Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Widok za 35 euro doba

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.02.2012 01:04

Maciek1956 napisał(a):Zaczyna mnie to miejsce wciągać, ta długa promenada, we wrześniu (długie wieczory) ma spore znaczenie. Po dziennym odpoczynku na plaży, spacer połączony z podziwianiem okolicy i degustacjami przydrożnymi ... :D



Panie Maćku? Pan też we wrześniu jeździ?
Krystyna
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 13.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystyna » 24.02.2012 23:58

noik22 napisał(a):Witam !. Powiedzcie mi drodzy Cromaniacy czy sprawą realną jest znalezienie apartamentu(może kilku w jednym budynku) w Breli albo Basce dla 8-9 osob we wrzesniu jadąc w ciemno po cenie ok 10E za osobę.


Zdecydowanie wątpię. Wiele razy byłam pod koniec wrzesnia a nawet w październiku i takich cen 10euro od osoby nie widziałam. Moze ewentualnie pokoje i to dużo dalej od morza. Lepiej nie nastawiać się na takie ceny.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.02.2012 00:32

Krystyna napisał(a):
noik22 napisał(a):Witam !. Powiedzcie mi drodzy Cromaniacy czy sprawą realną jest znalezienie apartamentu(może kilku w jednym budynku) w Breli albo Basce dla 8-9 osob we wrzesniu jadąc w ciemno po cenie ok 10E za osobę.


Zdecydowanie wątpię. Wiele razy byłam pod koniec wrzesnia a nawet w październiku i takich cen 10euro od osoby nie widziałam. Moze ewentualnie pokoje i to dużo dalej od morza. Lepiej nie nastawiać się na takie ceny.

No psia krew nie byłem nigdy we wrześniu o październiku nie wspomnę. Nie mam pojęcia, za to mam pewność że kwater jest wolnych bardzo dużo i można śmiało jechać, jak nie w jednym budynku to w sąsiadujących lub blisko siebie. Co do ceny wielu Chorwatów myśli w jak w przysłowiu "Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu" i tego się trzymajcie. Jedźcie do Breli i kierujcie się do miejsca który opisałem. Miła gospodyni jestem pewien że jeśli będzie miała wolnych tyle miejsc za 100 dla wszystkich Wam odda swoje apartamenty.
paskuda1976
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paskuda1976 » 12.06.2013 19:21

Witam jezeli masz jakies konkretne namiary na to miejsce tzn.strone www czy adres to bardzo proszę o meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dziekuje
paskuda1976
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paskuda1976 » 16.06.2013 15:30

consett0805 napisał(a):Tyle kosztował mnie czyli 35 euro ten widoczek z balkonu w terminie 28 czerwiec do 8 lipca cena po 20 sekundowej negocjacji z 40 euro. Apartamencik jeden pokój łóżko podwójne 160cm szerokie i piętrówka razem 4 miejsca schludnie i czysto, kuchnia i łazienka osobne pomieszczenia.



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Witam czy mógbyś podać jakieś namiary na ten apartament ;)dziekuje i pozdrawiam ;)
Arya1110
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arya1110 » 05.07.2013 12:57

Witam,
Czy ktokolwiek jest w stanie powiedzieć coś na temat apartamentu należącego do Mijo & Marija Jakir w Breli przy ulicy Put Luke 48? Bo z tego co się orientuję to znajduje się on dokładnie w pobliży okolicy o której była dyskusja:)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pomimo wnikliwych poszukiwań nie mogę znaleźć żadnej opinii na jego temat. I choć już zrobiłam rezerwację, cały czas mam pewne obawy... Gdyż wydaje się to być taki apartament "widmo".
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź i jakiekolwiek info:)
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 06.07.2013 21:07

Arya1110 napisał(a):Witam,
Czy ktokolwiek jest w stanie powiedzieć coś na temat apartamentu należącego do Mijo & Marija Jakir w Breli przy ulicy Put Luke 48? Bo z tego co się orientuję to znajduje się on dokładnie w pobliży okolicy o której była dyskusja:)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pomimo wnikliwych poszukiwań nie mogę znaleźć żadnej opinii na jego temat. I choć już zrobiłam rezerwację, cały czas mam pewne obawy... Gdyż wydaje się to być taki apartament "widmo".
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź i jakiekolwiek info:)


apartament ze zdjęc wydaje się byc super,niestety moja wiedza na tym sie kończy,
pozdrawiam
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 06.07.2013 21:35

Arya1110 napisał(a):Witam,
Czy ktokolwiek jest w stanie powiedzieć coś na temat apartamentu należącego do Mijo & Marija Jakir w Breli przy ulicy Put Luke 48? Bo z tego co się orientuję to znajduje się on dokładnie w pobliży okolicy o której była dyskusja:)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pomimo wnikliwych poszukiwań nie mogę znaleźć żadnej opinii na jego temat. I choć już zrobiłam rezerwację, cały czas mam pewne obawy... Gdyż wydaje się to być taki apartament "widmo".
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź i jakiekolwiek info:)


Raczej byłbym spokojny. Co prawda apartamentu nie znam- apartament nieco powyżej tego od Consetta. Myślę że wprowadzenie na portal brela.com jest obarczone jakąś weryfikacją.
Sąsiedzi też pewnie są wyczuleni na oszustów.
A Luke to najlepsza dzielnica w Breli po Podraću oczywiście :D :wink:
jarcys6
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 03.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarcys6 » 04.06.2014 20:21

prosiłbym o namiary na apartamenty w breli adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 22.06.2014 11:28

jarcys6 napisał(a):prosiłbym o namiary na apartamenty w breli adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
BachaG
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BachaG » 28.06.2014 21:37

Mam namiary na super kwaterę w Rogoznicy. Kwatera sprawdzona, właśnie wróciłam.
Kwatera mieści się na cypelku, super widok na morze i marine. Najbliższa plaża to Art (lub innych na wyspie) - ok 5 min na nogach, może nawet krócej, tylko trochę pod górkę, ale bardzo blisko. Do plaży Sepurine ok 25 min.
Dużą zaletą są gospodarze, bardzo mili i gościnni. Częstowali rakiją, wiśniówką, winkiem, domowymi naleśnikami. W przed ostatni dzień zrobili dla nas super kolację, dali domowe wyroby do domu w prezencie (wiśniówka, oliwa).
Cena w czerwcu za apartament dla 2 osób to 30 euro, apartamenty duże. Ten na I piętrze mam dwa osobne pokoje (jedne to trochę taki salon, ale może spokojnie być sypialnią), kuchnie ze stołem, łazienkę. Apartament na II piętrze ma jedną sypialnię i jeden duży pokój (pomieszczenie) połączone z kuchnią i salonem (z 2 łózkami do spania), łazienkę
Jak ktoś jest zainteresowany piszcie na maila (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) – prześlę szczegóły i namiary.
jasminn26
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasminn26 » 29.06.2014 10:57

Czy ktoś może mi powiedzieć coś nt. Villi Petra - Brela Put luke 8. Jak wyglądają apartamenty? Doszukałam się w necie negatywnej opinii, że bardzo małe, cienkie ściany, niewygodne łóżka..itd.
Jest to pobyt z wyżywieniem HB, w pokoju brak lodówki.
Warto? Proszę o pomoc.
Mieliśmy w tym roku nie jechać na wczasy, ale być może wyjazd się uda, z tym że na już w lipcu - szukam apartamentu 2+1. Wybrałam Brelę, przejeżdżając tamtędy to miejsce mnie jakoś zauroczyło.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Widok za 35 euro doba - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone