Czy może już się pomału kończy?

.png)
longtom napisał(a):jan_s1 napisał(a):Tomek, daję Ci 10 dni na zrobienie panoramy.
Panorama wiosenna- weekendowa.
Uff. Chyba się wyrobiłem
.png)
mariusz-w napisał(a):am1974 napisał(a):
Paw - strojny bardzo !
Powrót do FotoCroClub - dyskusja
