Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Pag - Mandre druga poł. lipca 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 18.08.2009 12:46

Jedna ekipa po 8 dniach powróciła już do domu więc zostało nas dziewięcioro. Naszym celem było zwiedzenie wyspy, ale jak tu naszych leniuszków zmusić w takie upały do ruszenia się dalej niż na plaże, lody lub pizzę - nie wspomnę już o piwku i winku.
W godzinach popołudniowych wybraliśmy się do miasta Pag.

blue
Obrazek
blue
Obrazek
blue

Obrazek
Od Nasze

Po zwiedzeniu miasta w ogromnym upale wizyta jeszcze w markecie i czas wracać.
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 18.08.2009 12:54

Jeszcze parę zdjęć z widokowego miejsca nad miastem Pag
blue

Obrazek
Od Nasze
blue
Obrazek
Niektórzy to by chętnie pofrunęli
blue
Obrazek
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 18.08.2009 13:59

Hetera napisał(a):Tak to jest właśnie ta droga - więcej bym nią już nie pojechała

No co Ty... fajna droga, nasze auto kurz zawiozło aż do Austrii, w kołpakach i wszystkich innych możliwych szczelinach, potem część zmył deszcz, wyglądało jakbyśmy mieszkali koło cementowni jakiejś :D. Pokonaliśmy tą drogę z 8 razy chyba.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 24.08.2009 22:09

Mieszkaliście w willi Antonija?Jaka cena?
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 03.09.2009 12:12

Tak mieszkaliśmy w Willi Antonija - płaciłiśmy 50 Euro za 5 osób.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 04.09.2009 15:55

A czy możesz mi jeszcze coś napisać na temat tego apartamentu tzn.czy jest zadbany,czysty.Widziałam na zdjęciach ,że jest tam gril,czy gospodarz jest chętny do przyrządzenia rybek(oczywiście sama kupię).Tak ogólnie czy atmosfera w tym apartamencie jest przyjazna turystom w tym małym dzieciom.
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 09.09.2009 13:17

Gospodarz jest bardzo miły - starszy Pan - nie mieszkają w tym domu tylko w miejscowości Kolan ( 4 km ) - poza tym maja 4 domy z apartamentami jeden za drugim. W apartamentach pokazuje się rano i wieczorem. Chętnie załatwia wino i rakiję taniej niż na straganie w miasteczku. Rybki kupowaliśmy i grilowalismy sami. Apartamenty są zadbane , kuchnia dobrze wyposażona ( nawet jest kuchenka mikrofalowa i zamrażarka ). Atmosfera jest bardzo dobra, a dzieci mają się gdzie bawić.
Ogólnie jak dla mnie to miasteczko jest bardzo dobrym miejscem dla rodzin z dziećmi.
Pozdrowienia,
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 10.09.2009 11:04

Wielkie dzięki za odpowiedż,pewnie będę mieć jeszcze parę pytań,więc w miarę możliwości zaglądnij tu na forum.A jeśli chodzi o pozostałe wille tego pana,to może wiesz czy mają one swoją stronę internetową.Będzie nas jechać ok.12 osób i chcielibyśmy być w jednym budynku(w relacji wyczytałam,że rozdzielono was,dlaczego?).Jak wcześnie robiliście rezerwację?Jeszcze pytanie odnośnie łazienki ,czy nie ma wilgoci.pleśni itp.Pozdrawiam i dziękuję za relację bo m.in dzięki niej wybór na następne wakacje padł na Pag-Mandre.
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 10.09.2009 11:40

Rozdzielono nas bo się okazało, że nie zaznaczyliśmy w rezerwacji ( rezerwowałam w marcu 2009 r ), że chcemy być w jednym budynku. W sumie mają oni 18 apartamentów. Najlepszy i wygodniejszy jest usytuowany najdalej od plaży. My mieszkaliśmy w budynki najbliżej plaży i jest w nim 5 apartamentów - zmieści się po 4 - 5 osób. W łazienkach nie ma pleśni i wilgoci.
Nasz aneks kuchenny
blue
Obrazek
A to nasz dom
blue
Obrazek
Niestety zdjęc apartamentu nie robiłam.
To ich strona internetowa: /www.antonija-mandre.com
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 11.09.2009 14:19

Na twoich zdjęciach dom wygląda dużo lepiej,niestety pozostałych domów tego właściciela nie odnalazłam ,jest tylko Antonija.Dziękuję i do następnego razu.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 14.09.2009 22:16

Wybacz,że tak cię zadręczam pytaniami ale interesuje mnie jeszcze jak daleko jest do plaży.
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 16.09.2009 06:25

Morze jest tuz za parkiem i tam jest malutki porcik w zatoczce, do plaży jest spacerkiem jakieś 100 m. Można jechać też na plaże po drugiej stronie wyspy - polecam - np. plaża Cista - niezapomniane widoczki.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 16.09.2009 08:32

Widziałam już zdjęcia tych plaż i rzeczywiście sa super.Nastawiam się głównie na te plaże,te w miasteczku to tylko na krótki wypadzik.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 16.09.2009 08:38

Nam jednak udało się (po wielu problemach) pojechać na chwilkę do Cro, do Mandre.
Niestety plaże Cista, Sv. Duch i jeszcze jakaś - były zamknięte szlabanem :(
Ale i tak mi się tam bardzo spodobało i chcę tam wrócić.
Pozdrówki!
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 16.09.2009 08:44

Dlaczego były zamknięte?Pewnie chodzi ci o to,że były płatne?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspa Pag - Mandre druga poł. lipca 2009 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone