Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Widok za 35 euro doba

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 19.01.2011 11:15

Jeśli chodzi o sklep w najbliższej okolicy czyli do 300-400 m takowego niema najbliżej to około 600m jest to taki malutki sklepik w którym znajdziesz prawie wszystko noszący dumną nazwę "MINI MARKET" od taki sobie. Lody ma serek ma piwo ma :). Wszystkie duże zakupy robiliśmy co drugi dzień podczas wypadów do Omisia - Makarskiej - Baski i centrum Breli czyli przeważnie KONZUM.
Jeśli chodzi o knajpki-restauracje, w bezpośrednim sąsiedztwie, czyli od 100 do 200 m są trzy dwie bezpośrednio przy plaży i jedna nieco wyżej ale za to najbliżej i najbardziej okazała nazywa się Burin a stanowi jedna całośc z Villą Petra tu moje foto bezpośrednio przy niej w drodze na plaże (sorry mors zemnie) zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link a tu link bezpośredni mają oczywiście też pokoje z tym że tylko z dwóch górnych apartamentów jest widok na morze reszta zacieniona w ogóle cała okolica fajnie zacieniona tu link do nich jest tam foto galeria będziecie widzieć całe zagęszczenie jak wygląda itd... miedzy innymi widać mój apartament zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Promenada tak jest jedną z najbardziej okazałych i chyba najdłuższa jaka miałem okazje spacerować. Wije się na odcinku strzelam około 6-7 km. na całej jej długości co jakiś czas TOALETY :) jest wieczorami fajnie doświetlona i na całej długości średnio co 100m prysznic ze słodką wodą. Od Jakirusi do centrum Breli to około 4 km. Oczywiście wzdłuż całej są knajpki ale niema ich aż tak wiele ale w zupełności wystarczy, większości konsumpcja od A do Z.
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 28.02.2011 17:08

consett0805, dzięki Tobie coraz bliżej mi do Breli. Napisałam do właścicieli apartamentu, który wynajmowałeś i czekam na info. Czy w międzyczasie mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcie apartamentu? O co chodzi z tym widokiem z tarasu - czy to jest widok na morze czy na jakieś budynki tak jak to widać na Twoim zdjęciu? Pozdrawiam :papa:
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 01.03.2011 13:57

Typowo zdjęć ze środka tegoż "luxusu" nie mam. Jak czytałeś w opisie takowy widok posiadają tylko 2 apartamenty w tym budynku. jest to rozległy widok na morze wyspę Brać i w oddali wyspę Hvar. Obracając głowę w lewo czy to w prawo widok na góry. Zaraz postaram się Tobie to uwidocznić bardziej.
Tak wygląda widok delikatnie w lewo
<script src='http://img143.imageshack.us/shareable/?i=chrowacjanr2012.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>

Córka na balkonie
<script src='http://img87.imageshack.us/shareable/?i=chrowacjanr3023.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>

Widok na wprost
<script src='http://img849.imageshack.us/shareable/?i=chrowacjanr3002.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>

Widok na wprost
<script src='http://img708.imageshack.us/shareable/?i=chrowacjanr3003.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>
Od strony wody
<script src='http://img26.imageshack.us/shareable/?i=chorwacja4010.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>
To na razie tyle masz jeszcze jakieś pytania wal śmiało
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 01.03.2011 14:08

Pamiętaj, że jak będziesz zdecydowany na rezerwację, To taki widok maja tylko 2 apartamenty jeden 4 osobowy jeden 3 osobowy. Pozostałe mają boczne balkony.
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 01.03.2011 14:42

Bardzo DZIĘKI!!!
Na stronie tych właścicieli podane są teraz właśnie tylko dwa apartamenty - 3 i 4 osobowy. Tak mnie trochę wystraszyłeś tymi "innymi" z gorszym widoczkiem. Moje starsze dziecko (prawie 14lat) na wiadomość, że do plaży jest ze 300m, mocno z górki - skomentowało "to będzie super WIDOK". ...i tego się będę trzymała.
Pytania pewnie się jeszcze nasuną, czekam na kontakt z właścicielką.
Mocno pozdrawiam :papa:
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 01.03.2011 15:04

arabesqa74 napisał(a):Bardzo DZIĘKI!!!
Na stronie tych właścicieli podane są teraz właśnie tylko dwa apartamenty - 3 i 4 osobowy. Tak mnie trochę wystraszyłeś tymi "innymi" z gorszym widoczkiem. Moje starsze dziecko (prawie 14lat) na wiadomość, że do plaży jest ze 300m, mocno z górki - skomentowało "to będzie super WIDOK". ...i tego się będę trzymała.
Pytania pewnie się jeszcze nasuną, czekam na kontakt z właścicielką.
Mocno pozdrawiam :papa:

Do Pierwszej z plaż jest max 3min drogi z górki hhhhheee z powrotem 8min hhhhee
Nie wiem czemu tylko 2 są na stronie? My jak byliśmy są na pewno 4 wszystkie na jednym pietrze dwa boczne i dwa z tym widokiem.
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 01.03.2011 15:11

Dlatego do nich napisałam, żeby nie było niespodzianek. Napiszę jak się odezwą.
...8 - pod górkę - nie byłoby źle!
noik22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 12.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) noik22 » 01.02.2012 19:23

Witam !. Powiedzcie mi drodzy Cromaniacy czy sprawą realną jest znalezienie apartamentu(może kilku w jednym budynku) w Breli albo Basce dla 8-9 osob we wrzesniu jadąc w ciemno po cenie ok 10E za osobę.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 01.02.2012 20:14

Pod koniec sierpnia to apartamenty zaczynają szukać gości a nie odwrotnie i jeśli się postarasz to znajdziesz nawet taniej.Gospodarze mają wybór brać co jest albo czekać na kolejnych gości do przyszłego sezonu.Nigdy nie byłem we wrześniu ,ale wiele razy pod koniec sierpnia gdy pustoszały plaże i apartamenty :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 01.02.2012 20:43

Ja bym tyle majonezu nie jadł... :lol:







:wink:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.02.2012 21:13

pawelh napisał(a):Pod koniec sierpnia to apartamenty zaczynają szukać gości a nie odwrotnie i jeśli się postarasz to znajdziesz nawet taniej.Gospodarze mają wybór brać co jest albo czekać na kolejnych gości do przyszłego sezonu.Nigdy nie byłem we wrześniu ,ale wiele razy pod koniec sierpnia gdy pustoszały plaże i apartamenty :wink:


Obawiam się że nie w Breli, z taką kasą to będzie baaaaaardzo ciężko, zawsze pozostaje w czwartym lub piątym rzędzie lecz tutaj to już chyba tylko z czekanem da się wspiąć :D .
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 01.02.2012 21:46

Mój widok za 25 euro od osoby w Primosten:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 01.02.2012 22:52

Idziol poprosze o jakiswiekszy opis albo namiary na strone i jakies fotki:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 01.02.2012 23:27

Blady82 napisał(a):Idziol poprosze o jakiswiekszy opis albo namiary na strone i jakies fotki:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Obrazek

to ten budynek, jeżeli nie znajdę namiarów w internecie to poszukam gdzies wizytówki, niestety nie mam zdjęć środka ale apartament jest godny polecenia znajomi płacili niedaleko 15 euro od osoby ale dużo gorsze warunki. Byliśmy w apartamencie 4 osobowym właściwie zmieściło by się 6 osób w salonie była jeszcze kanapa. Po wejściu do budynku schodkami na 1 piętro po lewej był również jakiś apartament, u nas były 2 sypialnie (1 z balkonem i widokiem na morze) kuchnia z jadalnią, łazienka, salonik z wyjściem na duży taras. Wifi działało super w saloniku był TV nie było polskich kanałów ale oglądaliśmy w laptopie kanały bez problemu. Do plaży można dorzucić kamieniem Konzum jakieś 600m. W całym budynku jest miejsce pewnie dla 20 osób.

Edit: mam zdjęcia ale z zewnątrz - poszło na mail
Edit2: zaraz wyśle zdjęcia tego 2 apartamentu za 60 zł osoba, jak za taka cene to może być w środku trochę wieje PRL ale nie ma co narzekać za taka cenę
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 02.02.2012 00:41

25 eurasków za osobę do 35 eurasków za apartament czyli strasznie przepłaciłeś to 100 na dobę za 4 osoby
To coś nie umywa się do tego co jest tu 4 osoby 100 eurasków cena aktualna na sezon 1012. Tu jest różnica w stosunku do 2010 roku 10 euro wtedy ten sam kosztował 90
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i to gdzie W Breli niemal z własna plażą

Ti mój widok jak już w temacie z zaznaczonym miejscem gdzie jest ten apartament z linku wyżej.
Jeśli o mnie chodzi szczerze chyba jeden z niewielu najlepiej usytuowanych domów w Breli
<script src='http://img714.imageshack.us/shareable/?i=chrowacjanr3007.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>
Ostatnio edytowano 02.02.2012 01:21 przez consett0805, łącznie edytowano 2 razy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Widok za 35 euro doba - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone