Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Makarana

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008
Villa Makarana

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 11.06.2008 16:42

Witam wszystkich zastanawiam się nad zarezerwowaniem noclegu w Villi Makarana w Makarskiej .Czy ktoś zna ten obiekt?Nie wiem też czy jest w dobrej okolicy (ulica Slikara Gojaka) i czy nie będę musiała wracać do domu z wywieszonym językiem
Będę bardzo wdzięczna za informacje. :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 11.06.2008 19:59

W jakim terminie jedziesz i dlaczego akurat wybierasz Makarska?
Riwiera Makarska jest piękna, ale sama Makarska nie specjalnie..
Jest tyle pięknych i klimatycznych miasteczek na Riwierze jak Tucepi, Brela,Podgora itd..i tam nie trzeba maszerować 0.5km na plażę!
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 11.06.2008 20:12

Popieram koleżankę Ines z Warszawy. Korzystając z okazji, Pozdrawiam Ją serdecznie.
woren
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) woren » 11.06.2008 20:23

Witam.

Przepraszam ze podlaczam sie pod temat ale to jeden z ostatnich watkow w jakich brala udzial INES Chcialem do niej napisac PW ale admin wylaczyl ta opcje i sie nie da. Nie bede dalej narzekal a napisze o co chodzi.
Ines jesli mozesz to napisz cos prosze w tym badz innym watku o szukaniu noclegow w ciemno bo widzialem ze tak wlasnie robisz. Ja idac za ciosem przymierzam sie do Tucepi i chcialbym jednak widziec co biore a nie na WWW. Pomailowalem troche i owszem sa oferty (40 Euro i ponad) ale boje sie zaskoczyc i byc skazanym na cos co wybralem a mi sie nie podoba, poza tym mzoe udaloby sie znalezc cos taniej. Wybieram sie 24.06.2008. Mam nawet oferte z Makarskiej villa Tamburovic za 30 Euro ale po tym watku nie wiem czy sie decydowac i dojezdzac do Tucepi czy jednak wlasnie w ciemno i tylko Tucepi. Prosze o Twoje/Wasze doswiadczenie w tym temacie. Szczegoly typu jak bardzo moze byc to trudne i jak wygladaja ceny kiedy sie rozmawia z nimi face to face nie przez emaila. Jade z rocznym synkiem i zona.

Pozdrawiam i czekam na jakies info.
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 11.06.2008 21:43

Dlaczego Makarska?:)Tylko tam znalazłam wolne miejsce i w miare po przystępnej cenie (60 E na 4 osoby).Ale rzeczywiście wolałabym jechać do Breli tyle się oczytałam i naoglądałam że zakochałam sie w tym miasteczku.Właściwie jeszcze nie zarezerwowałam tamtego miejsca i szczerze mówiąc przerażaja mnie opisywane na forum tłumy turystów w Makarskiej :/ Nie wiem też czy znajdę coś lepszego na miejscu po całonocnej podróży samochodem i to dla 4 osób
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 12.06.2008 09:09

Właśnie dostałam odpowiedż z Breli domek koła plaży Punta Rata czy Makarska??Mam mętlik w głowie doradzcie :?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.06.2008 19:11

Kasiulka85 napisał(a):Właśnie dostałam odpowiedż z Breli domek koła plaży Punta Rata czy Makarska??Mam mętlik w głowie doradzcie :?


Chętnie koleżance pomogę. Brać kwaterę i nie narzekac. Brela to super miejsce.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 13.06.2008 16:26

Witaj,
Zawsze jeżdżę do Cro pod koniec sierpnia, początek września i wtedy nie ma dużego problemu z kwaterami..
Zawsze wybieram regiony w które jedziemy(wszystko wcześniej planuje, czytam przewodniki ,oglądam zdjęcia, żeby wiedzieć jak najwięcej o danym miejscu (zazwyczaj wyjazd dzielmy na dwie części tak jak ostatnio Zupa Dubrovacka i Plw.Peljescac) tam wybieram miasteczka, oglądamy je i tam gdzie nam sie spodoba zatrzymujemy się i szukamy kwater..
Szukamy po domach i zaczynamy zawsze od tych uliczek usytuowanych najbliżej morza:)oglądamy kilkanaście apartamentów i wybieramy ten który nam sie najbardziej spodobał..
Szukanie trwa zazwyczaj między 30min-2godz.
Nigdy nie zapłaciliśmy więcej niż 15E za osobę, apartamenty mamy zawsze bardzo ładne, duże, blisko plaży z pięknym widokiem na morze:)
Zazwyczaj sie targujemy:)
Lubię widzieć co biorę!
Nie ma w tym większej filozofii :)

ps. Również Cię pozdrawiam Darku :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 13.06.2008 19:28

Kasiulka85 napisał(a):Dlaczego Makarska?:)Tylko tam znalazłam wolne miejsce i w miare po przystępnej cenie (60 E na 4 osoby).Ale rzeczywiście wolałabym jechać do Breli tyle się oczytałam i naoglądałam że zakochałam sie w tym miasteczku.Właściwie jeszcze nie zarezerwowałam tamtego miejsca i szczerze mówiąc przerażaja mnie opisywane na forum tłumy turystów w Makarskiej :/ Nie wiem też czy znajdę coś lepszego na miejscu po całonocnej podróży samochodem i to dla 4 osób


Kasiulka85-

Nie wiem w jakim terminie jedziesz i może powinnaś skorzystać z opcji "w ciemno"..wszyscy są zmęczeni po podroży jednak jakoś udaje nam sie znaleźć bardzo interesujące miejsca do zakotwiczenia:)
jak jechałam pierwszy raz do Cro , ile to ja sie nie naszukałam w necie, miejsca zarezerwowane, praktycznie nic nie mogłam znaleźć..Zdecydowaliśmy sie jechać w ciemno:)
Na miejscu okazało sie ze dużo apartamentów jest pustych, ceny bardzo przystępne blisko plaży..i wiem co biorę:)
Także byłam nastawiona na Brele, oj ze zdjęć wydawała mi sie cudowna, jednak na miejscu bardziej spodobało nam sie Tucepi (nie trzeba wspinać sie na plaże:)i mieścina jakiaś taka ładniutka:)
Zdecydowanie odradzam samą Makarska-nic specjalnego,do plaży daleko no i ciągle tłumy ludzi:)

Pozdrawiam
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 13.06.2008 21:06

Jadę za trzy tygodnie :) na początku lipca.I raczej w ciemno. Masz rację jeśli nie będzie mi się podobało w jakiejś miejscowości to jadę dalej. :arrow: Wielkie dzięki za podzielenie się Swoimi doświadczeniami i radami.Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 13.06.2008 21:52

Dobry wybór:)!
Pojedziesz, przekonasz się co bierzesz i wybierasz miasteczko, które ci się bardziej podoba:)
Na Riwierze jest wiele pięknych miasteczek, które są warte uwagi.
Najlepiej poszukać w necie info, przeanalizować mapy, pooglądać zdjęcia rożnych miasteczek, żeby wiedzieć na co się kierować :)
Możesz też wyjazd podzielić na dwie części, ja zawsze tak robię.
Jeden tydzień np.Peljesac, drugi okolice Dubrovnika lub tydzień Riwiera Makarska, a drugi tydzień np.okolice Trogiru, Primosten itd:)
Warto popróbować:)
Większość z Formowiczów jeździ w ciemno i to chyba jest dobre rozwiązanie;)
Ja jeżdżę tak od kilku lat i polecam:)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.06.2008 21:11

Popieram słowa koleżanki Ines. Koleżanko Kasiulko jesli posiadasz taki urok osobisty jak Ines to jedz w ciemno, jesli nie to chyba rezerwuj. Jesli jestes rozrywkowa to tylko Makarska, jesli nie to tylko Tupice, Brela, Igrane, Mimice. Pozdrawiam obie koleżanki mocno i serdecznie.
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 15.06.2008 21:40

Uroku osobistego koleżanki Ines chyba nie przebije ale będę próbowała ze swoim :oops: może uda mi się znaleźć coś 3 km od plaży. :P :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.06.2008 22:42

Niech koleżanka nie będzie taką pesymistką, odwagi koleżanko, naprzód. Zyczę powodzenia w realizacji wakacyjnych marzeń.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 15.06.2008 23:19

Kolega Darek zapewne swoim urokiem przebija nas dwie :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone