Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Klisovic w Rogoznicy - czas odwyknąć od hoteli...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013
Villa Klisovic w Rogoznicy - czas odwyknąć od hoteli...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 26.12.2013 15:24

Witam!
Po dwóch pobytach w CRO hotelowych dojrzałem do wyjazdu na Apartmani!!! Prawie na 99 % jestem zdecydowany i koresponduję z Zeljko w spr. rezerwacji apartamentu nr 1 w Villi Klisovic w Rogoznicy. Co myślicie Drodzy Forumowicze o tej miejscówce? Nada się dla rodzinki z 7latką na wypoczynek i zwiedzanie okolicznych atrakcji? :D
Pozdrav!
Bartek
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 26.12.2013 15:41

Z basenem i jakuzzi? Staaary, wypasiona sprawa...
Ciekawe, w którym miejscu Rogoznicy.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 26.12.2013 17:05

Marek358 napisał(a):Ciekawe, w którym miejscu Rogoznicy.

Put Sepurine > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 26.12.2013 17:18 przez pasażer, łącznie edytowano 3 razy
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 26.12.2013 17:08

pasażer napisał(a):
Marek358 napisał(a):Ciekawe, w którym miejscu Rogoznicy.

Put Sepurine > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Dzięki
Tak myślałem, że to nie na wyspie (czy raczej półwyspie).
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 26.12.2013 17:16

Marek358 napisał(a):Z basenem i jakuzzi? Staaary, wypasiona sprawa...
Ciekawe, w którym miejscu Rogoznicy.

Z basenem wewnątrz jest tylko jeden apartament i po pierwsze: za duży dla mnie, po drugie: na parterze bez widoku na morze a po trzecie: za drogi... Najbardziej podoba mi się mieszkanko na drugim piętrze z takim widokiem:
Załączniki:
balkon 2.jpg
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 26.12.2013 18:06

Bartek1977 napisał(a):Nada się dla rodzinki z 7latką na wypoczynek i zwiedzanie okolicznych atrakcji? :D
Pozdrav!
Bartek

Czy tam wypoczniesz nie wiem. Położenie domu optymalne. Tu > gdzie-z-roczniakiem-i-dwojka-20-latkow-t41374.html scharakteryzowałem plaże w R.
Dla 7-latki bezpieczna plaża jest przy Zacevarskiej > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Z Sepurine kilka kroków.
W przypadku wzburzonego morza, możesz pojechać z 7-latką na plażę ("basen") Račice. Gratis zaparkujesz w lasku obok apartamentów Ruzmarin > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Polecam od rana, gdyż po 16.00 na plażę Račice wchodzi cień.

p.
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 26.12.2013 20:00

pasażer napisał(a):
Bartek1977 napisał(a):Nada się dla rodzinki z 7latką na wypoczynek i zwiedzanie okolicznych atrakcji? :D
Pozdrav!
Bartek

Czy tam wypoczniesz nie wiem. Położenie domu optymalne. Tu > gdzie-z-roczniakiem-i-dwojka-20-latkow-t41374.html scharakteryzowałem plaże w R.
Dla 7-latki bezpieczna plaża jest przy Zacevarskiej > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Z Sepurine kilka kroków.
W przypadku wzburzonego morza, możesz pojechać z 7-latką na plażę ("basen") Račice. Gratis zaparkujesz w lasku obok apartamentów Ruzmarin > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Polecam od rana, gdyż po 16.00 na plażę Račice wchodzi cień.

p.

Dzięki za linki do fajnych stron! Nie wiem jak teraz do sierpnia doczekać...
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 26.12.2013 21:55

A jak w tych okolicach z zakupem rybek, czy owoców morza na grila???
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.12.2013 22:22

Na wyspie wieczorem przypływa kuter i prosto z niego sprzedawane są świeże rybki.
A przed mostem łączącym ląd z wyspą po prawej stronie jest nieduży targ z owocami i pewnie rano też są tam rybki (podejrzewam po zapachu jaki był wieczorem, bo rano nigdy tam nie dotarłam)

Na targu są rano ryby zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 26.12.2013 22:28 przez piekara114, łącznie edytowano 1 raz
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 26.12.2013 22:26

Bartek1977 napisał(a):A jak w tych okolicach z zakupem rybek, czy owoców morza na grila???

Rano targ rybny i z owocami w R. jest przy moście > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Wieczorem można kupić ryby z kutra na drugim końcu mostu.
Tu są moje fotki z R. > rybki-u-rybakow-i-w-konobach-t37522-15.html#p1026582
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 26.12.2013 22:44

Pasażer - Wygląda smakowicie!!
A w Szczecinie ostatnio odkryłem miejsce, gdzie można kupić świeże, grillowane tusze z makreli - wypisz, wymaluj z fisch picnic z CRO.
Marina Grill Szczecin się poleca!
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 27.12.2013 11:01

W willi tej byłem w 2009 roku tu masz fragment relacji
wakacje-2009-bosnia-czarnogora-zuljana-rogoznica-t26656-60.html
W pokoju o którym wspomniałeś nocował mój współtowarzysz z rodziną , na tym tarasie były poranne śniadanka , jednak co do widoku obawiam się że może być już częściowo przysłonięty przed dom z przodu , na fotce którą pokazuje widać poniżej linni balustrady strop tego domu , przez pare lat był niedokończony tylko parterwy ale teraz może już byc wykończony w górę . Niemniej dla trójki ten apartament chyba jest najlepszy .

Właściciel willi nie przybywa w niej ( jest to jakis znany lekarz z Zagrzebia , na miejscu zarządza wszystkim rodzinka , brat z siostrą i chyba ich mama która sprząta ) . Do plaży rzut beretem .

Po mnie poleciłem willę paru osobom i jest na forum relacja Morgany która spała też w tej willi i to dwukrotnie .
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 27.12.2013 12:05

Armar - dzięki za podpowiedź relacji Twojej i Morgany!
Co do wyboru apartamentu, to mam jeden dylemat: na tym piętrze są dwa lustrzane mieszkania i zastanawiam się, czy lepiej wybrać ten od strony basenu i placyku, czy drugi... W tym pierwszym może być ładniejszy widok ale obawiam się hałasu z barku...
A jak z grillem? Można swobodnie korzystać? Kolejna rzecz, to czy w kuchni wszystko było wyposażone czy coś trzeba by jeszcze zabrać?
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 27.12.2013 12:28

Jesli będziecie sami to bierzcie ap. nr 6 , my mieliśmy apartamenty nr 5 i 6 , w 5 ja spałem , wystrój może lepszy niż w 6 ale okna sa na parking , apartament nr 6 jest napradę przestronny na trzy osoby , i ma balkonik w strone morze na którym rano jedlismy sniadanka i przesiadywalismy często . Hałasu z barku raczej nie masz się co obawiać tam było zawsze spokojnie . Grilowaliśmy na tarasie z boku ap. nr 3 , nikt nam nie zwracał żadnej uwagi jak już to raz się zdarzyło że delikatnie proszono nas o cichsze zachowanie w nocy , co rozumię bo tam przebywają z reguły rodziny z dziećmi .
Co do kuchni , nie pamiętam czy czegos brakowało , raczej wszystko było u nas w apartamencie nr 5 była kuchnia z piekarnikiem ( piekliśmy tez ryby ) w ap. nr 6 mogło nie byc piekarnika .
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 27.12.2013 12:45

Raczej Ap. nr 6 nie wybiorę - po prostu w tym terminie jest wolny Nr 1 i 2 na ostatnim piętrze. A jak za zaliczkami, płatnościami itp? Klasycznie: zaliczka przelewem a reszta gotówką na miejscu?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa Klisovic w Rogoznicy - czas odwyknąć od hoteli...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone