Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zakaz wstępu w bikini

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 17.05.2006 19:15

VOID napisał(a):czego Jureczku czego ???
zdjątko malo pokazuje :)

trzeba obiektyw zmienić .......

PZDR


Zdjęcie jest robione b. dobrym obiektywem, tylko pomniejszone do odpowiednich rozmiarów i wagi. W orginale jest duuuużo szczegółów !!!!!
Ha HA HA !!!! :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2006 19:49

Jak się dobrze przyjrzy to małe (nie takie małe)co nieco widać :lol:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 31.05.2006 19:30

Najnowsze wieści !!! W Podgorze nadal obowiązuje toples !!!!!
W niedzielę osobiście robiłem rekonesans :lol:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 31.05.2006 20:45

a materiały dowodowe masz :?: :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 31.05.2006 21:27

Jurek napisał(a):
VOID napisał(a):czego Jureczku czego ???
zdjątko malo pokazuje :)

trzeba obiektyw zmienić .......

PZDR


Zdjęcie jest robione b. dobrym obiektywem, tylko pomniejszone do odpowiednich rozmiarów i wagi. W orginale jest duuuużo szczegółów !!!!!
Ha HA HA !!!! :lol:


Jurek. A czym i przez jaką rurę pstrykasz?

FUX
dobis1964
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 28.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dobis1964 » 01.06.2006 13:15

Jak pytałam o apartament w Arbaniji, to się nikt nie odezwał. Ale jak o cyckach :oops: , to się rozgadali!!!
Zdrówka życzę wszystkim miłośnikom kobiecej urody
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 01.06.2006 14:15

No dobrze szanowna komisja się już ukonstytuowała.
Rozpoczęła pracę badawczo-porównawczą (wyznaczono wzorzec porównawczy) - brak jednak jeszcze jednego uzgodnienia mianowicie jaką metodą głosowania wybierzemy metodę głosowania (bo jak wiadomo metody są trzy).
Zresztą brak tego typu ustaleń jest to przypadłość wszystkich ostatnio powoływanych komisji.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 01.06.2006 18:52

toudee napisał(a):No dobrze szanowna komisja się już ukonstytuowała.
Rozpoczęła pracę badawczo-porównawczą (wyznaczono wzorzec porównawczy) - brak jednak jeszcze jednego uzgodnienia mianowicie jaką metodą głosowania wybierzemy metodę głosowania (bo jak wiadomo metody są trzy).
Zresztą brak tego typu ustaleń jest to przypadłość wszystkich ostatnio powoływanych komisji.

Dziwne pytania zadajesz 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Jak to, jak??!!!

Pójdziemy pod Sejm, weźmiemy brony, grochówkę, gnojówkę, petardy, igły, strzykawki, kamienie, łańcuchy i będziemy radzić!!!!!

Ale nie my.

Tak będą za chwilę wyglądały ulice w Warszawce.

Ale do meritum może bym tak przeszedł:
Ja proponuję, na każdym rozpoczętym wątku z nową (nowym) obiektem na zdjęciu dołączyć ankietę i po sprawie. Niech ktoś tylko zapoda jakiś serwer, gdzie można umieszczać zdjęcia i skróconą instrukcję obsługi, jak to robić. Aha. Gdzie znaleźć ankietę przy nowym temacie, aby ją dołączyć?
I po krzyku.

FUX
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 01.06.2006 22:39

rich72 napisał(a):a materiały dowodowe masz :?: :lol:


Mam, a jak !!! Tylko muszę się ze wszystkim poukładać to pokaże !
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 01.06.2006 22:47

FUX napisał(a):
Jurek napisał(a):
VOID napisał(a):czego Jureczku czego ???
zdjątko malo pokazuje :)

trzeba obiektyw zmienić .......

PZDR


Zdjęcie jest robione b. dobrym obiektywem, tylko pomniejszone do odpowiednich rozmiarów i wagi. W orginale jest duuuużo szczegółów !!!!!
Ha HA HA !!!! :lol:


Jurek. A czym i przez jaką rurę pstrykasz?

FUX


Bawię się d70 i pare szkiełek, zdjęcia zeszłoroczne pokazane do tej pory robiłem sigmą 70-300 co w sumie daje 105-450, e tym roku męczyłem nikkora 18-200 z stabilizacją obrazu, nie zła jazda !!!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.06.2006 07:27

Jurek napisał(a):
FUX napisał(a):
Jurek napisał(a):
VOID napisał(a):czego Jureczku czego ???
zdjątko malo pokazuje :)

trzeba obiektyw zmienić .......

PZDR


Zdjęcie jest robione b. dobrym obiektywem, tylko pomniejszone do odpowiednich rozmiarów i wagi. W orginale jest duuuużo szczegółów !!!!!
Ha HA HA !!!! :lol:


Jurek. A czym i przez jaką rurę pstrykasz?

FUX


Bawię się d70 i pare szkiełek, zdjęcia zeszłoroczne pokazane do tej pory robiłem sigmą 70-300 co w sumie daje 105-450, e tym roku męczyłem nikkora 18-200 z stabilizacją obrazu, nie zła jazda !!!


Tym 18-200 to mnie dobiłeś!! O tym piszesz? AF-S 18-200mm f/3.5-5.6G DX VR Czekam, aż dojdzie do sklepu. Niedawno kupiłem D50 i jestem zachwycony. Z sentymentu nie sprzedałem F50.

Pozdrawiam

FUX
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 02.06.2006 13:19

Tak piszę o tym obiektywie. A ja z sentymentu nie sprzedałem F70 !!!!
Jędrzej
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrzej » 02.06.2006 13:39

Zaczęło się od biskupa, przeszło na cycki (i to był pozytywny aspekt tego wątku) a skończyło na aparatach... Tak wogóle (i poza tym), poruszony niniejszym wątkiem, jako, że do wyjazdu zostało niewiele - 12 dni - rozpoczynam akcję propagandową pod kątem mojej żony i koleżanki mojego kolegi (skład naszej wyprawy) dotyczącą promowania toples wśród plażowiczów na Cro.
I właściwie, to nie wiem, dlaczego w naszym zimnym kraju brakuje takich zwyczajów i po co ta dziwna wsytdliwość - w końcu cycek rzecz ludzka i tu się nie ma czego wstydzić, to trzeba opalić, poprosić męża o nasmarowanie olejkiem i cieszyć się życiem!
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 02.06.2006 15:39

Jędrzej napisał(a):rozpoczynam akcję propagandową pod kątem mojej żony i koleżanki mojego kolegi (skład naszej wyprawy) dotyczącą promowania toples wśród plażowiczów na Cro.


Propaganda propagandą, ale nie zawsze da to efekt. Raz byliśmy z bardzo zaporzyjaźnionym towarzysko (często razem imprezujemy itp) moim kolegą z pracy i jego żoną w górach na weekendowy wypad. Byłem pewien, że jego żona dotrzyma towarzystwa majej żone w opalaniu topless. Domek w ustronnym miejscu. Nieraz poruszane w towarzystwie nie takie teamty, oni dosyć luzacy itp. A tu zonk. Moja wyskakuje w swym "jednoczęściowym" :D stroju - i się troche atmosfera z ich strony speszenia zrobiła. Potem na następny dzień dojechał brat z dziewczyną - która też opalała się toplles - a moi znajomi "pewniacy" się w domku schowali. :( Ehh..
Zresztą jest to domena (takiej nieuzasadnionej wstydliwości) polek opalających topless. Widać to w Chorwacji - często sie zdarza, że na plaży obok Ciebie plażuje jakaś para (grupa par) polaków. I widzisz tą ewolucję. Na piewrszy dzień oczywiście w 100% tekstylni, następnego dnia leży na brzuchu i czasami tylko ukradkiem unosi sie na łokciach już nie ubierając stanika, by po pewnym czasie się złamac i szybciutko obrócić się na plecy - tak na kwadrans by potem już sie całkowicie wyluzować i w ogóle nawet do kąpieli w morzu zrezygnować z górnej części stroju - trwa to 2-3 czasami 4 dni. W 97% obserwowanych sytuacjach - całej tej ewolucji towarzyszy usilne namawianie do toplesu ze strony męża/chłopaka.

Takie mam obserwacje. 8)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.06.2006 18:22

Przez topless mojej żony, opalającej się na materacu przy bojce do cumowania motorówki, poznaliśmy w zeszłym roku bardzo miłych Polaków, dzisiaj serdecznych znajomych.
"Zaowocowało" to zdarzenie kupnem mojej Żonie na okrągłe urodziny 5m motorówki i całą szajbą z tym związaną, jak również wydatkami pobocznymi, oscylującymi wokół kwoty nowego auta średniej klasy. :lol:
W tym roku do Cro jedziemy za 1,5 miesiąca z własną łodzią, na co już nie mogę się doczekać. KRKA, Kornati, etc. z innej perspektywy.
Mnim, mniam.............

Pozdrawiam

FUX
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zakaz wstępu w bikini - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone