Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

VILLA IVANAC W BRELI - jak to znaleźć na mapie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
matrixer
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) matrixer » 20.08.2010 10:18

Zosia2005 dziekuje za info :) . Czy pamiętasz może, bedac w willi Ivaniac jakie tam są balkony? Czy one są wspólne czy w jaskis sposób dzielone. Na zdjęciach wygląda jakby były wspólne :?: Podobno też na drugim piętrze jest pokój ktory ma samodzielny balkon.Wiesz coś o tym? 8)
zosia2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 23.08.2010 21:18

matrixer napisał(a):Zosia2005 dziekuje za info :) . Czy pamiętasz może, bedac w willi Ivaniac jakie tam są balkony? Czy one są wspólne czy w jaskis sposób dzielone. Na zdjęciach wygląda jakby były wspólne :?: Podobno też na drugim piętrze jest pokój ktory ma samodzielny balkon.Wiesz coś o tym? 8)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Na dole jest taras, na pierwszym piętrze jest balkon i przedzielone balkony dla 3 pokoi (kuchnia na korytarzu) ten na końcu po lewej pokój ma odzielny balkon i w tym pokoju mieszkaliśmy - krzew ochrania trochę przed słońcem a w sezonie kwitnie na fioletowo, na samej górze nie byłam i nie znam rozkładu pokojów ale prawdopodobnie jest taki sam
matrixer
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) matrixer » 26.08.2010 16:26

Zosiu, troszke się nie zrozumieliśmy. Mi chodzi o Villa Ivanac zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link a podałas mi opis z Vili Mate gdzie mieszkałaś. Mnie własnie interesuje jak to jest z tymi balkonami w tej Ivaniac bo na zdjeciu widać ze są jakby wspólne. A jak tam faktycznie z nimi jest? Pisałaś ,ze czasami tam gosciłas..
zosia2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 26.08.2010 22:27

Z tego co sobie przypominam to od frontu na balkonie są dwa okna dwóch osobnych pokoi - jeżeli jest jakś przegroda to prowizoryczna
Wiktoria
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 14.01.2014 18:44

Witam.
Rozmawiacie o Villi IVANAC a ja właśnie do tego miejsca mam (chyba) fajną ofertę cenową.

Szukam info o tym miejscu: villa Ivanac:

Obrazek

znalazłam jeszcze pod nazwą IVANAC taką willę (Villa Lenka and Mate Ivanac):

Obrazek

Więc dla uściślenia mi chodzi o tą pierwszą :)

Obie mają ten sam adres -ul. Bartola Kasica- "moja" oferta znajduje się pod nr 8, ta druga villa pod nr 6 :)

Ktoś może mi udzielić informacji na temat faktycznej odległości do plaży? Na mapie wydaje się, że to dość daleko :roll:
Wiem, że to jest centrum miasta (Soline) ale może ktoś coś wie na temat hałasu na tej konkretnej ulicy?
zosia2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 14.01.2014 22:53

Hałas jest niewielki tym bardziej że ta willa nie jest w 1 lini od ulicy, do plaży i blisko i mały spacerek zależy gdzie chcesz lezakowac jak przy porcie to bliziutko, a jak w strone wysepki z kosodrzewinka to przyjemny spacerek wzdłuż morza dopiskiem. Byłam z 2,5 letnim baby i było super. Niektórzy myślą żeby mieszkać na plaży-:-P.Ta willa ma jeden minus -nie ma parkingu,można parkować na innej ulicy 500 m pod ostrą górkę-szlam tylko raz w upale i nigdy wiecej
Wiktoria
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 15.01.2014 10:04

zosia2005 dziękuję :)
na holidaycheck są opinie o tej drugiej Villi (Ty w niej byłaś, tak? ) i właśnie piszą o hałasie-że w nocy skutery jeżdżą.

a że mój dom ma numer obok więc bałam się, że tam też tak jest.

zosia2005 napisał(a):W willi Ivanac byłam w pokojach: czyste niewielkie pokoje z łazienką, kuchnia jest na każdym piętrze - wspólna, stan troszkę niższy niż w Mate, brak parkingu bo willa stoi w drugim rzędzie od drogi a od drogi jest jedyne wejście do niej -stome dłuugie schody - wyczerpujące podejście gdy wraca sie z plaży!!!

to mnie trochę przeraża. wiem, że w Breli są takie warunki- schody, schody, schody. ale tu wychodzi na to, że oprócz tej dużej ilości schodów będziemy mieli dodatkowo jeszcze do pokonania.... kolejne schody :wink:
o parking się nie martwię bo ta oferta jest autokarowa.

czy dobrze rozumiem, że jest tam jakaś droga - być może ta hałaśliwa :roll: a ta Villa Ivanac stoi wyżej i ten hałas już tak nie dochodzi?
A ta Villa w której Ty byłaś , numer obok, też stoi w drugim rzędzie? Czy bliżej drogi?

no nic, decyzja jeszcze nie podjęta bo nie wiem czy będziemy mieć dodatkową pasażerkę. Jak tak to ta oferta nam odpadnie.

ale dzięki za info. jakby jeszcze ktoś miał coś do dodania to z chęcią poczytam :)

aha. a ile trwa przyjemny spacerek wzdłuż morza do innej plaży? :)
zosia2005
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zosia2005 » 15.01.2014 23:59

ja byłam w Mate, może troche faktycznie rozwoża pieczywo i jeżdzą na skuterach rano bo to jest lokalna droga prowadząca do BAŚKIVODY. Duuuuzo schodów jest do Ivanac, bo trzeba się wydrapać z poziomu drogi w górę . My byliśmy z 2,5 letnim dzieckiem i z wózkiem i na plaże nie szliśmy schodami. Jeżeli chodzi o spokój wypoczynkowy a nie kurortowy to musisz wybrać Brelę obok. Brela składa się z kilku części te od północnej strony są cichutkie, czasami po schodach z apartamentu schodzi się na deptak nad morzem a te w str Baśki sa tłumniejsze. Mate i Ivanac to ścisłe centrum. Z jakiego biura znaleźliście ofertę w Breli?
Wiktoria
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 17.01.2014 09:25

chyba na stronie chorwacjaautokarem.pl.

Jednak rezygnujemy z tej oferty.
Mąż chce jechac autem.
Znalazłam nocleg na "zadupiu" ;) Breli, o ile się nie mylę w Luke.
Ale jeszcze szukam innych ofert.
gelek
Plażowicz
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelek » 27.07.2015 14:20

ANKA_26 napisał(a):witam

W zeszłym roku w sierpniu byłam właśnie z mężęm w villi ivanać. Miejsce spokojne, czyste, polecam.
Idąc uliczką od doku w lewo (jakies 10 min) dojdziesz do marketu Konzum, tam są najtańsze produkty. Konzum jest też przy głównej promenadzie koło poczty.
pozdrawiam i życzę udanego, niezapomnianego wypoczynku

Witam, wygląda na to, że wybieram się do tego samego miejsca i mam kilka pytań organizacyjnych bo jadę tam z małym dzieckiem.
Czy możemy jakoś porozmawiać chociaż 5 min. przez telefon ?
Proszę o kontakt pod adresem adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl za co z góry dziękuje
DRZEW6
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 27.07.2015 14:53

Re:

Postnapisał(a) gelek » 27.07.2015 15:20

ANKA_26 napisał(a):
witam

W zeszłym roku w sierpniu byłam właśnie z mężęm w villi ivanać. Miejsce spokojne, czyste, polecam.
Idąc uliczką od doku w lewo (jakies 10 min) dojdziesz do marketu Konzum, tam są najtańsze produkty. Konzum jest też przy głównej promenadzie koło poczty.
pozdrawiam i życzę udanego, niezapomnianego wypoczynku

Witam, wygląda na to, że wybieram się do tego samego miejsca i mam kilka pytań organizacyjnych bo jadę tam z małym dzieckiem.
Czy możemy jakoś porozmawiać chociaż 5 min. przez telefon ?
Proszę o kontakt pod adresem adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl za co z góry dziękuje
ANKA26 raczej nie odpowie bo jej post jest z 2007 roku
gelek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelek » 30.07.2015 08:33

Witam, czy mogę prosić Was o wysłanie wiadomości do ANKA_26 za pomocą forum ? bo sam nie mogę tego zrobić, nie mam uprawnień, a to chyba jedyny sposób aby się z nią skontaktować :-) z góry dziękuje
gelek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelek » 29.01.2016 10:29

Witam,

byłem w VILLI IVANAC (2 osoby + 1 dziecko 2 lata) z biura travelplanet.pl
termin sierpień 2015, pokój z widokiem na morze

Jeśli będzie ktoś zaintersowany tym miejscem to opiszę jak to wyglądało, załącze zdjęcia tego miejsca, mapę, pokoje i samą okolice - proszę o info: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gelek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelek » 29.01.2016 11:24

Wrzucam opis hotelu:

Kod: Zaznacz cały
google maps

/maps/@43.3686789,16.9331391,3a,90y,58.34h,92.52t/data=!3m6!1e1!3m4!1seHozdgjNIcJna1a_G8doQg!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Byłem w pokoju SOBE 8
Kod: Zaznacz cały
inet.hr/~tivanac/smjestaj/II_kat.htm
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

VILLA IVANAC W BRELI - jak to znaleźć na mapie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019