Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W jakim

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 28.07.2013 20:18

Paulka napisał(a):Panowie, zadałam pytanie i oczekiwałam rzetelnej odpowiedzi. Może powinnam założyć nowy temat i byłoby po krzyku, bo Wy widzicie tylko durnotę w wątkach. Ponawiam moje pytanie :

Czy ktoś korzystał z usług tego biura ?
http://www.fkk-naturyzm.pl/?3,pl_fkk-koversada---vrsar


Wiesz, większość tu obecnych potrafi samodzielnie zdjąć majty dlatego reakcja taka a nie inna :wink: Nie wspomnę o zakazie podawania linków na forum bo to już by była upierdliwość z mojej strony :oczko_usmiech:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.07.2013 20:36

:D :D :D
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 28.07.2013 21:29

Rysio napisał(a):
Wiesz, większość tu obecnych potrafi samodzielnie zdjąć majty dlatego reakcja taka a nie inna :wink: Nie wspomnę o zakazie podawania linków na forum bo to już by była upierdliwość z mojej strony :oczko_usmiech:


Rysio Twoja majtkowa ironia mnie powaliła 8O Co mają Twoje majtasy czy też innych do zadanego przeze mnie pytania ?
Sam zacytowałeś po raz trzeci linka zamiast edytować mojego posta skoro przekroczyłam regulamin. :lol:
Nie świecisz przykładem :mrgreen:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.07.2013 21:35

Rysio napisał(a):
Paulka napisał(a):Panowie, zadałam pytanie i oczekiwałam rzetelnej odpowiedzi. Może powinnam założyć nowy temat i byłoby po krzyku, bo Wy widzicie tylko durnotę w wątkach. Ponawiam moje pytanie :

Czy ktoś korzystał z usług tego biura ?
http://www.fkk-naturyzm.pl/?3,pl_fkk-koversada---vrsar


Wiesz, większość tu obecnych potrafi samodzielnie zdjąć majty dlatego reakcja taka a nie inna :wink: Nie wspomnę o zakazie podawania linków na forum bo to już by była upierdliwość z mojej strony :oczko_usmiech:


Wypowiedź w pierwszej części bardzo pasują do admina .....................
Tak wszak krzyczano po co wchodzić w tematy gdzie Cię nie chcą ............. No jak po co? by była zadyma
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.07.2013 22:00

bluesman napisał(a):
Rysio napisał(a):
Paulka napisał(a):Panowie, zadałam pytanie i oczekiwałam rzetelnej odpowiedzi. Może powinnam założyć nowy temat i byłoby po krzyku, bo Wy widzicie tylko durnotę w wątkach. Ponawiam moje pytanie :

Czy ktoś korzystał z usług tego biura ?
http://www.fkk-naturyzm.pl/?3,pl_fkk-koversada---vrsar


Wiesz, większość tu obecnych potrafi samodzielnie zdjąć majty dlatego reakcja taka a nie inna :wink: Nie wspomnę o zakazie podawania linków na forum bo to już by była upierdliwość z mojej strony :oczko_usmiech:


Wypowiedź w pierwszej części bardzo pasują do admina .....................
Tak wszak krzyczano po co wchodzić w tematy gdzie Cię nie chcą ............. No jak po co? by była zadyma

To po co wszedłeś? I zacząłeś pouczać gości co napisali posty dwa lata temu...
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 28.07.2013 22:02

Bocian napisał(a):To po co wszedłeś? I zacząłeś pouczać gości co napisali posty dwa lata temu...


Daj spokój, Bocian. Bluesman, żal Ci, że nie ma zadymy?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.07.2013 22:05

Bocian napisał(a):Wypowiedź w pierwszej części bardzo pasują do admina .....................
Tak wszak krzyczano po co wchodzić w tematy gdzie Cię nie chcą ............. No jak po co? by była zadyma

To po co wszedłeś? I zacząłeś pouczać gości co napisali posty dwa lata temu...[/quote]

W przeciwieństwie do innych wszedłem w temat, który jest w moim kręgu zainteresowania. Gdzie Ty bywasz staram się nie udzielać.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.07.2013 22:07

bluesman napisał(a):W przeciwieństwie do innych wszedłem w temat, który jest w moim kręgu zainteresowania. Gdzie Ty bywasz staram się nie udzielać.

Czemu czekałeś dwa lata aby pouczać Zebika? Trzeba było odpowiedzieć zainteresowanej i szlus. Natura się odezwała? Co do przebywanie to tak trzymaj.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.07.2013 22:08

jara napisał(a):
Bocian napisał(a):To po co wszedłeś? I zacząłeś pouczać gości co napisali posty dwa lata temu...


Daj spokój, Bocian. Bluesman, żal Ci, że nie ma zadymy?


Kpisz ? chyba tak :) czyżby Bocian sam nie dawał sobie rady, że musisz go wspierać ? :) przeczytaj proszę co napisałem ........... i co napisała zainteresowana wątkiem osoba .....

Bocian jestem tylko człowiekiem i nie zwróciłem uwagi na datę co nie zmienia faktu określonego zachowania.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.07.2013 22:09

Bocian napisał(a):
bluesman napisał(a):W przeciwieństwie do innych wszedłem w temat, który jest w moim kręgu zainteresowania. Gdzie Ty bywasz staram się nie udzielać.

Czemu czekałeś dwa lata aby pouczać Zebika? Trzeba było odpowiedzieć zainteresowanej i szlus. Natura się odezwała? Co do przebywanie to tak trzymaj.


Czego i Tobie życzę :)

Natura ? Nie ja dokonałem tak dowcipnych wpisów.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.07.2013 22:10

bluesman napisał(a):Bocian jestem tylko człowiekiem i nie zwróciłem uwagi na datę co nie zmienia faktu określonego zachowania.

Że wpadłeś z pouczeniami a od tego jest ktoś inny. Wszystko w temacie.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.07.2013 22:12

bluesman napisał(a):W przeciwieństwie do innych wszedłem w temat, który jest w moim kręgu zainteresowania.

Znaczy się nago na rowerze popylasz?
Tak z ciekawości pytam.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 28.07.2013 22:13

bluesman napisał(a):Kpisz ? chyba tak :) czyżby Bocian sam nie dawał sobie rady, że musisz go wspierać ? :) przeczytaj proszę co napisałem ........... i co napisała zainteresowana wątkiem osoba .....

Bocian jestem tylko człowiekiem i nie zwróciłem uwagi na datę co nie zmienia faktu określonego zachowania.


To Ty mnie wywołałeś pisząc Przyczółki małą literą. Czyli, idąc Twoim tokiem rozumowania, raz można się pomylić pisząc i raz czytając. No, ale jak napisałeś, inny jest krąg Twoich zainteresowań.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.07.2013 22:17

Bocian napisał(a):
bluesman napisał(a):Bocian jestem tylko człowiekiem i nie zwróciłem uwagi na datę co nie zmienia faktu określonego zachowania.

Że wpadłeś z pouczeniami a od tego jest ktoś inny. Wszystko w temacie.


Tylko, że ten ktoś nie reaguje. No tak ucinasz dyskusję, jesteś boss ........ :boss:

Anakin powiększasz grupę wsparcia ? Sądzę, że nie potrzebują. Mnie nie interesuje gdzie i na czym Ty popylasz więc proszę nie interesuj się mną .............
Jara widzę, że wystarcza Ci maleńki pretekst czyli wielkość litery by zadziałać zgroza bierze co by się działo jak pojawiłby się inny :)

Podsumowując Panowie (z dużej litery) z przyjemnością konstatuję że wcale nie szukacie zadymy :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.07.2013 22:18

bluesman napisał(a):Tylko, że ten ktoś nie reaguje.


Zgłosiłeś?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
W jakim - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone