Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wczoraj wróciliśmy - Kamping FKK Buculuka w Baśce na KRK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Frisco
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.07.2004
Wczoraj wróciliśmy - Kamping FKK Buculuka w Baśce na KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frisco » 16.08.2004 09:53

Jak w temacie - wczoraj wróciliśmy z kampingu FKK Bunculuka w Baśce na KRK. Kamping naturystyczny szczerze polecamy niezdecydowanym tekstylnym na zakosztowanie naturyzmy - zauważyliśmy że dużo Polaków przychodziło na plażę zobaczyć jak jest i już zostawali. Kamping bardzo ładnie położony (o wiele ładniej niż tekstylny "Zablacane") o wysokim stadndardzie. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiemy.
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 16.08.2004 11:11

Hej Frisco, mam nadzieję, że pobyt udany :lol: . Podobało się :?:

Serdeczności
Juli
Frisco
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frisco » 19.08.2004 07:15

Juli bardzo się nam podobało.
Tak jak pisałaś to chyba jeden z bardziej malowniczo położonych kampingów w Chorwacji, z górnych miejsc namiotowych widoki są wspaniałe, jeśli ktoś pojedzie to polecamy właśnie te górne miejsca.
Sanitariaty nowiutkie, czyste i pełen komfort, pralka, lodówki, jest nawet osobny prysznic dla psa. W stosunku do innych kampingów o tym standardzie wg. naszego rozeznania jest on jednym z tańszych. Plaża jest wyłozona otaczakami z łagodnym zejściem do wody, nie ma jeżowców, i można spokojnie chodzić na bosaka, na plaży dwa prysznice daarmowe - na plaży w Baśce prysznic płatny 1KN !?!. Można wybrać się na przechadzkę w lewo plaży, czerwonym szlakiem, mijając inne malownicze plaże dochodzimy do "Virbnicy" gdzie zawsze cumują jakieś łódki. Na szlaku i plażach strój dowolny czyli w ubraniu lub bez - pełen luz.

Jednym słowem wróciliśmy zadowoleni i serdecznie polecamy ten kamping, w porównaniu z drugim kampingiem w mieście "Zablacane" to "Bunculuka" jest o niebo lepszy
amalik
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) amalik » 20.08.2004 13:41

Chciałbym zapytać czy słyszeliście może jakieś opinie o campingu Baldarin na wyspie Cres? Jakie są tam warunki? itp.
To///ek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 23.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) To///ek » 20.08.2004 14:04

Przekornie zapytam:
jakies forki z wojazy?
:lol: :wink:
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 20.08.2004 15:31

Witaj Frisco.Bardzo żdziwił mnie ten płatny prysznic w Basce.Przyznam się ,że od kilku lat bywam w Cro i nigdy nie spotkałem się z czymś takim?
Mam nadzieję ,że to tylko tam
:lol:

pzdr :papa: :papa:
EweKot
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) EweKot » 24.08.2004 12:47

te prysznice za 1 Kn są już prawie wszędzie. wiem napewno ze na plazy w Krk-u są, bo sama musiałam skorzystać. I na dodatek nie wypłuczesz się dokładnie bo krótko leci ta woda za tą 1 kn
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 24.08.2004 12:52

EweKot napisał(a):te prysznice za 1 Kn są już prawie wszędzie. wiem napewno ze na plazy w Krk-u są, bo sama musiałam skorzystać. I na dodatek nie wypłuczesz się dokładnie bo krótko leci ta woda za tą 1 kn


Mówiąc wszedzie co Masz na myśli,ja w Dalmacji się z tym nie spotkałem :lol:

:hut: pzdr :papa: :papa:
Greg001
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 09.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg001 » 17.04.2005 23:02

Mam pytanko!!! Czy konieczne jest tam wynajęcie parcelki dla namiotu i samochodu + prąd, czy też można być tam i płacić tylko za namiot + samochód + prąd???

Greg001

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wczoraj wróciliśmy - Kamping FKK Buculuka w Baśce na KRK
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone