Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WYSPY: Šolta, Rab, Cres, Lošinj...7 raz w CRO!:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 22.09.2010 08:23

Ines, Solta faktycznie niczego sobie :)
Na zdjęciach bardzo spokojnie :)
Serdecznie Pozdrawiam i czekam na cd. :D
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 22.09.2010 10:41

Jeszcze jedno na Soltę można dostać się tylko ze Splitu?
Eewwaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eewwaa » 22.09.2010 15:09

No nareszcie :lol: :lol:
Tyle czekałam na Twoją relację'2010...ale sie doczekałam :P
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 22.09.2010 15:36

nooooo, ja też czekałem :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.09.2010 17:22

krombocher napisał(a):
ines napisał(a):
Roxi napisał(a):Jestem i ja :)
Ciekawa jestem jak Wy odebraliście Cres, a i na pozostałych wyspach chętnie z Tobą poodpoczywam :wink:



Roxi, Cres bardzo fajny, piękne widoki,bylismy w Martenisicy...dla nas oki, bardzo duzo Włochów i Niemców no i ceny dośc wysokie.
Losinj chyba jeszcze bardziej mi się podobał,a Veli Losinj-miodzio! nie ma piękniejszego miasteczka w CRo :twisted: ale do Cresu jeszcze długa droga :)
Pozdrawiam!


Witaj Ines
Cieszę się, że Losinj przypadł Ci do gustu. Czekam na ciąg dalszy relacji i pozdrawiam.


Witaj krombocher :)
Losinj bardzo mi przypadł do gustu, przypominał mi z wyglądu Peljesac.. :) Byłeś tam :) ? Cieplutko Pozdrawiam!
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.09.2010 18:00

lolek80 napisał(a):Ines, Solta faktycznie niczego sobie :)
Na zdjęciach bardzo spokojnie :)
Serdecznie Pozdrawiam i czekam na cd. :D


Dokładnie spokój i cisza :) Lolek fajnie, że jesteś :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.09.2010 19:57

Eewwaa napisał(a):No nareszcie :lol: :lol:
Tyle czekałam na Twoją relację'2010...ale sie doczekałam :P


Eewwaa no i jest nowa relacja :)
cieszę się, że dołączyłaś do mojej podroży :)
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 22.09.2010 20:05

ines napisał(a):
krombocher napisał(a):
ines napisał(a):
Roxi napisał(a):Jestem i ja :)
Ciekawa jestem jak Wy odebraliście Cres, a i na pozostałych wyspach chętnie z Tobą poodpoczywam :wink:



Roxi, Cres bardzo fajny, piękne widoki,bylismy w Martenisicy...dla nas oki, bardzo duzo Włochów i Niemców no i ceny dośc wysokie.
Losinj chyba jeszcze bardziej mi się podobał,a Veli Losinj-miodzio! nie ma piękniejszego miasteczka w CRo :twisted: ale do Cresu jeszcze długa droga :)
Pozdrawiam!


Witaj Ines
Cieszę się, że Losinj przypadł Ci do gustu. Czekam na ciąg dalszy relacji i pozdrawiam.


Witaj krombocher :)
Losinj bardzo mi przypadł do gustu, przypominał mi z wyglądu Peljesac.. :) Byłeś tam :) ? Cieplutko Pozdrawiam!


Czytając Twoje wcześniejsze relacje byłem pewien, że Ci się spodoba. Przypomnij sobie moją podpowiedź z 19.07 :wink:
Pozdrawiam
K
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.09.2010 21:16

CD...

Ranek wita nas chmurami, o nie..będzie dziś padać, prognozy się sprawdziły i mamy jednodniowe załamanie pogody, dzień spędzamy na totalnym leniuchowaniu, ale w południe mamy zamiar pojeździć po wyspie..pada słaby deszcz, na pierwszy rzut pada Grohote..to w drogę :)...

Grohote jest największym i najstarszym osiedlem na wyspie Šolta. Zostawiamy auto pod Konzumem i idziemy wąskimi uliczkami po mieścinie...chyba jesteśmy tu jedynymi turystami, jednak osada zachwyca, cisza, spokój, stare domy, ruiny...jakby czas się tu zatrzymał..
dalej nie ma co już pisać, najlepiej popatrzeć...wczuć się w ten niepowtarzalny klimat, pięknie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 05.10.2010 01:15 przez ines, łącznie edytowano 1 raz
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.09.2010 22:58

Ze Splitu pływa prom właśnie do Rogac. Jeszcze jest chyba jakiś katamaran, ale bym musiała pogrzebać w necie.
pzdr.
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 23.09.2010 08:19

Ines, Grohote piękne, jakie klimatyczne :)
jeszcze ta pogoda pewnie sprawiła, że miejsce stało się magiczne~.
więcej takich fotek!

Pozdrawiam!
Ewa Góra
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Góra » 23.09.2010 09:11

Witaj Ines
Jeśli pozwolisz,podłączę sie pod grupę "czytaczy".Jak do tej pory, na zdjęciach pokazujesz, to co i mnie najbardziej urzeka w Chorwacji.
Z nieciepliwością oczekuję na Twoje spostrzeżenia z Losinj.
Mali Losinj to moje ukochane miejsce.Mamy tam wielu przyjaciół i bardzo wiele dobrych wspomnień z kilkukrotnego pobytu tamże.
Nie było nam dane w tym roku być w Chorwacji, dlatego z wielką przyjemnością będę tam z razem z Tobą.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 23.09.2010 11:37

Także chętnie poczytam i pooglądam.. może wreszcie przekonam się do odwiedzenia innej części Chorwacji, niż tylko daaaaaleko południowej :wink:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 23.09.2010 18:08

krombocher napisał(a):
ines napisał(a):
krombocher napisał(a):
ines napisał(a):
Roxi napisał(a):Jestem i ja :)
Ciekawa jestem jak Wy odebraliście Cres, a i na pozostałych wyspach chętnie z Tobą poodpoczywam :wink:



Roxi, Cres bardzo fajny, piękne widoki,bylismy w Martenisicy...dla nas oki, bardzo duzo Włochów i Niemców no i ceny dośc wysokie.
Losinj chyba jeszcze bardziej mi się podobał,a Veli Losinj-miodzio! nie ma piękniejszego miasteczka w CRo :twisted: ale do Cresu jeszcze długa droga :)
Pozdrawiam!


Witaj Ines
Cieszę się, że Losinj przypadł Ci do gustu. Czekam na ciąg dalszy relacji i pozdrawiam.


Witaj krombocher :)
Losinj bardzo mi przypadł do gustu, przypominał mi z wyglądu Peljesac.. :) Byłeś tam :) ? Cieplutko Pozdrawiam!


Czytając Twoje wcześniejsze relacje byłem pewien, że Ci się spodoba. Przypomnij sobie moją podpowiedź z 19.07 :wink:
Pozdrawiam
K


Tak pamiętam, rzeczywiście trafiłeś w 10 :) Bardzo nam się podobało, Veli Losinj jedno z najpiękniejsze miasteczek CRo :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 23.09.2010 21:13

lolek80 napisał(a):Ines, Grohote piękne, jakie klimatyczne :)
jeszcze ta pogoda pewnie sprawiła, że miejsce stało się magiczne~.
więcej takich fotek!

Pozdrawiam!


Ładniej chyba nie można było napisać :) Pzdr.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
WYSPY: Šolta, Rab, Cres, Lošinj...7 raz w CRO!:) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone