Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W jakim

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 02.08.2013 13:02

Paulka napisał(a):Czy ktoś może mnie oświecić kim jest cytowany osobnik ? :?



Darek, przedstaw się :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.08.2013 13:11

Sądzę, że dla wielu byłoby to zaskoczenie. Kolega pozwoli, że jednak nie przedstawię się i pozostanę takim jakim jestem na forum czyli Trollem :D :D :D .
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 02.08.2013 13:16

darek1 napisał(a):Sądzę, że dla wielu byłoby to zaskoczenie. Kolega pozwoli, że jednak nie przedstawię się i pozostanę takim jakim jestem na forum czyli Trollem :D :D :D .


Ja tam swoje wiem. :smo:
Ale Koleżanka się boi. :mrgreen:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.08.2013 13:19

To zaopiekuj się nią. Tylko ręce trzymaj z daleka :wink: Najlepiej klaszcz. :D
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 02.08.2013 13:29

darek1 napisał(a):To zaopiekuj się nią. Tylko ręce trzymaj z daleka :wink: Najlepiej klaszcz. :D


Da Sobie radę.
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 02.08.2013 14:32

darek1 napisał(a): pozostanę takim jakim jestem na forum czyli Trollem :D :D :D .


" ...skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, bo nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie zrażają się do niego z powodu takich zachowań przejawianych wobec nich;..."


i na co ci to chłopie potrzebne ? :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.08.2013 14:38

Ano Babo takiem żem jest i takiem ostanę. Pocytaj se na forum ło mnie. Moze zrozumisz ..................... ło co tu chodzi
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.08.2013 14:39

Proszę "folkloru" nie cytować gdyż pomimo

"Ten post został napisany przez ignorowanego użytkowika (darek1)."

przy cytowaniu niestety wypowiedzi są widoczne :(

Z "folklorem" się nie rozmawia, nie karmi, nie odpowiada, nie tłumaczy gdyż oczekiwanego efektu to z pewnością nie przyniesie
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.08.2013 14:40

piotrulex napisał(a):Proszę "folkloru" nie cytować gdyż pomimo

"Ten post został napisany przez ignorowanego użytkowika (darek1)."

przy cytowaniu niestety wypowiedzi są widoczne :(

Z "folklorem" się nie rozmawia, nie karmi, nie odpowiada, nie tłumaczy gdyż oczekiwanego efektu to z pewnością nie przyniesie



Durnyś Pietrek, durnyś ........ Gacie ześ na wcasy dla golasów sprawił se ...????? cy nie ???????
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
W jakim - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone