Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
uciu
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.06.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) uciu » 02.07.2015 15:11

ołowiany napisał(a):Jak wyczytałem trzeba zamówić dwie krótsze, bo miesięczną dziurkują z datą wysyłki.


Dokładnie, ja się tak wrobiłem i kupiłem miesięczną - na szczęście sprzedałem znajomemu bo kończyła się jeszcze przed moim wyjazdem:-) Z wyprzedzeniem, na Słowenie można kupić tylko tygodniową.
Kobal66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 384
Dołączył(a): 12.03.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobal66 » 02.07.2015 16:24

ołowiany napisał(a):
Kobal66 napisał(a):Cześć, kupował ktoś przez tolltickets winietę na Słowenię ? Wszystkie pozostałe tzn. Czechy i Austria mają możliwość wyboru daty ważności po włożeniu do koszyka, a przy wybraniu słoweńskiej miesięcznej nie ma możliwości wyboru daty jest tylko info:

"Ważne od danego dnia dyskusyjnych ze tolltickets do i włącznie z takim samym dniem następnego miesiąca (np. 17.8. do 17.9.) lub do końca ostatniego miesiąca, jeśli następny miesiąc nie ma takiej samej liczby dni (np. 31.1 do 28.2.)."

Ktoś ogarnia jak zamówić tam słoweńską winietę z datą inną niż dzień zamówienia/wysyłki ??


Jak wyczytałem trzeba zamówić dwie krótsze, bo miesięczną dziurkują z datą wysyłki.


Faktycznie przy opcji 2X7 dni Słowenia pojawia się możliwość wyboru daty - dziękuję za pomoc
Kamas
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 18.02.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamas » 05.07.2015 19:10

a co powiecie o cenach winiet na stronie pzmotu? Chodzi mi o ceny, sa normalne czy zawyzone? Nie mam odniesnienia, bo samochodem chce jechac pierwszy raz i nie wiem gdzie najtaniej je kupic
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7953
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 05.07.2015 19:16

Kamas napisał(a):a co powiecie o cenach winiet na stronie pzmotu? Chodzi mi o ceny, sa normalne czy zawyzone? Nie mam odniesnienia, bo samochodem chce jechac pierwszy raz i nie wiem gdzie najtaniej je kupic

Nominalnie Czechy 440koron na miesiąc, Austria 8,70 euro na 10 dni. Teraz porownaj z cenami na stronie PZM-otu. Kupuj po drodze albo na tolltickets :wink:
Kamas
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 18.02.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamas » 05.07.2015 19:18

dzieki wole miec je wczesniej wiec pozostaje tolltickets , ile trwa wysylka? wyjezdzam 01.08 i nie wiem kiedy zamawiac
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2015 19:21

Tu masz odnośnie cen winiet wszystko opisane, a tu ceny w PZM-ocie, porównaj sobie.
W Tollticets dolicz 2.20 E za przesyłkę.
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2015 19:25

Kamas napisał(a):dzieki wole miec je wczesniej wiec pozostaje tolltickets , ile trwa wysylka? wyjezdzam 01.08 i nie wiem kiedy zamawiac

Zamówić możesz już, przy kupnie podajesz datę od kiedy ma być ważna.
Przesyłka idzie ok 7 dni.
Kamas
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 18.02.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamas » 05.07.2015 19:25

dzięki już zdecydowałem, że tolltickets pytam tylko ile trzeba czekać na wysyłkę i ewentualnie jak najkorzystniej zapłacić żeby kurs był ok. Na winietę trzeba podawać nr rejestracyjny? pytam, bo nie wiem jeszcze jakim samochodem pojadę
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2015 19:27

Płać dzisiaj, bo jutro kursy ZWARIUJĄ .
Nie pamiętam czy trzeba podać nr rej. ale winiety i tak przychodzą "czyste" więc wpiszesz nr jak będziesz wiedział czym jedziesz, wyjątek Węgry.
Kamas
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 18.02.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamas » 05.07.2015 19:37

dzięki za odpowiedzi, a jeszcze jedno winieta na Slowenie starczy na tydzien jak wjezdzam 01.08, a wyjezdzam 07.08? teoretycznie tak ale wole sie upewnic ;)
shpath
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) shpath » 05.07.2015 19:38

Kamas napisał(a):dzięki już zdecydowałem, że tolltickets pytam tylko ile trzeba czekać na wysyłkę i ewentualnie jak najkorzystniej zapłacić żeby kurs był ok. Na winietę trzeba podawać nr rejestracyjny? pytam, bo nie wiem jeszcze jakim samochodem pojadę

Nie trzeba podawać nr rejestacyjnego.
Przy transakcji sam decydujesz kiedy mają przesyłkę wysłać.
Strona po polsku, więc bez problemu się odnajdziesz.

Na przesyłkę czekałem 5 dni.

Kamas napisał(a):dzięki za odpowiedzi, a jeszcze jedno winieta na Slowenie starczy na tydzien jak wjezdzam 01.08, a wyjezdzam 07.08? teoretycznie tak ale wole sie upewnic ;)

Styknie, ale musisz opuścić płatną autostradę w Słowenii 7 sierpnia przed 24:00.


szaki17 napisał(a):Płać dzisiaj, bo jutro kursy ZWARIUJĄ .

A to tak chyba nie działa.
Dziś zrobisz transakcję, ale bank to przeliczy w dniu księgowania, więc najwcześniej jutro.
Kamas
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 18.02.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamas » 05.07.2015 19:48

ok to zaraz to kupie i bede mial spokoj ;)
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 05.07.2015 20:25

szaki17 napisał(a):Płać dzisiaj, bo jutro kursy ZWARIUJĄ .
Nie pamiętam czy trzeba podać nr rej. ale winiety i tak przychodzą "czyste" więc wpiszesz nr jak będziesz wiedział czym jedziesz, wyjątek Węgry.


numeru nie trzeba na 100% podawać. samemu się wypisuje, a co do kursów to i tak to już nie ma znaczenia, visa i MC jest rozliczany po 3-4 dniach więc obojętnie kiedy kupi nie wie po jakim kursie go rozliczy. Np ja kupowałem jak kurs był około 4.05 a jak przyszło rozliczenie to okazało się że wyszło po 3.99:)
gon
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 20.01.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) gon » 06.07.2015 12:03

Maciej napisał(a):Dostaniesz szybciutko prawidłowo wystawioną, 2 lata temu miałem podobną sytuację. Po wysłaniu mejla ze zdjęciem winietki po 3 dniach była nowa z przeprosinami. To porządna firma.


Tak też się stało - procedura reaklamacyjna trwała poniżej godziny :) Winietka dosłana w tempie ekspresowym!
malyukp
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 11.06.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) malyukp » 06.07.2015 13:34

Na stacji OMV na przeciwko smoków winieta na Austrię 11E
PS: Właśnie wróciłem z Makarskiej jak by ktoś miał jakieś pytania chętnie pomogę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone