogólno-drogowo-kamizelkowy :?: :lol:
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 05.12.2007 22:06

Jeśli można się wtrącić to ja bym temat noclegów podzielił dlatego, że ludzie z reguły wiedzą co lubią. Miłośnika kempingu nie obchodzą ani apartamenty, ani hotele i vice versa.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.12.2007 22:27

admin1 napisał(a):Jeśli można się wtrącić to ja bym temat noclegów podzielił dlatego, że ludzie z reguły wiedzą co lubią. Miłośnika kempingu nie obchodzą ani apartamenty, ani hotele i vice versa.

No to OK można coś takiego wyodrębnić i wtedy przesune te kilka zdań z mojego wątku do wątku kempingowego.
Na forum jest też kilka ciekawych dyskusji dot. "kempingowych patentów" itp.
Ale ja niestety w kempingi nie wchodzę bo śpie albo w apatamentach albo (rzadziej) w hotelach to w google nie będę się bawił :wink:
Jakby nie patrzeć kempingi to pole do popisu dla Janusza Bajcera - niech zostanie Kierownikiem d/s kempingów :lol:
Niech zostana apartmani i sobe w jednym wątku razem z hotelami - bo te akurat będą tematem szczątkowym - aż takiego zainteresowania hotelami na włąsna rękę nie widać, więc nie ma sensu (moim zdaniem) zakładać dla nich oddzielnego wątku.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 05.12.2007 22:46

Piotrek_B napisał(a):albo (rzadziej) w hotelach to w google nie będę się bawił :wink:
.

Jak rzadziej.... to może oddasz starszemu.Byłem w Chorwacji w kilkudziesięciu hotelach,choć niekoniecznie w nich spałem. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.12.2007 22:51

AndrzejJ. napisał(a): Jak rzadziej.... to może oddasz starszemu.Byłem w Chorwacji w kilkudziesięciu hotelach,choć niekoniecznie w nich spałem. :wink:

Ja też w wielu byłem, nie tylko w HR :lol:
A tak serio to coś proponujesz konkretnego czy tak sobie piszesz z wieczora :?: :lol:
Bo jak tak to nie ma przeszkód, żebys poprodukowal się (z sensem) w temacie np. hoteli.
To nie są wątki autorskie tylko praca wspólna :papa:
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 05.12.2007 23:06

Piotrek_B napisał(a):
Lider16 - no fakt to też kultowe pytania :lol: Więc.....może poprowadzisz wątek ogólno-drogowo-kamizelkowy :?: :lol:


OK. Wprawdzie nie mam dużego doświadczenia "CRO" bo bylem aż tylko raz ale będę sie przygotowywał do drugiego wyjazdu więc coś "nawrzucam" ;-) Poza tym liczę na innych współtwórców tematu :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.12.2007 23:09

Lider16 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):
Lider16 - no fakt to też kultowe pytania :lol: Więc.....może poprowadzisz wątek ogólno-drogowo-kamizelkowy :?: :lol:


OK. Wprawdzie nie mam dużego doświadczenia "CRO" bo bylem aż tylko raz ale będę sie przygotowywał do drugiego wyjazdu więc coś "nawrzucam" ;-) Poza tym liczę na innych współtwórców tematu :)

Temat nie jest trudny a dodatkowo uniwersalny - przyda się nie tylko w HR :lol:
Jak będzie coś na rzeczy to oferuje pomoc.
Pozdrav :papa:
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 05.12.2007 23:09

Dołozyłbym do tego ubezpieczenia AC, Assistance, Zielona Karta do Dubrovnika ;-), moze warsztaty samochodowe ...
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 05.12.2007 23:20

Lider16 napisał(a):Dołozyłbym do tego ubezpieczenia AC, Assistance, Zielona Karta do Dubrovnika ;-), moze warsztaty samochodowe ...


No to dokładaj, masz już uprawnienia do zakładania nowych tematów.

AndrzejJ. napisał(a):Jak rzadziej.... to może oddasz starszemu.Byłem w Chorwacji w kilkudziesięciu hotelach,choć niekoniecznie w nich spałem. :wink:


Nie kłap już dziobem tylko zrób coś konkretnego. Dopisuję Cię do listy redaktorów.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 09.01.2008 11:45

Halo! Adminie!
Dołożyłam ankietę do mojego wątku: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17957, ale mi napisało, że za dużo opcji dopisałam, no i sie nie pojawia hehe Możesz zaradzić? W innych regionach będzie więcej miejscowości = więcej opcji i co? Myślę, że taka ankieta to fajny pomysł...
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 09.01.2008 14:24

Plumek napisał(a):Halo! Adminie!
Dołożyłam ankietę do mojego wątku: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17957, ale mi napisało, że za dużo opcji dopisałam, no i sie nie pojawia hehe Możesz zaradzić? W innych regionach będzie więcej miejscowości = więcej opcji i co? Myślę, że taka ankieta to fajny pomysł...


Zwiększyłem ilość opcji do 20 (było 10) ale to chyba tak samo działa jak PW. Gdzieś w skrypcie musi być błąd i ja go nie umiem znaleźć.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 09.01.2008 14:27

admin1 napisał(a):
Plumek napisał(a):Halo! Adminie!
Dołożyłam ankietę do mojego wątku: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17957, ale mi napisało, że za dużo opcji dopisałam, no i sie nie pojawia hehe Możesz zaradzić? W innych regionach będzie więcej miejscowości = więcej opcji i co? Myślę, że taka ankieta to fajny pomysł...


Zwiększyłem ilość opcji do 20 (było 10) ale to chyba tak samo działa jak PW. Gdzieś w skrypcie musi być błąd i ja go nie umiem znaleźć.


Hm... Opcję dodałam, ale ankieta się nie wyświetla :( A przecież mnóstwo ankiet było już na tym forum... W dodatku bez żadnego komunikatu :(
Poprzednia strona

Powrót do FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

cron
Zaproszenie do współtworzenia działu FAQ - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone