Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WAKACJE 2010 (Chorwacja 11 - Pakostane 2)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Melman
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2011
Drage

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melman » 24.03.2011 00:12

Witam
Nasz wybór padł na Drage czego po tej wspaniałej wirtualnej wycieczce nie żałuję - dziekuje za niesamowite wrażenia, nie mogę sie juz doczekać, to nasza pierwsza wyprawa w tak dalekie strony, moze ktoś też sie wybiera na przełomie lipca i sierpnia? pozdrawiam wszystkich
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Drage

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.03.2011 00:27

Melman napisał(a):Witam
Nasz wybór padł na Drage czego po tej wspaniałej wirtualnej wycieczce nie żałuję - dziekuje za niesamowite wrażenia, nie mogę sie juz doczekać, to nasza pierwsza wyprawa w tak dalekie strony


Witam :D

A gdzie to Melman mieszka, że tak daleko ma do Drage :?:
Melman
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melman » 24.03.2011 00:48

witam
miała byc Melmana ale cos mi nie wyszło:( - Katarzyna z Krakowa sie kłania, moze to i nie na koncu swiata ale ostatnich parę lat najdalej zapuszczalismy sie w Bieszczady, a że dzieciaki żądne nowych wrażen - Bieszczady przejechane i przechodzone wzdłuz i wszerz - czyli morze oczywiście. Po debatach w rodzinie - jedziemy w trzy rodzinki - wybór padł na Chorwację. Mam nadzieje ze dzieciaki mnie nie potępią za kiszenie sie w naszej poczciwej astrze bez klimy przez jakies 15 godzin....Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.03.2011 01:00

No to macie do Drage tylko ok. 120 km dalej niż ja, jeśli pojedziecie moją trasą :D czyli nie są tak dalekie strony

Dacie radę bez klimy, też tak kiedyś jechałem :wink:

Wg mnie Chorwacja wynagrodzi dzieciakom kiszenie się w poczciwej Astrze :D
Melman
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melman » 24.03.2011 01:12

No jestem pełna optymizmu i wiary i będę odliczać dni ze zniecierpliwieniem po tych wszystkich relacjach, które przeczytałam. Pokaże dzieciakom ładne fotki na necie to może nie będą tak marudzić:) młodsza juz sie upewnia czy będzie postój co godzinę - uff- mam nadzieje ze będą spać. Z tego co mówił kuzyn to trasa ta sama - ja zniose wszystko byle by osiągnąc wymarzony cel. Ech...
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 24.03.2011 09:05

Też miałem obawy przed pierwszym wyjazdem, zupełnie zresztą niepotrzebne. Najkrótszą drogą z Krakowa przez Bratysławę i Węgry to niewiele ponad 1000km. Do zrobienia w 11-13 godz. bardzo spokojnej jazdy, jeżeli oczywiście nie będzie nieprzewidzianych sytuacji na drodze i zbyt wielu postojów. Sama przyjemność
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 24.03.2011 09:17

Melman napisał(a):miała byc Melmana ale cos mi nie wyszło:( - Katarzyna z Krakowa sie kłania,


Nick można zmienić, poczytaj tutaj :)
Melman
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melman » 24.03.2011 11:36

witam
dzieki za słowa otuchy i porady dla nowicjuszki :) , przy okazji - gdzie w Pakostane lub okolicy są bankomaty? jakie sa prowizje? jestem zielona zupełnie, dzieki, pozdrawiam
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 24.03.2011 11:49

Melman napisał(a): gdzie w Pakostane lub okolicy są bankomaty? jakie sa prowizje? jestem zielona zupełnie, dzieki, pozdrawiam


Jest w centrum koło piekarni. O wysokość prowizji zapytaj w swoim banku.


Jeśli posiadasz konto w Pekao S.A. to w ramach UniCredit Group ze wszystkich bankomatów Zgrebacka Banka pobierzesz gotówkę za free. Ten w Pakostane jest własnością w/w grupy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.03.2011 11:50

Melman napisał(a): gdzie w Pakostane lub okolicy są bankomaty? jakie sa prowizje? jestem zielona zupełnie, dzieki, pozdrawiam


Z bankomatów nie korzystałem, ale są w centrum miasteczka, jest też kilka kantorów i tam wymieniałem euro i złotówki na kuny.

Centrum miasteczka małe, znajdziesz je bez problemu.

Banki, bankomaty i kantory są też w centrum Biogradu, Zadaru, Šibenika.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 24.03.2011 12:15

W Drage jest najlepsza myjnia samochodowa w jakiej kiedykolwiek byłem :D
Melman
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melman » 24.03.2011 16:56

Mam konto w mbanku wiec sie wypytam jak to u nich jest, widze ze wszystko tam mają i nie trzeba sie o nic martwić. O myjni to juz gdzieś chyba czytalam, więc musi być niezła :) , pozdrawiam
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 19.04.2011 16:39

W końcu nadrobiłam zaległości w czytaniu, przynajmniej tej relacji i też jestem pod wrażeniem. Obrazek Tyle tu emocji, smaków, pięknych widoków, urokliwych miejsc. Przy zdjęciach z parady i wieczornej zabawy popłakałam się ze śmiechu :lol:
Ale widzę, że jeszcze jeden odcinek nas czeka? To się jeszcze nie żegnam. :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.04.2011 17:02

No właśnie - zamiast się stroić coś byś napisał.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.04.2011 21:57

Jacek S napisał(a):No właśnie - zamiast się stroić coś byś napisał.


Napisane w zasadzie jest :wink: tylko zdjęcia "niedostrojone" do tekstu. :oops:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
WAKACJE 2010 (Chorwacja 11 - Pakostane 2) - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone