Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zagadka,ale wiadomo,że CROMANIAK potrafi!

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3884
Dołączył(a): 24.06.2008

Postnapisał(a) razpol » 04.02.2013 22:21

Ja również często nie mogę pojąć jak niektórzy rozwiązują różne zagadki, które dla mnie teoretycznie są nie do odgadnięcia.. ;) Kluczem najczęściej chyba jest fakt obecności tu czy tam.. :]

To może ktoś coś ma ciekawego? :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Postnapisał(a) Bocian » 04.02.2013 22:24

razpol napisał(a):Ja również często nie mogę pojąć jak niektórzy rozwiązują różne zagadki, które dla mnie teoretycznie są nie do odgadnięcia.. ;) Kluczem najczęściej chyba jest fakt obecności tu czy tam.. :]

To może ktoś coś ma ciekawego? :)

Dokładnie, wg mnie, jeśli ktoś w tym miejscu nie był, to nie jest się w stanie rozpoznać dane miejsce, chyba, że widać jakiś znany temat...
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Postnapisał(a) Bocian » 04.02.2013 22:28

Co to za obiekt? ;) I nie chodzi o ten obiekt w różowych gaciach :mrgreen:
Obrazek
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3884
Dołączył(a): 24.06.2008

Postnapisał(a) razpol » 04.02.2013 22:36

No i nie byłem (chyba :D) więc nie wiem.. ;)
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Postnapisał(a) smok131 » 04.02.2013 22:42

Nie wiem
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Postnapisał(a) Bocian » 04.02.2013 22:45

Przez lata "obok" tego przejeżdżałem i wreszcie się udało zobaczyć jakiś czas temu :) Wy też przejeżdżacie :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.02.2013 23:17

Bocian napisał(a):Co to za obiekt? ;) I nie chodzi o ten obiekt w różowych gaciach :mrgreen:


Muzej krapinskih neandertalaca - Krapina.

Czasami research może zastąpić osobistą bytność w jakimś miejscu (przynajmniej w CRO-zagadkach). :wink:

Pzdr :)
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.02.2013 23:24

No to jeszcze coś do poduchy.
Co to za miejscowość (łatwe myślę) :?:

P1060407a [a].jpg


Pozz :)
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.02.2013 22:43

Dałem wczoraj do poduchy i chyba wszystkich uśpiło. :)
Podpowiedź - ta sama miejscowość widziana z góry i z większej odległości.

P1060434a [a].jpg
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14484
Dołączył(a): 14.01.2012

Postnapisał(a) tony montana » 05.02.2013 23:15

Povlja

Jakby co, to kto pierwszy ten lepszy
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3872
Dołączył(a): 09.12.2011

Postnapisał(a) Piter_M » 05.02.2013 23:32

To drugie zdjęcie bardzo pomogło :)

Ja bym powiedział że to Bobovišća na Moru
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14484
Dołączył(a): 14.01.2012

Postnapisał(a) tony montana » 05.02.2013 23:34

Piter_M napisał(a):To drugie zdjęcie bardzo pomogło :)

Ja bym powiedział że to Bobovišća na Moru


Masz chyba rację Piter, za małe to na Povlję jednak ....
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3872
Dołączył(a): 09.12.2011

Postnapisał(a) Piter_M » 05.02.2013 23:39

tony montana napisał(a):
Piter_M napisał(a):To drugie zdjęcie bardzo pomogło :)

Ja bym powiedział że to Bobovišća na Moru


Masz chyba rację Piter, za małe to na Povlję jednak ....


No 8)
ale Ty to chyba powinieneś być ekspertem z Brač :wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14484
Dołączył(a): 14.01.2012

Postnapisał(a) tony montana » 05.02.2013 23:42

Piter_M napisał(a):
tony montana napisał(a):
Piter_M napisał(a):To drugie zdjęcie bardzo pomogło :)

Ja bym powiedział że to Bobovišća na Moru


Masz chyba rację Piter, za małe to na Povlję jednak ....


No 8)
ale Ty to chyba powinieneś być ekspertem z Brač :wink:


Najśmieszniejsze jest, że moja żona to od razu poznała, dopiero później pokazałem jej Twój wpis ...

Nawet "pamiętam" miejsce, skąd autor zrobił to zdjęcie heheh
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.02.2013 23:58

Piter_M napisał(a):To drugie zdjęcie bardzo pomogło :)

Ja bym powiedział że to Bobovišća na Moru


Jasne, że Bobovišća na Moru.
Bardzo sympatyczna miejscowość.
Gratuluję i pozdrawiam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
Zagadka,ale wiadomo,że CROMANIAK potrafi! - strona 276
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone