Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrocław->Omiś->Dubrovnik (2009)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 11.03.2010 11:26

Kartę Euro26 może wyrobić sobie każdy do 30 roku życia, tu masz więcej info: https://autoryzacja.euro26.pl/pl/karty/euro26_classic

Bardzo pozytywna relacja i piękne zdjęcia:)
Ja również spędzałam ubiegłe wakacje z 8-osobową "studencką jeszcze" grupką znajomych - świetna sprawa:):)
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 12.03.2010 01:40

Kaska1207 napisał(a):RED mam pytanie odnośnie kart EURO86, z jakiego tytułu się je otrzymuje?


www.euro26.pl <--- tu wszystko znajdziesz. ogólnie rzecz ujmując to karta młodzieżowa, która umożliwia zniżki i ubezpieczenie, akceptowana wedle moich doświadczeń w niezbyt wielu miejscach, podobno 7500 w Polsce. ważniejsze jest raczej to ubezpieczenie. jedyny warunek to od 7 do 30 lat :)

pzdr
Kaska1207
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 23.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaska1207 » 12.03.2010 11:49

Dzięki za odpowiedż wynika z tego,że przydałaby się jedynie starszemu synowi-17 lat.Młodszy 12 i tak wejdzie na zniżkę np do Plitwic.Ze względu na samo ubezpieczenie nie opłaca się jej wyrabiać.Nie są to jakieś specjalne warunki za tę kwotę.Pozdrówka.
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 12.03.2010 14:40

Szkoda, że nie wymyślili karty36.. dla ciut starszej młodzieży :D
matula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 09.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) matula » 13.05.2010 08:08

Świetna relacja, super zdjęcia!
My niestety w tym roku tylko z dziećmi, ale w przyszłym roku już z większą ekipą jedziemy - w myśl zasady "im nas więcej tym weselej" (no i ma kto dzieciaków przypilnować jak tatuś i mamusia chcą pobyć chwilę sami :wink: )

Twoje zdjęcia oglądałam naprawdę z wielką przyjemnością
Pozdrawiam
Marek75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 26.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek75 » 13.05.2010 12:55

darek1 napisał(a)::D To dobrze kolego Magistrze. Do Was magistry inżyniery należy przyszłość. Po wieczorowych czy zaocznych kursonaukach lepiej nie wyciagać dyplomu co najwyżej butelkę z szuflady. No chyba, że to były studia podyplomowe to inna sprawa medalu. Pozdrawiam. Oczekuje dalszych mrożących krew w żyłach relacji. :?


Jam jest po "zaocznych kursonaukach" i raczej się tego nie wstydzę, uczciwie własnymi "ręcami" pracowałem na swoje wyższe wykształcenie. W czasie gdy Ty kolego będąc na garnuszku rodziców piłeś J23 na mazurach, ja pracowałem i uczyłem się równocześnie. Wierz mi wcale nie jest łatwiej.
Wytłumacz mi skąd te kąśliwe uwagi do zaocznych studentów. Jakiś kompleks, uraz, a może któryś wygryzł Cię ze stanowiska?
Znam wielu studentów dziennych i mógłbym stwierdzić o nich dokładnie to samo. Nie można tak uogólniać, bo w każdym gronie znajdą się czarne owce.

Relacja świetna, swego czasu też tak spędzaliśmy wakacje wspólnie z moją małżonką. Potrafiliśmy zapakować się do samochodu i jechać przed siebie gdzie nas oczy poniosą bez konkretnego planu podróży. Niezapomniane przeżycia i super wrażenia, odwiedza się miejsca gdzie normalnie się nie zagląda. Teraz mi tego brakuje, od kilku już lat na wakacje latamy samolotem, a od dalekich podróży samochodem odwykłem.

Pozdrawiam, dziennych również ;)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.05.2010 17:44

Nie kwestionuję kolegi pracy i wykształcenia. Jednak większośc studentów studiów wieczorowych i zaocznych jest gorzej przygotowana do pracy w zawodzie- mniej operatywna i twórcza.
justina28
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 18.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) justina28 » 02.07.2010 13:05

darek1 napisał(a):Nie kwestionuję kolegi pracy i wykształcenia. Jednak większośc studentów studiów wieczorowych i zaocznych jest gorzej przygotowana do pracy w zawodzie- mniej operatywna i twórcza.

I tu bym się z Tobą nie zgodziła. Bo pracując i ucząc się musisz tak zorganizować sobie czas, żeby wszystko zrobić. A jeszcze do tego całego zamieszania dochodzą dzieci, ich zajęcia pozalekcyjne, małżonek/małżonka. I weź to wszystko scal w kupę, żeby hulało! :roll:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 02.07.2010 13:40

justina28 napisał(a):
darek1 napisał(a):Nie kwestionuję kolegi pracy i wykształcenia. Jednak większośc studentów studiów wieczorowych i zaocznych jest gorzej przygotowana do pracy w zawodzie- mniej operatywna i twórcza.

I tu bym się z Tobą nie zgodziła. Bo pracując i ucząc się musisz tak zorganizować sobie czas, żeby wszystko zrobić. A jeszcze do tego całego zamieszania dochodzą dzieci, ich zajęcia pozalekcyjne, małżonek/małżonka. I weź to wszystko scal w kupę, żeby hulało! :roll:

Scalanie -to dla kolegi darka jest zdecydowanie za trudne.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wrocław->Omiś->Dubrovnik (2009) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone