Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczyłem się w Allianz od kosztów leczenia

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robert_wr
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 12.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert_wr » 16.07.2005 12:05

asiagisz napisał(a):bagaz (suma ubezpieczenia PLN 1.000)


jakie są warunki ubezpieczenia na bagaż? bo zgaduję, że pewnie trzeba udowodnić należytą dbałość o bagaż, np kwitek z przechowalni bagażu itp.
asiagisz
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiagisz » 17.07.2005 11:27

zasady w ubezpieczalniach sa wszedzie podobne: nie ma problemu z odszkodowaniem jesli masz kwitek z przechowalni, jesli zlodziej byl w pokoju hotelowym i sa ślady włamania, jeśli ktoś ci z ręki wyrwie aparat foto - rabunek itd.
Arjano
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arjano » 31.07.2005 17:37

asiagisz napisał(a):allianz ma dosc drogo, porownywalam oferty innych towarzystw i gdzie indziej jest duzo taniej


Zwróciłeś uwagę, że kalkulator ubezpieczenia turystycznego na ich stronie jest tak głupio zrobionym, że podaje stawkę za 3 dni (minimalny czas ubezpieczenia) nawet jak się wpisze 1 dzień? Przelicz jeszcze raz. :-)
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 01.08.2005 11:14

brylinx napisał(a):o ile sie orientuję to każdy może się ubezpieczyć na takich warunkach. nie trzeba mieć konta. Ale mogę się mylić :)


Wyczytalem w regulaminie ze jednak trzeba zaplacic poprzez mTransfer - czyli trzeba miec konto w mBanku

Przyjrzalem sie ofercie i chyba tez skorzystam w tym roku, do tej pory mialem PZU , ale tu widze ze niedrogo i wygodnie.


Mam pytanko do ubezpeczjacych sie :

czy bierzecie moto-assistnace ??? - bo to chyba nic niepokrywa - a jak pokrywa to jakies grosze - czy sie oplaca ? - jak bede mial stluczke za granica (tfu tfu) to i tak sam pokrywam koszty naprawy - cale , oni ewentualnie moga zakwaterowanie mi zaplacic - chyba o to chodzi - wiec po co bulic za moto - jak to jest dokladnie ?
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 01.08.2005 11:21

Arjano napisał(a):
asiagisz napisał(a):allianz ma dosc drogo, porownywalam oferty innych towarzystw i gdzie indziej jest duzo taniej


Zwróciłeś uwagę, że kalkulator ubezpieczenia turystycznego na ich stronie jest tak głupio zrobionym, że podaje stawkę za 3 dni (minimalny czas ubezpieczenia) nawet jak się wpisze 1 dzień? Przelicz jeszcze raz. :-)


na jakiej stronie korzystales z kalkulatora ? szukam kalkulatotra do PZU lub innych Allianz np ma przerwe techniczna od 3 tygodni :) i kalkualtor nie dziala.

Jak masz jakas dzialajaca strone to podeslij
dzieki
Marcin
Arjano
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arjano » 01.08.2005 19:36

Taaaaaaa, bo ja się ubezpieczałem 3 tygodnie temu :-) Wtedy działał. Stawki przykładowe masz w moim poście w początku tego wątku... Skonaktuj się z jakimś najbliższym Ci agentem, powinien Ci policzyć, co chcesz...
DJ Bobo
Croentuzjasta
Posty: 208
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) DJ Bobo » 01.08.2005 19:54

Arjano napisał(a):Taaaaaaa, bo ja się ubezpieczałem 3 tygodnie temu :-) Wtedy działał. Stawki przykładowe masz w moim poście w początku tego wątku... Skonaktuj się z jakimś najbliższym Ci agentem, powinien Ci policzyć, co chcesz...

najbliższy agent na forum to James Bond :wink:
BorsukWro
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 22.07.2005
Widziałem kalkulator PZU...

Nieprzeczytany postnapisał(a) BorsukWro » 02.08.2005 22:44

PZU ma kalkulator, ale trzeba sie nagimanstykowac.
Otoz wejdziesz na niego poprzez demo konta inteligo :)
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ubezpieczyłem się w Allianz od kosztów leczenia - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone