Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wędkowanie

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anbo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2011
Wędkowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) anbo » 23.01.2011 01:21

Byłam na wyspie Ciovo w Slatine 09.2010. Wędkowanie, główny cel. Zestawy morskie, gruntowe, spinning. Dużo zachodu. Okazało się , że aby efektywnie pobawić się , najlepszy jest lekki bacik 7-8m, stały spławik 2-2,5gr. zwykłe polskie białe robaki. Brania natychmiasowe, skuteczne zacięcia i ryby ok. 20-30cm, co 5 min. Fajna zabawa, ale po 3 dniach robi się nudno. Chciałoby się złapać coś większego. Miałam najwymyślniejsze przynęty, próbowałam wszystkiego, niestety. Tylko drobnica. W tym roku nastawiam się na psa morskiego (czyli małego rekina,) i chyba wiem jak go złowić.
Ostatnio edytowano 26.01.2011 01:02 przez anbo, łącznie edytowano 1 raz
anbo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) anbo » 23.01.2011 01:50

Nie wiedziałam co zabrać, i wzięłam wszystko -pilkery, przywieszki, zestawy podobne do karpiowych, gruntowe, spiningi i przynęty w każdym wymiarze, prawie cały sklep wędkarski i zero efektów zarówno w dzień jak i w nocy, ani z brzegu, ani z łodzi. Wypróbowałam drop shot, boczny trok, żywcówki, gruntówki i wszystko bez efektów. Jedynie bacik i biały robak za dnia. Waleczne, zębate, male rybki. Dużo rybek!
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 23.01.2011 01:57

anbo napisał(a):W tym roku nastawiam się na psa morskiego


Litości :!: Obrazek

:wink:
anbo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) anbo » 23.01.2011 02:08

MorskiPas napisał(a):
anbo napisał(a):W tym roku nastawiam się na psa morskiego


Litości :!: Obrazek

:wink:

Pocałuję i wypuszczę!
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.01.2011 02:18

A On spełni 3 życzenia :wink:
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 23.01.2011 02:27

Torac napisał(a):A On spełni 3 życzenia :wink:


Aż trzy :?: Poczekam na ten pocałunek, a potem się zastanowię.

:wink:

pozdrav K.

PS. Podobieństwo awatarów nie jest przypadkowe. :lol:
anbo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) anbo » 23.01.2011 03:09

A jak dzikuny z Polski umrą, to tych słynnych ślimaków,którymi adriatyckie Ciple i Orady już żygają, lepiej nie wciskać na hak, tylko kupić kukurydzę w puszce. Tubylcy mają nas w tym momencie za głupków, a ryby nie!!! Biorą jak szalone, ale......do 25cm...
Ostatnio edytowano 26.01.2011 01:05 przez anbo, łącznie edytowano 1 raz
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.01.2011 13:28

admin1 napisał(a):
Torac napisał(a):A On spełni 3 życzenia :wink:

Aż trzy :?: Poczekam na ten pocałunek, a potem się zastanowię.
:wink:

pozdrav K.
PS. Podobieństwo awatarów nie jest przypadkowe. :lol:


Ale błękitny hełm na głowie :?: nie jest przejawem siły tylko słabości. Proponuje zmienić kolor tego nakrycia głowy .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.01.2011 23:17

Torac napisał(a):Ale błękitny hełm na głowie :?: nie jest przejawem siły tylko słabości.

Toć to siły ONZ KFOR - wzgórza Golan - Kosowo i te klimaty :D :D
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.01.2011 23:27

zebik napisał(a):
Torac napisał(a):Ale błękitny hełm na głowie :?: nie jest przejawem siły tylko słabości.

Toć to siły ONZ KFOR - wzgórza Golan - Kosowo i te klimaty :D :D


IFOR, KFOR , SFOR - radzą (radzili) sobie jak nie ma wroga !

Przed chwilką dostałem maila od Katicy o wolnym miejscu- Brać Zebik?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.01.2011 23:30

Jeszcze się pytasz :?: Pytanie jest tendencyjne - OCZYWIŚCIE, ŻE BRAĆ i całować w ręce po przyjeździe, że zechciała wynająć. Który wziąłeś większy czy mniejszy app :D :D :?: :?: :?: :?: :?:

Ps. Katica mówiła mi, że co roku przyjeżdża do niej jakiś krakowski aktor, ale nie umiała podać nazwiska bo nie miała komputera, a tam miała zapisane jego dane. Swoją drogą ciekawe kto to i czy znany szerszej publiczności. :?:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.01.2011 23:39

interesują mnie 2 - bo jedziemy 6+3 dzieci.
Wygląda na to że dokonam w jednym sezonie porównania :
blondynka vs brunetka :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.01.2011 23:49

Torac napisał(a):interesują mnie 2 - bo jedziemy 6+3 dzieci.
Wygląda na to że dokonam w jednym sezonie porównania :
blondynka vs brunetka :wink:


To spokojnie ten większy ma salon+2 sypialnie i 2 łazienki. Drugi nie wiem ale jeden pokój jest na pewno :D. Mają atrakcyjne ceny i to jest atut no i ten widok z okna.

Obrazek


Ja obstaje przy swoim :D
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 24.01.2011 00:11

Obrazek

Jako że jesteśmy w temacie wędkarskim zastanawiam się czy starczy żyłki żeby wędkować z balkonu :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 24.01.2011 00:17

Lettko :sm: Tylko krzaczory musisz powycinać żebyś przy holowaniu zaczepów nie miał 8)
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone