Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WAKACJE 2010 (Chorwacja 11 - Pakostane 2)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 13.02.2011 23:40

Mam pytanie do Pana Janusza:
Czy może był Pan na jakichś plażach przy Jadrance położonych w stronę Drage? Na Google maps wyglądają interesująco (dla mnie to oznacza małą ilość ludzi i spokój). Tylko jak tam może być na żywo.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2011 23:49

PiotrekS napisał(a):Mam pytanie do Pana Janusza:
Czy może był Pan na jakichś plażach przy Jadrance położonych w stronę Drage? Na Google maps wyglądają interesująco (dla mnie to oznacza małą ilość ludzi i spokój). Tylko jak tam może być na żywo.


Witam :D
Niestety nie byłem na tych plażach, bo najbardziej w Pakoštane żonie i mnie odpowiadała plaża kempingu Kozarica ze względu na dużo naturalnego cienia.

Może kolega FUX coś wie :?:
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 14.02.2011 00:17

Może jeśli wie to coś powie :) . Bardzo bym prosił. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie. Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.02.2011 00:30

Trochę zdjęć plaż z Drage jest TU
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 14.02.2011 00:41

Janusz Bajcer napisał(a):
szary779 napisał(a):Poważnie zastanawiam się nad tegorocznymi wakacjami w Pakostane. Pozdrav.


Polecam :D Krakuscity, Fiolek i FUX pewnie też :wink: :D


Ja też polecam
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 14.02.2011 00:45

PiotrekS napisał(a):Mam pytanie do Pana Janusza:
Czy może był Pan na jakichś plażach przy Jadrance położonych w stronę Drage? Na Google maps wyglądają interesująco (dla mnie to oznacza małą ilość ludzi i spokój). Tylko jak tam może być na żywo.


Może ja trochę pomogę :D Często chodziliśmy do Drage, to co jest po drodze to trudno nazwać klasyczną plażą. Jest jeden zjazd z Jadranki, mały leśny parking i kilka miejsc nad morzem. Mało ludzi, to fakt, bo mało miejsca. Jest za to dużo cienia, pinii wystarczy dla wszystkich chętnych :)
Miejsca są/były tak usytuowane, że niektórzy robili sobie tam FKK-a.
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 14.02.2011 01:03

Własnie o takie malizny mi chodzi (FKK nie jest wymagane). W 2010 takie coś znaleźliśmy na Pagu przy drodze do Povljany.
Chyba zapowiada się kolejny chętny na Pakostane bo tam chyba więcej kwater niż w Drage. Urlop mam w drugiej połowie sierpnia to myslę, że w ciemno można jechać - chyb, że się mylę. Co fachowcy na to.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.02.2011 01:10

PiotrekS napisał(a):.
Chyba zapowiada się kolejny chętny na Pakostane bo tam chyba więcej kwater niż w Drage. Urlop mam w drugiej połowie sierpnia to myslę, że w ciemno można jechać - chyb, że się mylę. Co fachowcy na to.


Ja w zeszłym roku byłem pierwszy raz na kwaterze więc nie czuję się fachowcem od kwater, ale w lipcu znalazłem ją w ciemno po krótkim poszukiwaniu, dlatego w drugiej połowie sierpnia "w ciemno" można wszędzie :D
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 14.02.2011 01:16

Tylko zastanawiam się czy lepiej w Pakostane czy w Drage.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.02.2011 01:35

PiotrekS napisał(a):Tylko zastanawiam się czy lepiej w Pakostane czy w Drage.


Jak "w ciemno" to zadecydujesz na miejscu gdzie lepiej :D
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 14.02.2011 09:03

Jeśli wybiorę się do Pakostane to też w ciemno na przełomie lipca i sierpnia :D
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 14.02.2011 11:43

PiotrekS napisał(a):Tylko zastanawiam się czy lepiej w Pakostane czy w Drage.


W Pakostane więcej rozrywek, niekoniecznie jakieś huczne, ale ...deptak, kilka ciekawych knajpek, miasteczko urokliwe...ogólnie jest gdzie wieczorem pochodzić
Drage...ładnie położony camp, zatoczka z małym porcikiem i knajpkami, jak dla mnie nie ma gdzie wieczorem pospacerować, ale chyba łatwiej o samotne miejsce nad morzem
Z Pakostane zawsze bez problemu dojdziesz do Drage :wink:

Ja byłem we wrześniu, oczywiście w ciemno. Miejsca szukałem ok 15 min. Są oczywiście agencje turystyczne
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.02.2011 13:18

Tyle razy byłem w Pakostane, a w Drage byłem raz zawieść Kolege do portu!

Plaże sa fajne, bo prawie nikogo nie ma. Żwir, skalki, klify, czasami drobniejszy żwir. W sumie doszliśmy po spacerze tak do połowy drogi między P a D. No i jest szansa na cień. Duża!;-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.02.2011 13:24

PiotrekS napisał(a):Mam pytanie do Pana Janusza:
Czy może był Pan na jakichś plażach przy Jadrance położonych w stronę Drage? Na Google maps wyglądają interesująco (dla mnie to oznacza małą ilość ludzi i spokój). Tylko jak tam może być na żywo.


Jak widzisz, wywołałem inne osoby :D ... i masz teraz pełną jasność :D :D
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 14.02.2011 16:31

Dzięki za wszystko. Tylko teraz osiołkowi w żłoby dano.
Chyba faktycznie jak dojedziemy to będziemy sprawdzać gdzie nam bardziej się podoba. Tak zrobiliśmy w zeszłym roku to i teraz nie powinno być źle.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
WAKACJE 2010 (Chorwacja 11 - Pakostane 2) - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone