Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W jakim

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.08.2013 15:51

bluesman napisał(a):
Czyli jeżeli ukradłeś coś 2 lata temu dziś wszystko jest ok. ? nie jesteś złodziejem ? Gratuluję sposobu myślenia. Tym się między innymi różnimy, że nie masz za grosz kultury, umiesz tylko obrażać i jak widać moderatorzy to tolerują dlaczego? no cóż to inna rzecz.

Ja myślałem, że ty mądrzejszy jesteś i nie bawisz się już w piaskownicy, a ty latasz jak wściekły kojot i węszysz, koło pyty powinno ci latać co ja do kogo piszę i pisałem.
Chcesz żebym za tobą pobiegał jak ty za mną ? Zakochałeś się ? To wyznaj miłość wprost i otwarcie, a nie tak opłotkami.
Wstydź się chłopie wstydź, bo pewnie swoje lata masz, a zachowujesz się jak 7 letnia rozkapryszona dziewczynka co jej gumę do skakania zabrali.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 01.08.2013 16:18

bluesman napisał(a):Czyli jeżeli ukradłeś coś 2 lata temu dziś wszystko jest ok. ? nie jesteś złodziejem ? Gratuluję sposobu myślenia. Tym się między innymi różnimy, że nie masz za grosz kultury, umiesz tylko obrażać i jak widać moderatorzy to tolerują dlaczego? no cóż to inna rzecz.


Dla Ciebie nie jest ważna data postu, tylko kto go napisał. Ty polujesz na poszczególnych Userów.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 01.08.2013 16:36

jara napisał(a):
bluesman napisał(a):Czyli jeżeli ukradłeś coś 2 lata temu dziś wszystko jest ok. ? nie jesteś złodziejem ? Gratuluję sposobu myślenia. Tym się między innymi różnimy, że nie masz za grosz kultury, umiesz tylko obrażać i jak widać moderatorzy to tolerują dlaczego? no cóż to inna rzecz.


Dla Ciebie nie jest ważna data postu, tylko kto go napisał. Ty polujesz na poszczególnych Userów.

Ot i cała tajemnica...
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 01.08.2013 18:43

jara napisał(a):
To zależy jakie masz wobec Niego zamiary :mrgreen:


Nie prowokować. Co i jak pisać, żeby ten człek się nie budził.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 01.08.2013 18:44

Paulka napisał(a):Nie prowokować. Co i jak pisać, żeby ten człek się nie budził.


Nie pisać :mrgreen:
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 01.08.2013 18:50

jara napisał(a):Nie pisać :mrgreen:


Mam się poddać na starcie ?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.08.2013 18:54

zebik napisał(a):
bluesman napisał(a):
Czyli jeżeli ukradłeś coś 2 lata temu dziś wszystko jest ok. ? nie jesteś złodziejem ? Gratuluję sposobu myślenia. Tym się między innymi różnimy, że nie masz za grosz kultury, umiesz tylko obrażać i jak widać moderatorzy to tolerują dlaczego? no cóż to inna rzecz.

Ja myślałem, że ty mądrzejszy jesteś i nie bawisz się już w piaskownicy, a ty latasz jak wściekły kojot i węszysz, koło pyty powinno ci latać co ja do kogo piszę i pisałem.
Chcesz żebym za tobą pobiegał jak ty za mną ? Zakochałeś się ? To wyznaj miłość wprost i otwarcie, a nie tak opłotkami.
Wstydź się chłopie wstydź, bo pewnie swoje lata masz, a zachowujesz się jak 7 letnia rozkapryszona dziewczynka co jej gumę do skakania zabrali.


Ot i cała kultura ... Szkoda, że nie rozumiesz widocznie pewnego związku przyczynowo skutkowego oraz nie czytasz dokładnie. Bo gdybyś przeczytał uważnie wiedziałbyś co się stało, co i wyjaśniłem, zobacz na datę wpisu Paulki. Wpisy reszty kompani wpisują się w ........ folklor tego forum. Zabawne "polowanie na czarownice" współczuję niektórym konkluzji :).
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 01.08.2013 18:57

Paulka napisał(a):
jara napisał(a):Nie pisać :mrgreen:


Mam się poddać na starcie ?


Ależ skąd. Nie wnikać. :smo:
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 01.08.2013 19:38

Ale zlot trolli... :mrgreen:
I czym Wy się karmicie?? :roll:

Może dacie już spokój?? :papa:
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 01.08.2013 20:31

jara napisał(a):Ależ skąd. Nie wnikać. :smo:


Ty coś wiesz, ale nie chcesz mi powiedzieć. :(
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 01.08.2013 20:38

Paulka napisał(a):
jara napisał(a):Ależ skąd. Nie wnikać. :smo:


Ty coś wiesz, ale nie chcesz mi powiedzieć. :(

Wiem tyle co i Ty. Darek1 jest jaki jest, pisze jak pisze, a każdy ma swój rozum i po swojemu go odbiera. A ja nie prowadzę poradni psychologicznej ani też nie jestem jej pacjentem.
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 01.08.2013 20:45

Przeczytałam trochę wpisów darka. Kiedy jest to humor to rzeczywiście można skwitować ironicznym uśmiechem i pójść dalej. Ale te posty, które w tym wątku zobaczyłam jakoś mnie nie rozweseliły. Zauważyłam także akceptację dla jego działań tutejszych zarządzających. Rzeczywiście chyba pójdę za Twoją radą i przestanę dociekać, bo szkoda gadać.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 01.08.2013 20:49

Paulka napisał(a):Przeczytałam trochę wpisów darka. Kiedy jest to humor to rzeczywiście można skwitować ironicznym uśmiechem i pójść dalej. Ale te posty, które w tym wątku zobaczyłam jakoś mnie nie rozweseliły. Zauważyłam także akceptację dla jego działań tutejszych zarządzających. Rzeczywiście chyba pójdę za Twoją radą i przestanę dociekać, bo szkoda gadać.


Tak będzie najlepiej. Jak będzie coś personalnie, to polemika. A Admini widzą, nie obawiaj się.


darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.08.2013 11:55

Paulka napisał(a):Przeczytałam trochę wpisów darka. Kiedy jest to humor to rzeczywiście można skwitować ironicznym uśmiechem i pójść dalej. Ale te posty, które w tym wątku zobaczyłam jakoś mnie nie rozweseliły. Zauważyłam także akceptację dla jego działań tutejszych zarządzających. Rzeczywiście chyba pójdę za Twoją radą i przestanę dociekać, bo szkoda gadać.



Kontrola najwyższą formą zaufania społecznego - Koleżanko
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.08.2013 11:57

Paulka napisał(a):
darek1 napisał(a):Można też w Biurze "Usta Mariana"".


darek1 napisał(a):
Szanowne koleżanki i koledzy mam taką małą prośbę. Czy ktoś z użytkowników forum mógłby udzielić mi informacji jaki jest nr telefonu do Biura Podróży " Stalowy Wacek" lub podać mi link strony internetowej. Otóż chcę się wybrać do Chorwacji na plaże FKK w ramach wyjazdu integracyjnego z koleżankami i kolegami z zakładu pracy. :hut: Szef zapytuje się mnie o namiar i zdjęcia plaży. Nadmieniam, że wszyscy uczestnicy wyjazdu są bezpruderyjni . Pozdrawiam serdecznie Ahoj.


Czy ktoś może mnie oświecić kim jest cytowany osobnik ? :?



:D :D :D - ciekawe, bardzo ciekawe :D :D :D :papa: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
W jakim - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone