Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Założenia merytoryczne działu FAQ - "manifest grudniowy

Zaglądnij tu zanim zadasz pytanie. Być może temat był już omawiany i odpowiedź na Twoje pytanie już tu jest.
[W FAQ mogą pisać tylko osoby uprawnione. Jeśli chcesz dołączyć do grupy redaktorów FAQ skontaktuj się z adminem.]
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 03.12.2007 22:24

FUX napisał(a):Na Subaru Modowie ...


Podaj link, bo Google wypluwają milion forów o Subaru.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 03.12.2007 22:31

admin1 napisał(a):
FUX napisał(a):Na Subaru Modowie ...


Podaj link, bo Google wypluwają milion forów o Subaru.



http://subaru.pl/forum/index.php
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 04.12.2007 16:26

Tytuły tematów FAQ powinny być klarowne i zbliżone / nawiązujące do pytań zadawanych przez userów, żeby się ktoś później nie tłumaczył że nie wiedział, że w tym wątku ma szukać tego o co pyta... :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 04.12.2007 18:55

Niezawodny, pytanie natury techniczno - tematycznej - mianowicie zakładać wątek ze starą drogą przez Knin czy wrzucić do Ciebie do jak ominąć korki, pełną opiskę trasy?

Edit: Zresztą kichać w mojej węgierskiej trasie będzie opiska starej drogi, wrzucisz do Twojego topicu co uznasz za stosowne ;-)

Ps. Admin1, nie wiem komu się należy "pasem po dupie" z Was z tymi off PW :lol: :wink:
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 04.12.2007 20:10

Rysio napisał(a):Niezawodny, pytanie natury techniczno - tematycznej - mianowicie zakładać wątek ze starą drogą przez Knin czy wrzucić do Ciebie do jak ominąć korki, pełną opiskę trasy?

Myślę że ten temat jest chodliwy, więc się przyda jako oddzielny wątek - czyli zakładać :wink: Tym bardziej że ja nie mam zamiaru podawać szczegółów tras alternatywnych (co najwyżej mogę je wymienić) w poście otwarcia o korkach a jedynie napisać jak korków uniknąć. Więc np. chętnie dam link do opisu twojej trasy "starą dogą".
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 04.12.2007 20:56

Rysio napisał(a):Ps. Admin1, nie wiem komu się należy "pasem po dupie" z Was z tymi off PW :lol: :wink:


Ja wiem, ale nie będę podsrywał szefa :lol:

FUX: Możesz pokazać jakiś przykład połączonych tematów na Subaru? To duże forum i sam się nie dokopię.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.12.2007 21:15

Wiesz. To dzieje się rzadko....
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to dublowany watek był przekopiowany do już istniejącego, a nowy zdublowany zamykany. Nie podam Ci przykladu, lecz było to dość dawno temu. Na rzeczonym forum kilku Modow naprawdę trzyma za ryj towarzystwo i np. w technicznym nikt nie pozwoli sobie na OT, gdyż skutkuje to ostrzeżeniem w najlepszym wypadku lub dostajesz od razu pasek. Notabene licznik postów nie bije w off topie i jeszcze czymś.
Pragne jeszcze dodać, że gości nas Subaru Import Polska.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 04.12.2007 23:17

admin1 napisał(a):
Rysio napisał(a):Ps. Admin1, nie wiem komu się należy "pasem po dupie" z Was z tymi off PW :lol: :wink:


Ja wiem, ale nie będę podsrywał szefa :lol:

FUX: Możesz pokazać jakiś przykład połączonych tematów na Subaru? To duże forum i sam się nie dokopię.

Mnie ciekawi czemu admin 1 jest w hełmie ? Przecież szef jest bez hełmu. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.12.2007 08:30

AndrzejJ. napisał(a):...Mnie ciekawi czemu admin 1 jest w hełmie ? Przecież szef jest bez hełmu. :wink:

jak zawsze na temat
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 05.12.2007 09:54

niezawodny napisał(a):Wg mnie należałoby porządnie opisać różne, najpopularniejsze trasy dojazdowe;
1) PL - Brno-Wiedeń-Graz-Maribor-Zagrzeb
2) PL - Bratysława-Wiedeń i dalej j.w
3) PL - Budapeszt-Balaton-Zagrzeb
4) PL-Budapeszt-Mohacs-Osijek-Sarajewo-Mostar - Dubrownik
5) trasa przez Niemcy
6) Zagrzeb-Dalmacja
7) Zagrzeb-Istria
8) Maribor-Ljublana-Istria
inne
A przy każdej trasie jakieś główne atrakcje, knajpy, noclegi etc.


Dorzuciłabym popularną trasę
PL - Bratysława - Lenti - Zagrzeb, a dalej gdzie kto chce

A w ogóle, to jestem pod wrażeniem i dopinguję Szanownych Redaktorów :D Jak tylko będę umiała pomóc - chętnie się włączę :) Na samodzielną działkę nie mam możliwości, ale mogę jakiś mały "kawałek" opracować / skonsultowac / itepe.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.12.2007 10:33

niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 05.12.2007 11:20

Plumek napisał(a):A w ogóle, to jestem pod wrażeniem i dopinguję Szanownych Redaktorów :D Jak tylko będę umiała pomóc - chętnie się włączę :) Na samodzielną działkę nie mam możliwości, ale mogę jakiś mały "kawałek" opracować / skonsultowac / itepe.

Przecierz ty znasz Riwierę Makarską jak własną kieszeń to mogła byś coś w tym temacie skrobnąć... :wink: A ten temat jest baaardzo popularny; "Dokąd na Makarską?"
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 05.12.2007 12:03

niezawodny napisał(a):
Plumek napisał(a):A w ogóle, to jestem pod wrażeniem i dopinguję Szanownych Redaktorów :D Jak tylko będę umiała pomóc - chętnie się włączę :) Na samodzielną działkę nie mam możliwości, ale mogę jakiś mały "kawałek" opracować / skonsultowac / itepe.

Przecierz ty znasz Riwierę Makarską jak własną kieszeń to mogła byś coś w tym temacie skrobnąć... :wink: A ten temat jest baaardzo popularny; "Dokąd na Makarską?"


Hm... Kusząca propozycja... :roll: Przemyślę temat i... skonsultuję z ewentualną współautorką heh Nie ukrywam, że właśnie się coś w tym temacie "tworzy" - na nasze potrzeby komercyjne, ale może udostępnimy fragmenty również na użytek forum. Określę się za jakieś 15 dni, dobrze?
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 05.12.2007 12:04

Rysio napisał(a):Aniu zapraszam :wink:


;)Jak Ty to dokładnie zrobiłeś... Ja to mało co pamiętam z trasy - jakiś automat mam, czy co?

P.S. Nie mam na myśli auta hehe
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003
Re: Założenia merytoryczne działu FAQ - "manifest grudn

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 06.12.2007 14:22

admin1 napisał(a):
niezawodny napisał(a): trzeba szybko poszerzyć grono. Od czego mamy na forum takich ludzi jak Janusz Bajcer czy Atoja :wink: Niech się realizują w słusznej sprawie :wink: A jak takich ludzi znam to nie odmówią.


Zgadzam się, ale wolałbym, żeby inicjatywa wyszła "od dołu". Nie chciałbym na nikogo wywierać presji, więc czekam na zgłoszenia.
Włączyłem możliwość odpowiadania w tym wątku dla wszystkich zalogowanych i zapraszam do dyskusji.


Bez presji i oddolnie :)
Witam !
W czym mogę pomóc?

Pytam, bo jak się tak dłużej zastanowić to ... silna nie jestem w żadnym temacie.
I nie wiem: śmiać się czy płakać z tego powodu? :) :( :?

Pozdraviam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

cron
Założenia merytoryczne działu FAQ - "manifest grudniowy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone