Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winnetou

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.10.2008 14:51

Dla fanów: Karol May - ebook
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
TVP 1: Niedziela 13:55

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.11.2008 13:07

TVP 1, Niedziela, godz. 13:55
Western, RFN/Jugosławia 1964

Bandyci przekupują Komanczów alkoholem, by napadli na farmę jako Apacze. Ci, jako jedno z niewielu plemion, nie chce podpisać układu z białymi, głównie ze względu na cenne ziemie będące w ich posiadaniu. Rozpoczyna się walka. Old Shatterhand prowadzi śledztwo w tej sprawie, próbując odkryć prawdę. Pomagają mu przyjaciele: Sam Hawkens i jego czerwony brat Winnetou.
Czegoś tu nie rozumiem-dwa tygodnie temu umarł a od zeszłej niedzieli żyje... :wink:

Pozdrawiam
Jacek

P.S. i przypominam o Makłowiczu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.11.2008 19:28

Jako Wasz zapowiadacz zapowiadam
Niedziela, TVP 1, godz. 14:00
Winnetou w Dolinie Sępów.
No i Makłowicz....
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 16.11.2008 12:58

Makłowicz już był..super..Hajduk Split -PIERWSZY, JP Drugi , Beno -szesnasty,a Dinamo siedemnaste...urocze marzenie Dalmatyńców :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.11.2008 15:20

Ja Waszo dziennikarko-reporterko-zapowiadaczko...
Niedziela, TVP 1, godz. 13:55
Winnetou i król nafty.
Czy znów będą krajobrazy z NP Krka?
Zobaczymy
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.11.2008 16:50

Przeglądam program i jest - w niedzielę o 13:55 w TVP1 Winnetou i Old Surehand.
Old Surehand :?: :?: :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.11.2008 18:44

JacYamaha napisał(a):Przeglądam program i jest - w niedzielę o 13:55 w TVP1 Winnetou i Old Surehand.
Old Surehand :?: :?: :?:


Nie wiem czemu te pytajniki po Old Surehand :?: :?: :?:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.11.2008 13:21

Moja wiedza na temat opowiadań Karola Maya zawsze mówiła mi Old Shatterhand ale widzę, że jest także Old Surehand i Old Firehand...
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5098
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 29.11.2008 16:29


W dodatku ... ten niemiecki (np. patrz: scena w barze, wchodzą znajomi Old'a S. i wołąją "Hende hoh !!!")


A oprócz tego to jeszcze to: Her Winnetou :lol:
asikx&rafikx
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx&rafikx » 29.11.2008 18:31

JacYamaha napisał(a):Moja wiedza na temat opowiadań Karola Maya zawsze mówiła mi Old Shatterhand ale widzę, że jest także Old Surehand i Old Firehand...


Bo ich dla zmyłki było dwóch.

Karol May "Old Surehand"
Szlachetny wódz Apaczów, Winnetou i jego biały przyjaciel, Old Shatterhand, postanawia przeszkodzić podstępnym Komanczom, chcącym napaść na oazę zamieszkiwaną przez ich przyjaciela, Bloody'ego Foxa. Przy okazji poznają innego słynnego myśliwego, Old Surehanda, który skrywa jakąś bolesną tajemnicę. Pomagając swojemu nowemu przyjacielowi, wędrują po bezkresnych preriach, groźnych pustyniach i niedostępnych górach, odbywają nocne podchody, walczą z bandytami i polują na niedźwiedzie grizzly w Górach Skalistych.
http://www.wysylkowo.pl/product_info.ph ... s_id=24000

Pozdrawiam,
Aśka
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.12.2008 15:20

Jako Wasz czytam program ogłaszam
Niedziela, TVP 1, godz. 13:45
Winnetou z Trondheim :wink: :D :D :D
I to by było na tyle
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 06.12.2008 22:54

Roksa_ napisał(a):

W dodatku ... ten niemiecki (np. patrz: scena w barze, wchodzą znajomi Old'a S. i wołąją "Hende hoh !!!")


A oprócz tego to jeszcze to: Her Winnetou :lol:


Widocznie Karol May był Niemcem :wink: :)
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 07.12.2008 00:14

="Janusz Bajcer"]
Leszek Skupin napisał(a):[b][i][color=green]Hehehehehe :devil: Niemcy mają swoje forum [url=http://66.102.9.104/translate_c?hl=pl&sl=de&u=http://www.forum-kroatien.de/&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.winnetou4.de/



Jest jeszcze:
http://www.kroatien-forum.com/

http://www.faszination-kroatien.de/

i parę innych
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.01.2009 00:12

W niedzielę znowu będzie szaleć wodź Apaczów po Paklenicy :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.01.2009 20:11

TVP 1: Niedziela 25 stycznia
godz. 14:00

Winnetou w Dolinie Śmierci
Winnetou und Shatterhand im Tal der Toten Przygodowy/Western, (Jugosławia,Włochy,RFN, 1968)

Opis:
Ekranizacja najsłynniejszej powieści Karola Maya, której akcja rozgrywa się w dzikich i malowniczych sceneriach Dzikiego Zachodu :D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone