Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wakacje 2015 w 16 dni.......MNE i Cro

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.12.2015 23:05

A jekież to lekcje ,to sama przyjemność ;) Jak coś mnie zainteresuje albo zachwyci to muszę odnotować co chcę powiedzieć autorowi ,bo potem zapomnę ;) Tak też i tu się stało ,,,a i tak zapomniałam wspomnieć o moim ulubionym Sarajewie ,w którym mieliśmy przyjemność spędzić dzień i noc rok temu ;) szkoda ,że u Was tak deszczowo ,ale i tak fajnie było pozaglądać z Wami w różne zakamarki :) Córcie chyba też mamy w podobnym wieku .Pozdrawiam i czekam na więcej . :papa:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.12.2015 00:00

Sol-Wagon napisał(a):
Bartek1977 napisał(a):A ktoś Wam polecił tą trasę M18??? Bo szczerze mówiąc nie zazdroszczę.
Brist to fajny wybór na wakacje - piękne ujęcia z Twojego obiektywu!

ile ten "kiepski" odcinek może mieć kilometrów?
ta droga jest szutrowa czy dodatkowo są na niej "wyboje"?

Około 20 km tak jak Renata wskazała na googlach .
Moim zdaniem to to nie są wyboje ,jadąc w kierunku północnym czyli do domu prawa strona to dobry szuter a lewa kiepski asfalt :? czyli jedziemy lewą stroną tak jakby pod prąd a jak coś jedzie z przeciwka to zjeżdżamy na szuter :) w międzyczasie oglądamy piękne widoki (żal by tam było przemknąć 120 km/h) :mrgreen:

Trzeba mieć do tej drogi szacunek bo to jest szosa międzynarodowa E372 :wink:
E372 (trasa europejska) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Jak się komuś nie podoba to niech jeździ powiatówkami :mrgreen: :mrgreen:
Dla mnie to była frajda chociaż mam bardzo mały prześwit (zahaczam dosłownie wszędzie :evil: ) a tam nie zgrzytło ani razu :D

to jest tylko moje prywatne zdanie o tej drodze ,nikogo nie namawiam ani nie odradzam
renatalato
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 03.12.2015 09:39

Nie powiem, atrakcje na tej drodze były różne :oczko_usmiech: i chyba słychać, humory nam jednak dopisywały :oczko_usmiech: :mrgreen:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.12.2015 09:52

Bartek1977 napisał(a):A ktoś Wam polecił tą trasę M18??? Bo szczerze mówiąc nie zazdroszczę.

bez przesady, co prawda jedzie sie bardzo wolno, ale droga nie jest zła, normalny wąski wysokogórski odcinek w mniej istotnej części BiH, dlatego w takim stanie, choć to dojazd do granicy
Sol-Wagon napisał(a):

ta droga jest szutrowa czy dodatkowo są na niej "wyboje"?[/quote]
my jechaliśmy Meganką, widziałem tam Civiki i Golfy, które mają dość niskie zawieszenia i dały radę

dla widoków Pivy warto przebrnąć te kilkanaście km
renatalato
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 03.12.2015 13:56

Bristu i nudnego leniuchowania ciąg dalszy......

144.JPG

160.JPG

161.JPG

162.JPG

163.JPG

164.JPG

165.JPG

166.JPG

167.JPG

168.JPG

169.JPG
Sol-Wagon
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 03.12.2015 18:07

lotnikwsk napisał(a):
Sol-Wagon napisał(a):
Brist to fajny wybór na wakacje - piękne ujęcia z Twojego obiektywu!

ile ten "kiepski" odcinek może mieć kilometrów?
ta droga jest szutrowa czy dodatkowo są na niej "wyboje"?

Około 20 km tak jak Renata wskazała na googlach .
Moim zdaniem to to nie są wyboje ,jadąc w kierunku północnym czyli do domu prawa strona to dobry szuter a lewa kiepski asfalt :? czyli jedziemy lewą stroną tak jakby pod prąd a jak coś jedzie z przeciwka to zjeżdżamy na szuter :) w międzyczasie oglądamy piękne widoki (żal by tam było przemknąć 120 km/h) :mrgreen:

Trzeba mieć do tej drogi szacunek bo to jest szosa międzynarodowa E372 :wink:
E372 (trasa europejska) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Jak się komuś nie podoba to niech jeździ powiatówkami :mrgreen: :mrgreen:
Dla mnie to była frajda chociaż mam bardzo mały prześwit (zahaczam dosłownie wszędzie :evil: ) a tam nie zgrzytło ani razu :D

to jest tylko moje prywatne zdanie o tej drodze ,nikogo nie namawiam ani nie odradzam

dzięki za info;
oj to chyba droga: Struga-Pogradec-Korcza-Erseke-Leskovik była we wrześniu 2014r. w gorszym stanie...
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.12.2015 19:33

Sol-Wagon napisał(a):dzięki za info;

nie ma za co ,
mi się wydaje że możesz spokojnie śmigać a naprawdę warto :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży