Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2015 w 16 dni.......MNE i Cro

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.11.2015 16:02

Parking płatny? 8O
Coraz lepsze zwyczaje...... :roll:

Miałem pytać czy ZAJEC z Wami był, ale dopatrzyłem sie nr. rej. :wink:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 30.11.2015 17:24

anakin napisał(a):Parking płatny? 8O
Coraz lepsze zwyczaje...... :roll:

Miałem pytać czy ZAJEC z Wami był, ale dopatrzyłem sie nr. rej. :wink:


A widzisz, cza się do nowego przyzwyczajać :wink: , to Zbyszek takim granatowym Mietkiem jeździ ? :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 01.12.2015 22:41

Dopiero się przysiadlem ale szybko nadrabiam zaległości :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.12.2015 22:42

renatalato napisał(a):... to Zbyszek takim granatowym Mietkiem jeździ ? :oczko_usmiech:

...tego zielonego na poprzedniej stronie miałem na myśli... :wink:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 01.12.2015 23:09

słoma79 napisał(a):Dopiero się przysiadlem ale szybko nadrabiam zaległości :D


Cześć Michał, witam nowego cromaniaka, :D , cieszę się że jakoś przebrnąłeś przez moje wspomnienia :lol: ,
pozdrawiam
Renata


anakin napisał(a):
renatalato napisał(a):... to Zbyszek takim granatowym Mietkiem jeździ ? :oczko_usmiech:

...tego zielonego na poprzedniej stronie miałem na myśli... :wink:


.....aaa mówisz o tym niebieskim :wink:

Mirek mówi że niebieski
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 02.12.2015 00:39

Co prawda nie zachowałam tu kolejności chronologicznej :wink: , ale chciałabym wam pokazać kilka filmików z drogi którą opisywałam, M 18 Bośnia i Hercegowina do granicy z Czarnogórą :oczko_usmiech:








lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.12.2015 00:51

Świeże mleczko po drodze można podoić :mrgreen:
ja nie miałem tak fajnie :cry:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 02.12.2015 00:56

lotnikwsk napisał(a):Świeże mleczko po drodze można podoić :mrgreen:
ja nie miałem tak fajnie :cry:


:oczko_usmiech: :mrgreen: wolałam nie ryzykować :hearts: :lool:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.12.2015 10:51

renatalato napisał(a):.....aaa mówisz o tym niebieskim :wink:

Mirek mówi że niebieski

No jeśli to jest Renia niebieski, to ja idę se trwałą zrobić... :roll:
:mrgreen:
Załączniki:
nissan.jpg
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 02.12.2015 11:31

A ktoś Wam polecił tą trasę M18??? Bo szczerze mówiąc nie zazdroszczę.
Brist to fajny wybór na wakacje - piękne ujęcia z Twojego obiektywu!
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 02.12.2015 13:03

anakin napisał(a):
renatalato napisał(a):.....aaa mówisz o tym niebieskim :wink:

Mirek mówi że niebieski

No jeśli to jest Renia niebieski, to ja idę se trwałą zrobić... :roll:
:mrgreen:


No ja myślę że zielony :oczko_usmiech: ....no i tej trwałej :wink: robić nie musisz :twisted:

Znalazłam zdjęcie weftelefonie , może tu jest bardziej niebieski :wink: , tamto zdjęcie było robione przy zachodzącym słońcu :oczko_usmiech:

20150817_124837.jpg


:mrgreen:

Bartek1977 napisał(a):A ktoś Wam polecił tą trasę M18??? Bo szczerze mówiąc nie zazdroszczę.
Brist to fajny wybór na wakacje - piękne ujęcia z Twojego obiektywu!


To ja, to ja :wink: , to ja wybrałam tę trasę :oczko_usmiech: .......ale inaczej nie dałoby się zobaczyć kanionu Pivy :lol:
Wiedziałam że droga jest słaba :roll: , ale wiesz jak to jest :? nie zobaczysz - nie uwierzysz :oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.12.2015 13:12

Bardzo fajna relacja,a ile wspomnień przywołałaś.Na początek Budapesztem ,który w tym roku odwiedziliśmy i zostaliśmy na dwa dni wracając z wakacji .Zakochałam się w tym mieście i chcę tam jeszcze wrócić. Wzgórzem Zamkowym jestem zachwycona podobnie jak Ty ,przy fontannie przedstawiającej polowanie stałam jak urzeczona .Baszty Rybackie jak dla mnie bajkowe,Twoje zdjęcie z odbiciem w szybie hotelu,rewelacja.Langoszami też się zajadaliśmy,podobnie jak Twoja Córka ,my również pałaszowaliśmy z serem i sosikiem ,pychota!
no a potem moja ukochana Czarnogóra ,to prawda ,że na plażowanie tam się specjalnie nie ma co nastawiać,my jesteśmy typem łazików więc Czarnogóra to dla nas raj ,tyle pięknych miejsc ,troszkę szkoda że do Ostroga nie zajechaliście ;),ale Stari Bar ...to faktycznie magiczne,spokojne miejsce,mnie się tam nawet zdarzyło zgubić męża :lol: .Kotor to również moje ukochane miasto ,odwiedziliśmy dwa razy,dwa lata temu nie mieliśmy czasu wejść na mury,siedzieliśmy z piwkiem,patrząc na nie i postanowiliśmy że za rok ,wracamy !no i tak też się stało,po roku wróciliśmy i spełniliśmy swoje marzenie ,wejść tam na górę to niesamowite wrażenia :)
Dubrovnik wieczorową porą,coś pięknego ,my mieliśmy okazję zobaczyć to miasto tylko za dnia ,ale może kiedyś... Podobają mi się też Twoje zabawy aparatem ,te kolorowe akcenty na czarnobiałym tle super fajne :)
pozdrawiam i czekam co dalej :)
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1958
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 02.12.2015 22:04

Bartek1977 napisał(a):A ktoś Wam polecił tą trasę M18??? Bo szczerze mówiąc nie zazdroszczę.
Brist to fajny wybór na wakacje - piękne ujęcia z Twojego obiektywu!

ile ten "kiepski" odcinek może mieć kilometrów?
ta droga jest szutrowa czy dodatkowo są na niej "wyboje"?
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 02.12.2015 22:36

Sol-Wagon napisał(a):
Bartek1977 napisał(a):A ktoś Wam polecił tą trasę M18??? Bo szczerze mówiąc nie zazdroszczę.
Brist to fajny wybór na wakacje - piękne ujęcia z Twojego obiektywu!

ile ten "kiepski" odcinek może mieć kilometrów?
ta droga jest szutrowa czy dodatkowo są na niej "wyboje"?


To jest droga w remoncie, utwardzona, ale z wybojami :wink:

https://www.google.pl/maps/dir/Brod,+Bo ... 3472?hl=pl
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 02.12.2015 23:58

andeo napisał(a):Bardzo fajna relacja,a ile wspomnień przywołałaś.Na początek Budapesztem ,który w tym roku odwiedziliśmy i zostaliśmy na dwa dni wracając z wakacji .Zakochałam się w tym mieście i chcę tam jeszcze wrócić. Wzgórzem Zamkowym jestem zachwycona podobnie jak Ty ,przy fontannie przedstawiającej polowanie stałam jak urzeczona .Baszty Rybackie jak dla mnie bajkowe,Twoje zdjęcie z odbiciem w szybie hotelu,rewelacja.Langoszami też się zajadaliśmy,podobnie jak Twoja Córka ,my również pałaszowaliśmy z serem i sosikiem ,pychota!
no a potem moja ukochana Czarnogóra ,to prawda ,że na plażowanie tam się specjalnie nie ma co nastawiać,my jesteśmy typem łazików więc Czarnogóra to dla nas raj ,tyle pięknych miejsc ,troszkę szkoda że do Ostroga nie zajechaliście ;),ale Stari Bar ...to faktycznie magiczne,spokojne miejsce,mnie się tam nawet zdarzyło zgubić męża :lol: .Kotor to również moje ukochane miasto ,odwiedziliśmy dwa razy,dwa lata temu nie mieliśmy czasu wejść na mury,siedzieliśmy z piwkiem,patrząc na nie i postanowiliśmy że za rok ,wracamy !no i tak też się stało,po roku wróciliśmy i spełniliśmy swoje marzenie ,wejść tam na górę to niesamowite wrażenia :)
Dubrovnik wieczorową porą,coś pięknego ,my mieliśmy okazję zobaczyć to miasto tylko za dnia ,ale może kiedyś... Podobają mi się też Twoje zabawy aparatem ,te kolorowe akcenty na czarnobiałym tle super fajne :)
pozdrawiam i czekam co dalej :)


Łał 8O , Aldonko, jestem pod wrażeniem :lol: , naprawdę, odrobiłaś lekcję na szóstkę :D , przeczytałaś i zapamiętałaś, zrobiłaś piękne podsumowanie naszych wakacji :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wakacje 2015 w 16 dni.......MNE i Cro - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone