Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z namiotem w Macedonii

Macedonia jest 12 razy mniejszy od Polski. Najwyższym szczytem w Macedonii jest Korab. Ma on wysokość 2753 m nad poziomem morza. Mieszkańcy Macedonii palą papierosy właściwie w każdym miejscu, robią to między innymi w restauracjach, autobusach, pociągach, czy nawet sklepach. W Macedonii jest bardzo niewiele lotnisk, bo aż zaledwie 10 lotnisk i tylko 8 z nich ma utwardzoną nawierzchnię.
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009
Z namiotem w Macedonii

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 09.06.2009 11:53

Heja!

Jakoś widzę, że ten temat jest mało eksploatowany, a ja się z rodzinką wybieram pod namiot do MK. Będę ogromnie wdzięczny za pomoc: kempingi, pola namiotowe w okolicy Ochrydy i Prespy.

Wszędzie znajduję tylko wzmianki o Strudze i dwóch dużych autocampach pod Ochrydą, ale nie wierzę, że nie ma innych... Czy ktoś w ogóle dokonał takiego wyczynu jak wizyta w MK z namiotem? :-)

[oczywiście, wiem, że to żaden wyczyn, a forumowicze tłumnie okupują pola namiotowe w MK, jednak z dziwnych przyczyn nie chcą się swą wiedzą dzielić... ;-) ]

O czasu, kiedy tam byłem (1995 r.) zmieniło się tyle, że raczej bazować na tamtych danych nie będę...

Pozdrawiam wszystkich!
Kurush

PS. Jadę z dzieciakami, więc jak ognia chcę uniknąć całonocnych dyskotek...
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 14.06.2009 23:53

Ja się doszukałem info o 3 pod Ochrydą. Szukałem w googlach: ochrid accomodation
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 18.06.2009 00:03

gospodarz napisał(a):Ja się doszukałem info o 3 pod Ochrydą. Szukałem w googlach: ochrid accomodation

Mości gospodarzu - to widać masz te same informacje, co ja :wink: Swoją drogą, zastanawia mnie, że nawet na międzynarodowych forach kempingowych o tym regionie są tylko zdawkowe informacje.

Najbardziej kompletną stronę ma kemp w Strudze - jedyna z cennikiem. Ale kompletnie brakuje opinii odwiedzających...
given2fly
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) given2fly » 18.06.2009 11:54

Wypada więc chyba jechać w ciemno. Jadąc do Grecji, zjechałem z autostrady i widziałem jakiś znak Camping, ale nie zwróciłem uwagi gdzie on był, ponieważ zatrzymywałem się tylko po to aby coś zjeść i spróbować macedońskiej kuchni :) Udanego urlopu życzę i pozdrawiam
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 18.06.2009 12:05

given2fly napisał(a):Wypada więc chyba jechać w ciemno


I tak właśnie zrobię :)

Swoją drogą obiecuję szczegółową relację na forum - żeby kolejni chętni na MK (jeśli tacy się znajdą :wink: ) mieli już "z górki".

kurush
given2fly
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) given2fly » 18.06.2009 15:35

kurush, będziesz wielkim odkrywcom, ogólnie MK nie jest jeszcze dobrze znana turystom, ale mogę się mylić. Życzę powodzenia i czekam na relacje :)
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 18.06.2009 17:41

Odkrywcą to ja nie będę... Magellan był tam przede mną :lol: :lol: :lol:
given2fly
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) given2fly » 19.06.2009 11:48

Przepraszam za błąd ort :oops: :oops: To może inaczej, będziesz odkrywcą campingowym z cro.pl :D Pamiętaj, że MK jest małym krajem, dlatego możesz poszukać campingów w okolicach Skopje, a takowe raczej tam są. Pozdrawiam

Powrót do Macedonia Północna - Северна Македонија


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone