Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wypozyczenie busa

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dpong
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dpong » 29.01.2018 19:07

Witam serdecznie
Poszukuje auta dla 8 osób w okresie od 25 czerwca do 11 lipca na wyjazd do Chorwacji na Instrię. Potrzebuję busa z DMC maksymalnie do 2850 kg, bo zamierzam ciągnąć przyczepę o DMC 1400, a moje prawo jazdy uprawnia mnie do DMC zestawu pojazdów do 4250 kg (B96).
Czy ktoś z forumowiczów ma takie auto do wypożyczenia?
Jestem z Poznania, ale mogę po auto podjechać. Jeżeli ktoś coś ma to proszę o kontakt danielmobi(małpa)wp.pl
MartaGrz
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MartaGrz » 06.11.2018 19:02

Witam Wszystkich :D
Rozważamy ze znajomymi opcję wynajmu samochodu minimum 7 osobowego, aby zamiast dwoma samochodami osobowymi pojechać jednym i podzielić się kosztami ( 2 rodziny);
Czy ktoś ma namiary na sprawdzoną firmę w przyzwoitych cenach z okolic Tychów ?

Czy ktoś może w tym roku wynajmował samochód / bus i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami, czy wychodzi taniej/ drożej, na co należy zwrócić uwagę. Wyjazd na ponad 2 tygodnie ;
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.11.2018 19:06

MartaGrz napisał(a):Witam Wszystkich :D
Rozważamy ze znajomymi opcję wynajmu samochodu minimum 7 osobowego, aby zamiast dwoma samochodami osobowymi pojechać jednym i podzielić się kosztami ( 2 rodziny);
Czy ktoś ma namiary na sprawdzoną firmę w przyzwoitych cenach z okolic Tychów ?

Czy ktoś może w tym roku wynajmował samochód / bus i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami, czy wychodzi taniej/ drożej, na co należy zwrócić uwagę. Wyjazd na ponad 2 tygodnie ;
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam :papa:



Z panem, którego polecam podróżowałam na bla bla car.
Jest z Bielska - Białej i ma taką mini firmę:
http://www.mini-bus.eu/
MartaGrz
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MartaGrz » 12.11.2018 10:27

Wyrocznia napisał(a):
MartaGrz napisał(a):Witam Wszystkich :D
Rozważamy ze znajomymi opcję wynajmu samochodu minimum 7 osobowego, aby zamiast dwoma samochodami osobowymi pojechać jednym i podzielić się kosztami ( 2 rodziny);
Czy ktoś ma namiary na sprawdzoną firmę w przyzwoitych cenach z okolic Tychów ?

Czy ktoś może w tym roku wynajmował samochód / bus i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami, czy wychodzi taniej/ drożej, na co należy zwrócić uwagę. Wyjazd na ponad 2 tygodnie ;
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam :papa:



Z panem, którego polecam podróżowałam na bla bla car.
Jest z Bielska - Białej i ma taką mini firmę:
http://www.mini-bus.eu/



DZIĘKUJE!!! :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.11.2018 11:17

MartaGrz napisał(a):
Wyrocznia napisał(a):
MartaGrz napisał(a):Witam Wszystkich :D
Rozważamy ze znajomymi opcję wynajmu samochodu minimum 7 osobowego, aby zamiast dwoma samochodami osobowymi pojechać jednym i podzielić się kosztami ( 2 rodziny);
Czy ktoś ma namiary na sprawdzoną firmę w przyzwoitych cenach z okolic Tychów ?

Czy ktoś może w tym roku wynajmował samochód / bus i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami, czy wychodzi taniej/ drożej, na co należy zwrócić uwagę. Wyjazd na ponad 2 tygodnie ;
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam :papa:



Z panem, którego polecam podróżowałam na bla bla car.
Jest z Bielska - Białej i ma taką mini firmę:
http://www.mini-bus.eu/




DZIĘKUJE!!! :D






Nie ma za co; mam nadziejże, że pan Krzysztof Wam pomoże :-) Szczęśliwej drogi!
Iw-ka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iw-ka » 31.01.2019 12:54

MartaGrz napisał(a):Witam Wszystkich :D
Rozważamy ze znajomymi opcję wynajmu samochodu minimum 7 osobowego, aby zamiast dwoma samochodami osobowymi pojechać jednym i podzielić się kosztami ( 2 rodziny);
Czy ktoś ma namiary na sprawdzoną firmę w przyzwoitych cenach z okolic Tychów ?

Czy ktoś może w tym roku wynajmował samochód / bus i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami, czy wychodzi taniej/ drożej, na co należy zwrócić uwagę. Wyjazd na ponad 2 tygodnie ;
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam :papa:



Do MartaGrz.
Udało się z wynajęciem busa? Ile za wynajem. My też dwie rodziny 7 osób i ten sam pomysł. Szukamy na czerwiec.
Pozdrawiam
kozub21
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozub21 » 24.03.2019 13:28

Witam,

proszę o oferty na prv wynajem busa 7-9 os. w terminie 06.08-17.08 miejsce odbioru Katowice i okolice
Marcin4112
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin4112 » 06.06.2019 16:16

Witam
Potrzebny bus 9os., od 9 do 18 sierpnia. Odbiór / zdanie Warszawa lub Olsztyn. Ktoś może coś polecić pewnego i w dobrej cenie?
rafcioo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 02.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafcioo » 06.06.2019 18:54

My w zeszłym roku wynajmowaliśmy busa. We Wrocku na miejscu ceny z kosmosu bo min 230zł i ciężko z terminami było.
Nie pamiętam teraz dokładnie skąd zabierałem busa ale mam FV od TTS TRUCK & TRAILER SERVICE SP. Z O.O.
SKARPA 9, POGÓRZE.
Był to w zeszłym roku półroczny trafic, najechane 40 tyś. Miał navi, internet, klimę dwustrefową i opłacone winiety :) za 180 ZŁ za dobę.
Bardziej mi się opłacało z wrocka cisnąć na A4 na śląsk niż brać na miejscu.

Jak ktoś zainteresowany to pogrzebię w mailach i poszukam namiarów.
MartaGrz
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MartaGrz » 13.08.2019 20:34

Witam ponownie !
Wróciłam do posta, ponieważ w wyniku bardzo kiepskiego splotu wydarzeń wjazd na Chorwację, który zaplanowaliśmy na 15.08 stoi pod znakiem zapytania, ale na 100% zwolniliśmy termin na wynajem busa. Bus jest wolny od zaraz do końca sierpnia.
Nieduża firma z Czechowic Dziedzic. Ceny przystępne. Jeśli ktoś szuka gorąco polecam.
Opel Vivaro na 9 osób z przedłużanym lukiem bagażowym. Qtrans Czechowice Dziedzice: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Andzik
Croentuzjasta
Posty: 243
Dołączył(a): 28.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzik » 17.09.2019 09:34

Hej,
Poszukuję we Wrocławiu busa dla 5 osób (28.12-05.01), może ktoś podesłać namiar na sprawdzoną i niedrogą firmę?
Może być z innej lokalizacji, jeśli bus zostanie podstawiony do i odebrany z Wro.
Gepard555
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.10.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gepard555 » 24.10.2019 18:30

Szukam busa w okolicy Krakowa - Olkusza na wynajem busa 8-9 miejscowy.
Termin : 31.07-16.08.2020
Planowany wyjazd na Chorwację.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.10.2019 18:46

Gepard555 napisał(a):Szukam busa w okolicy Krakowa - Olkusza na wynajem busa 8-9 miejscowy.
Termin : 31.07-16.08.2020
Planowany wyjazd na Chorwację.

Planowany wyjazd do Chorwacji.
Miś Kolabor
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.01.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miś Kolabor » 15.01.2021 14:35

Witam,szukam busa 9 osobowego do wynajęcia w sierpniu 2021 ( 8 osób,4 dorosłych i 4 dzieci ) na 16 dni z Dolnego Śląska, ma ktoś jakąś sprawdzoną firmę.?? Dokładny okres , od 1 do 17sierpnia . Dziękuję.
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
wypozyczenie busa - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone