
.png)
mariusz-w napisał(a):longtom napisał(a):Jedynka najbardziej.
Mnie również... mimo, że trawnik niekoszony !
Jolanda napisał(a):Marku (smoki3)
widzę że i Ty bawisz się kolorkami
przynajmniej nie czuję się odosobniona![]()
.....
Pozdrawiam
Jolka
Powrót do FotoCroClub - dyskusja
