Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HVAR -"W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 31.08.2012 19:32

Przestańcie już go ................ łechtać :mrgreen:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 31.08.2012 21:22

CROberto napisał(a):Ale tu pięknie....

Obrazek

Ba! 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 01.09.2012 01:20

bluesman napisał(a):Przestańcie już go ................ łechtać :mrgreen:


Przecież to przyjemne :D

PS.
OK. Pod gipsem to masakra :oczko_usmiech:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 01.09.2012 20:51

Miecia napisał(a):Wiesz co Robercie........wiesz co.......nie wiesz.......a może wiesz :? :wink:
Brak mi słów........

Przepraszam....ja tak....niechcący.... :oops: :wink: :papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 01.09.2012 20:54

bluesman napisał(a):Przestańcie już go ................ łechtać :mrgreen:

Zakrztusiłem się... :lol: ...chcesz wraz z PETRENZO tracheotomie mi załatwić... :?: :wink:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 01.09.2012 20:56

Franz napisał(a):Ba! 8)

Pozdrawiam,
Wojtek

Widzę że mamy to samo...
:papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 02.09.2012 22:27

Wylegiwałem się tego ranka dosyć długo.....wspominam obrazy z minionych dni i rozmyślam nad tym,jak ta
Chorwacja jest piękna....różnorodna...w każdym zakątku skrywająca skarby natury.
Tak naprawdę to życia braknie żeby zobaczyć i posmakować tego wszystkiego co posiada.....
Cieszę się że za chwilę pojedziemy do Luciste...

Dziś nie idę po chleb - grzecznie leżę.....bo mam zapowiedziane że za następny przeciąg zostanę odsunięty od ........łoża i stołu... :roll: .....
......no to rozmyślam....
Już wiem że przyjechałem tutaj na zbyt krótko...trzeba będzie niestety dokonywać wyborów......a wygląda na to że każdą decyzją odrzucam coś niezwykłego w jednym miejscu kosztem drugiego....
Dodatkowo mam zamiar sporo wiosłować.....pod tymi klifami tego sobie nie odpuszczę......

Cholera....zrobiła się prawie dziewiąta :roll: ...a moje pięknoty dalej śnią......chyba zacznę chrapać.... :mrgreen:
...tego jeszcze nie mam na mojej liście grzechów.....zawsze musi kiedyś nadejść ten pierwszy raz.....no nie... :?:
Zresztą to siła wyższa........zwalę wszystko na klimatyzację...... :mrgreen:
Upsss...
Nie przeszedł ten numer....jestem przekonany że podczas "p r z e s ł u c h a n i a " mój wyraz twarzy był całkowicie niewiarygodny.... :roll: .....ale pokazuję dobre strony swojego występku - dałem Wam jedną godzinę
więcej wspaniałych wakacji.....

Jedziemy do zatoki, która od dziś będzie na pierwszym miejscu w moim rankingu najpiękniejszych plaż ,na których byłem....
Divna "jedną nogą"stoi na pierwszym miejscu ....a drugą na drugim....
W poprzednich relacjach ktoś trafnie porównał ten kawałek łańcucha górskiego do Dolomitów - jest łudząco podobny... 8)
Z jednej strony prawie ocieramy się o skały....z drugiej przepaść lub urwisko ....nie jest łatwo o bezpieczne miejsce na zostawienie auta....

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Gdy wysiadam - zadzieram głowę do góry -otacza mnie półokrąg pionowych ścian sięgających nieba......
toż to drapacze chmur.......tylko chmur nie ma.....
Miejsce niezwykłe....jedyne w swoim rodzaju......oblatuje mnie dreszczyk emocji..........teraz powiem tak - można wyobrazić sobie niektóre zakątki ze zdjęć.....tego się nie da.....
Trzeba tu przyjechać - stanąć pod skałami lub na plaży.....poczuć się jak na krańcu świata....jak na odciętym od niego lądzie.......zmierzyć się z ogromem gór i potęgą morza.....
Zasmakowałem tego innego dnia - przypływając pewnego razu pontonem o 7 rano....spędziłem wtedy tutaj dwie godziny w kompletnej samotności..... :D
Do zatoki schodzi się zakosami ok.300 metrów....a góry rosną i rosną.........od plaży do szczytu będzie tych metrów ok. 600.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Tym razem są tu na razie trzy rodzinki.....wolnego miejsca sporo....
Białe kamyki łagodnie schodzą się do tej "katalogowej wody", że aż strach ośmielić się zaburzyć jej harmonię... :wink:
Kryształowo czysty płynny turkus przepleciony błękitem zamknięty jest stromymi skałami,porośniętymi bujną i soczystą zielenią wdzierającą się w szczeliny między głazami....


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Od dziś będę już grzeczny..... :!: :!: :!: ....obiecuję...... :!: :!: :!: ......i od Pana Boga rezerwuję taki kawałek raju......na kiedyś.....
Zamknijcie oczy....pomyślcie o swoich wakacyjnych marzeniach.......
.....będąc tu - piaszczyste plaże pod palmami nad innymi morzami zdają się być banalne....

Obrazek

Obrazek

Ja jestem na wakacjach a Ivan zasuwa..... :oczko_usmiech: ...."wymiękł"odkąd usłyszał o Anakinie........
No tak.....życie po raz kolejny pokazuje że zawsze i wszędzie trzeba mieć znajomości..... :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Potem przyszedł czas na wiosłowanie..... :D :hut:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I czas na wspinaczkę..... :lol: :hut:

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aż w końcu nadszedł czas powrotu.....


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 02.09.2012 23:53 przez CROberto, łącznie edytowano 1 raz
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 02.09.2012 22:58

Będąc na Hwarze na pewno odwiedzę to miejsce ...niewiarygodnie niebieska woda,no wierzyć mi się nie chce,że taka przejrzysta i pewnie ciepła :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 02.09.2012 23:30

loverosa napisał(a):Będąc na Hwarze na pewno odwiedzę to miejsce ...niewiarygodnie niebieska woda,no wierzyć mi się nie chce,że taka przejrzysta i pewnie ciepła :D

Wszystko tam jest Naj....rzeczywistość przerasta wielokrotnie obraz ze zdjęć......
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.09.2012 23:56

CROberto napisał(a):Obrazek

Czułbym się tutaj, jak ryba w wodzie. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.09.2012 00:11

Franz napisał(a):Czułbym się tutaj, jak ryba w wodzie. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek


Wiem że byłbyś w swoim żywiole.......ale z tą rybą w wodzie to Ci niezły kalambur wyszedł (mam na myśli Twoje podejście do pływania.... :lol: :wink:
Pozdrowionka.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 03.09.2012 10:33

CROberto napisał(a):Aż w końcu nadszedł czas powrotu.....


To jest poważna wada Chorwacji :!: :)
Iwona1973
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 25.03.2009
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 03.09.2012 12:15

W tym roku będąc 7 raz w Chorwacji trafiłam na Hvar...a właściwie to on mnie trafił prosto w serce :D .To najpiekniejsze miejsce w Chorwacji...to moje miejsce na ziemi.Miło powspominać te wszystkie miejsca czytając tę cudowną relację,która uświadomiła mi jak bardzo tęsknię...
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.09.2012 21:53

longtom napisał(a):
CROberto napisał(a):Aż w końcu nadszedł czas powrotu.....


To jest poważna wada Chorwacji :!: :)


Tym razem na szczęście to był tylko powrót na ...miejscówkę...na taras ...na piwo.... :)
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.09.2012 22:01

Iwona1973 napisał(a):W tym roku będąc 7 raz w Chorwacji trafiłam na Hvar...a właściwie to on mnie trafił prosto w serce :D .To najpiekniejsze miejsce w Chorwacji...to moje miejsce na ziemi.Miło powspominać te wszystkie miejsca czytając tę cudowną relację,która uświadomiła mi jak bardzo tęsknię...


Witam Cię Iwono serdecznie w mojej relacji :papa:
Bardzo dziękuję za mile słowa..... :D
Już tyle pięknych miejsc widziałem w CRO....i tak wiele sentymentu do nich skrywam w sobie,że trudno byłoby wskazać mi to moje Naj..... miejsce na ziemi.....
Wydaje mi się że od Hvaru zaczynałbym rozważania.....
Pozdrawiam
Robert.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
HVAR -"W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone