Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wrocław->Omiś->Dubrovnik (2009)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monia85
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 11.03.2010 10:26

Kartę Euro26 może wyrobić sobie każdy do 30 roku życia, tu masz więcej info: https://autoryzacja.euro26.pl/pl/karty/euro26_classic

Bardzo pozytywna relacja i piękne zdjęcia:)
Ja również spędzałam ubiegłe wakacje z 8-osobową "studencką jeszcze" grupką znajomych - świetna sprawa:):)
bobemce
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 12.03.2010 00:40

Kaska1207 napisał(a):RED mam pytanie odnośnie kart EURO86, z jakiego tytułu się je otrzymuje?

www.euro26.pl <--- tu wszystko znajdziesz. ogólnie rzecz ujmując to karta młodzieżowa, która umożliwia zniżki i ubezpieczenie, akceptowana wedle moich doświadczeń w niezbyt wielu miejscach, podobno 7500 w Polsce. ważniejsze jest raczej to ubezpieczenie. jedyny warunek to od 7 do 30 lat :)

pzdr
Kaska1207
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaska1207 » 12.03.2010 10:49

Dzięki za odpowiedż wynika z tego,że przydałaby się jedynie starszemu synowi-17 lat.Młodszy 12 i tak wejdzie na zniżkę np do Plitwic.Ze względu na samo ubezpieczenie nie opłaca się jej wyrabiać.Nie są to jakieś specjalne warunki za tę kwotę.Pozdrówka.
Viniu
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 12.03.2010 13:40

Szkoda, że nie wymyślili karty36.. dla ciut starszej młodzieży :D
matula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) matula » 13.05.2010 07:08

Świetna relacja, super zdjęcia!
My niestety w tym roku tylko z dziećmi, ale w przyszłym roku już z większą ekipą jedziemy - w myśl zasady "im nas więcej tym weselej" (no i ma kto dzieciaków przypilnować jak tatuś i mamusia chcą pobyć chwilę sami :wink: )

Twoje zdjęcia oglądałam naprawdę z wielką przyjemnością
Pozdrawiam
Marek75
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek75 » 13.05.2010 11:55

darek1 napisał(a)::D To dobrze kolego Magistrze. Do Was magistry inżyniery należy przyszłość. Po wieczorowych czy zaocznych kursonaukach lepiej nie wyciagać dyplomu co najwyżej butelkę z szuflady. No chyba, że to były studia podyplomowe to inna sprawa medalu. Pozdrawiam. Oczekuje dalszych mrożących krew w żyłach relacji. :?

Jam jest po "zaocznych kursonaukach" i raczej się tego nie wstydzę, uczciwie własnymi "ręcami" pracowałem na swoje wyższe wykształcenie. W czasie gdy Ty kolego będąc na garnuszku rodziców piłeś J23 na mazurach, ja pracowałem i uczyłem się równocześnie. Wierz mi wcale nie jest łatwiej.
Wytłumacz mi skąd te kąśliwe uwagi do zaocznych studentów. Jakiś kompleks, uraz, a może któryś wygryzł Cię ze stanowiska?
Znam wielu studentów dziennych i mógłbym stwierdzić o nich dokładnie to samo. Nie można tak uogólniać, bo w każdym gronie znajdą się czarne owce.

Relacja świetna, swego czasu też tak spędzaliśmy wakacje wspólnie z moją małżonką. Potrafiliśmy zapakować się do samochodu i jechać przed siebie gdzie nas oczy poniosą bez konkretnego planu podróży. Niezapomniane przeżycia i super wrażenia, odwiedza się miejsca gdzie normalnie się nie zagląda. Teraz mi tego brakuje, od kilku już lat na wakacje latamy samolotem, a od dalekich podróży samochodem odwykłem.

Pozdrawiam, dziennych również ;)
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.05.2010 16:44

Nie kwestionuję kolegi pracy i wykształcenia. Jednak większośc studentów studiów wieczorowych i zaocznych jest gorzej przygotowana do pracy w zawodzie- mniej operatywna i twórcza.
justina28
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) justina28 » 02.07.2010 12:05

darek1 napisał(a):Nie kwestionuję kolegi pracy i wykształcenia. Jednak większośc studentów studiów wieczorowych i zaocznych jest gorzej przygotowana do pracy w zawodzie- mniej operatywna i twórcza.

I tu bym się z Tobą nie zgodziła. Bo pracując i ucząc się musisz tak zorganizować sobie czas, żeby wszystko zrobić. A jeszcze do tego całego zamieszania dochodzą dzieci, ich zajęcia pozalekcyjne, małżonek/małżonka. I weź to wszystko scal w kupę, żeby hulało! :roll:
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 02.07.2010 12:40

justina28 napisał(a):
darek1 napisał(a):Nie kwestionuję kolegi pracy i wykształcenia. Jednak większośc studentów studiów wieczorowych i zaocznych jest gorzej przygotowana do pracy w zawodzie- mniej operatywna i twórcza.

I tu bym się z Tobą nie zgodziła. Bo pracując i ucząc się musisz tak zorganizować sobie czas, żeby wszystko zrobić. A jeszcze do tego całego zamieszania dochodzą dzieci, ich zajęcia pozalekcyjne, małżonek/małżonka. I weź to wszystko scal w kupę, żeby hulało! :roll:

Scalanie -to dla kolegi darka jest zdecydowanie za trudne.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Wrocław->Omiś->Dubrovnik (2009) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019