Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

VILLA IVANAC W BRELI - jak to znaleźć na mapie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marzeniak
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzeniak » 13.06.2007 10:43

Proszę pomóżcie, bo w biurze podróży mają problem z podaniem mi dokładnego miejsca, w którym znajduje się villa ivanac w Breli :(
Powiedzieli mi, że pierwszy zjazd ze Splitu na Brelę, potem ałe skrzyżowanie, w jedną stonę na Baśkę, a w drugą do villi (na mapie jakoś trudno zlokalizować po tym opisie :( )
Pomóżcie czekam czy to dogodne miejsce i czy ktoś poleca.
Aha to wszystko po to, bo mamy zamiar wykupić wycieczkę super last minut :wink: 24.06-05.07 właśnie tam.
Pozdrawiam
Marzeniak
Jack66
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jack66 » 13.06.2007 11:11

Czy chodziło Ci o ten apartament : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jeżeli tak to tutaj link do strony: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
marzeniak
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzeniak » 13.06.2007 13:26

Dokładnie o to mi chodziło, dziękuję za pomoc. A z biura dalej się nie odzywają w związku ze szczegółami miejsca tej villi, czy tam kućy :lol: jak na linu twoim pisało.
Jeszcze raz dziękuję raczej skorzystam bo oferta kusząca :lol:
Pozdrawiam
Jack66
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jack66 » 13.06.2007 13:41

Udanego wypoczynku - Brela jest super i ta piękna promenada do Promajnej i Baskiej Vody
marzeniak
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzeniak » 14.06.2007 08:47

Właśnie to między innymi zdecydowało o wypoczynku właśnie w Breli, będziemy tam na 9 noclegów i tak skromnie po cichu obawiam się, że to trochę za krótko :cry: ale cóż, niektórzy nie mają wogule możliwości tam pojechać.
Pozdawiam
ANKA_26
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANKA_26 » 15.06.2007 08:07

witam

W zeszłym roku w sierpniu byłam właśnie z mężęm w villi ivanać. Miejsce spokojne, czyste, polecam.
Idąc uliczką od doku w lewo (jakies 10 min) dojdziesz do marketu Konzum, tam są najtańsze produkty. Konzum jest też przy głównej promenadzie koło poczty.
pozdrawiam i życzę udanego, niezapomnianego wypoczynku
zosia2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 03.04.2008 22:44

ANKA_26 napisał(a):witam

W zeszłym roku w sierpniu byłam właśnie z mężęm w villi ivanać. Miejsce spokojne, czyste, polecam.
Idąc uliczką od doku w lewo (jakies 10 min) dojdziesz do marketu Konzum, tam są najtańsze produkty. Konzum jest też przy głównej promenadzie koło poczty.
pozdrawiam i życzę udanego, niezapomnianego wypoczynku

Witam! w tym roku mam oferte spędzenia tam wakacji i nie wie czy warto? Obawia się co do jednej rzeczy Brela jest na wzgórzu czy w ogóle jest mozliwe poruszanie się pomiędzy willa a plażą wózkiem dziecięcym czy tylko są schody? Czy to odpowiedni apartament dla rodziny z dzieckiem? Czy fajna miejscowość aby spokojnie wypocząć? Czy jest gdzieś koło plaży jakiś placyk np z huśtawkami dla dzieci? Itp? Jak długo idzie sie do plaży np tej z wysepką?Jka długo idzie się promenada do Baśki? Gdzie można tanio i dobrze zjeść np. tzw turistićkie menu? Co polecacie.DZIĘKUĘ
Bardzo prosże o wyczerpujące odpowiedzi
ANKA_26
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANKA_26 » 04.04.2008 07:08

Witaj
Miejscowość oczywiście jak najbardziej dla rodzin z dziećmi. Z willi można dojechac do plaży wózkiem ok 10 minut (jest troszeczkę dalej niż idąc schodami). Sama willa także ok., przyznam, że większość pokoi zajmowały rodziny z dziećmi. Na kazym piętrze jest dobrze wyposażona kuchnia z lodówką. W pobliżu plazy nie zauwazyłam placu zabaw dla dzieci, być może był ale wtedy jeszcze mnie to nie interesowało - teraz już tak :). Droga piechotką do Baśki (z wózkiem) to jakiś półgodzinny spacerek. Można tam dojść plażą jak również uliczką biegnąca obok domku. W Baśce były jakieś huśtawki, ale docelowo nie radziałabym się w niej zatrzymywać z dzdziusiem. Jest zbyt tłoczna. W Breli jest o wiele milej i spokojniej. Jeśli chodzi o wysepke z drzewkiem to także jakiś połgodzinny spacerek promenadą tyle, że w przeciwnym kierunku.
Ja sama w tym roku wybieram się z synkiem do CRO i też szukam jakiejś cichutkiej miejscowości.
Gdybys miała jeszcze jakies pytania chętnie pomogę, jeśli będe mogła. pozdrawiam serdecznie
zosia2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 05.04.2008 20:47

Aniu-26
Bardzo Ci dziękuję za twoja odpowiedź :lol: , jestem już prawie pewna, że tam pojadę. Zastanawiam się tylko nad jednym, gdzie parkowaliście auto (jeżeli byliście autem a nie autokarem), czy jest tam jakiś bezpieczny parking? Gdzie najlepiej robić zakupy? Na forum znalazłam, że jest niedaleko villi Konzum - to chyba jakiś sklep? Gdzie polecasz się stołować? - wiadomo, że jest kuchnia w willi ale to przede wszystkim wygoda bo jedziemy z maluchem, ale rodzice chętnie by coś czasem przegryźli np. owoce morza.
:lol: Pozdrawiam
ANKA_26
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANKA_26 » 06.04.2008 18:51

Witaj Zosiu
Dla własnej wygody jechaliśmy autokarem. A parkingi są praktycznie każdym domu lub na specjalnie wyznaczonym placu - myślę, że nie będziecie mieć problemu ze znalezieniem.
Co do zakupów to tak pisałam wcześniej - najtaniej można zaopatrzyć się w markecie Studenac (wychodząc z domu idziemy uliczką jakies 10 minut w lewo i dochodzimy da marketu).
Również przy plazy jest market Konzum (zaraz koło poczty) tam tez jest w miarę tanio.
Co do knajpek to staralismy się za każdym razem wybrać coś innego, nie pamiętam po 2 latach nazw tych knajpek. Pamiętam, że najlepsze i największe lody kupiliśmy w centrum Baśkiej Vody w budce przy największym skrzyżowaniu - w życiu takich pysznych lodów nie jadłam. Z piw polecam Karlovacko, a rakija smakuje tak samo kupiona na bazarze czy w sklepie.
pozdrawiam
zosia2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 10.04.2008 12:24

Witam Aniu_26
Co do lodów to przyznaje rację, cztery lata temu byliśmy w Promajnie (za Baśką) i faktycznie dwóch gałek lodów nie da sie zjeść takie duże i takie pyszne. Co do kuchni to popróbujemy dzięki za wskazówki. Z Baśki pamiętam jeszcze pizzę a właściwie ser -pychota - z ciastem od pizzy tak było dużo sera! A obsługa tylko doglądała gości czy im smakuje. Mam nadzieję, że w Breli też będzie smacznie.
Może jedziecie do Breli ze synkiem koło 11.08? Moja córcia 2,5 bardzo lubi dzieci. Poza tym gdy dzieci śpią to troszke nudnawo a tak możnabyłoby przy lampce wina pogadać?
Pozdrawiam
ANKA_26
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANKA_26 » 11.04.2008 19:20

Podróż do Chorwacji planujemy w połowie lipca. Chcielibyśmy odwiedzić inną miejscowość w Dalmacji w tym roku. Nasz syneczek jeszcze nie dorósł do zabawy z innymi dziećmi - ma 5 miesięcy.
pozdrawiam
zosia2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 15.04.2008 22:05

marzeniak napisał(a):Właśnie to między innymi zdecydowało o wypoczynku właśnie w Breli, będziemy tam na 9 noclegów i tak skromnie po cichu obawiam się, że to trochę za krótko :cry: ale cóż, niektórzy nie mają wogule możliwości tam pojechać.
Pozdawiam

Witam, czy mogłabyś się podzielić jakimiś informacjami odnośnie twojego pobytu w willi Ivanac/ Mate? Fajnie było w Breli, co jest godne polecenia, na co uważać :?:
Dziękuje
matrixer
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) matrixer » 19.08.2010 13:36

Marzeniak.....też jestem ciekawy opini o Villi Ivaniac :D
zosia2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 19.08.2010 20:34

matrixer napisał(a):Marzeniak.....też jestem ciekawy opini o Villi Ivaniac :D

Byłam dwa lata temu po napisaniu uprzedniejszego maila w willli obok - MATE.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Willa a właściwie apartament w którym byliśmy był na drugim piętrze i składał się a ogromnego pokoju w którym mieściły się dwa małżeńskie łóżka, ogromna szafa i dyży stół - miejsca dużooooooooooo. W przedpokoju był mały aneksik kuchenny ale w pełni wyposażony (+ toaleta z prysznicem). Wiem że nie wszystkie pokoje tak wyglądały bo dwójki były mniejsze i miały wspólną kuchnię na piętrze. Wszystkie pokoje od strony morza były albo z tarasem albo z balkomen (widoczek na morze prześliczny). Gospodarz to miły pan w średnim wieku. Jedyny mankament to brak parkingu, myśmy cudem parkowali przy willi na ulicy ale to właściwie za zgoda miłego gospodarza.
W willi Ivanac byłam w pokojach: czyste niewielkie pokoje z łazienką, kuchnia jest na każdym piętrze - wspólna, stan troszkę niższy niż w Mate, brak parkingu bo willa stoi w drugim rzędzie od drogi a od drogi jest jedyne wejście do niej -stome dłuugie schody - wyczerpujące podejście gdy wraca sie z plaży!!!
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019