Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

VINISCE spokojna urocza mieścina

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tomasz W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1152
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz W » 01.12.2011 12:45

Polecano mi Vinisce. Nie byłem tam bo wydało mi się mało ciekawie po dwóch razach na Riwierze Makarskiej. Jednak czas weryfikuje poglądy i może tam pojadę. Z zaciekawieniem chłonę więc każdą informację o tej wiosce. Wydaje się dobra na leniwe i spokojne wakacje.
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 01.12.2011 13:24

Również się zapisuję :papa:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 01.12.2011 13:33

I ja zasiądę w roli obserwatora, czekając na dalszą cześć cro-opowieści....
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 01.12.2011 21:09

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Mam pytanie - czy jest w Vinisce jakiś market np. Konzum, czy po zakupy trzeba jechać do Mariny?

Witaj są dwa sklepiki wszystkie w zasięgu "nóg" dobrze zaopatrzone. Ceny nie są zbyt wygórowane. A po wieksze zapasy 10 minut samochodem do Mariny tam jest duży market.
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 01.12.2011 21:11

Tomasz W napisał(a):Polecano mi Vinisce. Nie byłem tam bo wydało mi się mało ciekawie po dwóch razach na Riwierze Makarskiej. Jednak czas weryfikuje poglądy i może tam pojadę. Z zaciekawieniem chłonę więc każdą informację o tej wiosce. Wydaje się dobra na leniwe i spokojne wakacje.

Wszysy mi również mówią , że im dalej na południe tym piękniej, i może mają rację ale to i tak nie zmieni faktu , że Vinisce ma swój urok jak każda mało-zatoczkowa zadupiasta mieścina :)
zmasz
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmasz » 01.12.2011 22:26

Byłem, widziałem, dla pragnących spokoju SUPER polecam, ale znam jeszcze większe dziury, gdzie bardziej spokojnie, wyprawę do Vinisc traktowałem jak Wy do Mariny :D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 01.12.2011 23:19

Duża marina jest.A miejscowość jest jaka jest.Dla mnie dupa blada. :wink:
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 02.12.2011 10:36

doctorwho napisał(a):
Pasjonat Chorwacji napisał(a):Mam pytanie - czy jest w Vinisce jakiś market np. Konzum, czy po zakupy trzeba jechać do Mariny?

Witaj są dwa sklepiki wszystkie w zasięgu "nóg" dobrze zaopatrzone. Ceny nie są zbyt wygórowane. A po wieksze zapasy 10 minut samochodem do Mariny tam jest duży market.


Dzięki Doktorku :)
Tomasz W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1152
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz W » 02.12.2011 10:49

doctorwho napisał(a): ... Vinisce ma swój urok jak każda mało-zatoczkowa zadupiasta mieścina :)


Dzięki za informację. :)
Ta zadupiastość to jest to, o co właśnie chodzi mi coraz bardziej.
A jakieś knajpki, konoby itp? Jest takich chociaż ze dwie?
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 02.12.2011 11:38

Są, są. I to więcej niz dwie. Vinisce istotnie jest za....... iem, ale niezłym. Znam większe. Dla mnie jedynym mankamentem, jest plaża, przy samej jezdni i bardzo skąpo zacieniona.
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 04.12.2011 13:22

Tomasz W napisał(a):
doctorwho napisał(a): ... Vinisce ma swój urok jak każda mało-zatoczkowa zadupiasta mieścina :)


Dzięki za informację. :)
Ta zadupiastość to jest to, o co właśnie chodzi mi coraz bardziej.
A jakieś knajpki, konoby itp? Jest takich chociaż ze dwie?

Z moich informacji wynika , że są trzy knajpki i jedna pizzerio-knajpka.
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 04.12.2011 21:49

czekam na ciąg dalszy!

w Vinisce byłam w sierpniu 2010, w ap. Cicak. najlepsze wakacje jak dotąd :lol:
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 04.12.2011 21:52

zoohha napisał(a):Są, są. I to więcej niz dwie. Vinisce istotnie jest za....... iem, ale niezłym. Znam większe. Dla mnie jedynym mankamentem, jest plaża, przy samej jezdni i bardzo skąpo zacieniona.


no ale też i co to jest za jezdnia :wink: ja mieszkałam przy samej ulicy z 2-latką i absoultnie nie miałam obaw o nią patrząc na ruch 8)

knajpy są, pyszne lody, do Trogiru rzut beretem. ja robiłam "większe" zakupy w tamtejszym lidlu :lol: no i obowiązkowo na bazarku.
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 04.12.2011 22:28

no ale też i co to jest za jezdnia ja mieszkałam przy samej ulicy z 2-latką i absoultnie nie miałam obaw o nią patrząc na ruch

Droga to droga. Mnie w 2002 roku w Vinisce codziennie o 7 budził miejscowy poruszający się na motorowerze bez tłumika ( taki ichniejszy komarek).
Teraz miło się wspomina, ale wtedy miewałem niezbyt przyjemne myśli.
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 04.12.2011 22:41

Tomasz W napisał(a):
doctorwho napisał(a): ... Vinisce ma swój urok jak każda mało-zatoczkowa zadupiasta mieścina :)


Dzięki za informację. :) oma
Ta zadupiastość to jest to, o co właśnie chodzi mi coraz bardziej.
A jakieś knajpki, konoby itp? Jest takich chociaż ze dwie?


Witaj!
Tomasz chcesz zadupie, z dwoma knajpkami,małym studenacem dobrą plażą bardzo dobrym miejscem wypadowym polecam Pisak (15 km od Omisza, 23od Makarskiej). Jak będziesz zainteresowany napiszę więcej na mejla.
Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
VINISCE spokojna urocza mieścina - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone