Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir - Okrug Gornji - jak dojechać?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
izis
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 19.05.2006
Trogir - Okrug Gornji - jak dojechać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) izis » 28.06.2006 20:48

Witam! mam pyt, jakim środkiem komunikacji miejskiej mogę dostać się z Trogiru na Ciovo ( Okrug Gornji ). Wiem, że z lotniska w Splicie dojade autobusem nr 37 do Trogiru, ale co dalej?
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 29.06.2006 09:00

z 37 wysiadziesz na malym dworcu i tam tez szukaj autobusu do dalszej podrozy :D
izis
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 19.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) izis » 29.06.2006 10:00

No własnie z tego co patrzylam na necie to są autobusy do Slatine i do Okrugu Dolnjiego, i dziwi mnie, że do Gornjiego nie ma, no chyba, że cos przeoczyłam...mam nadzieję, że na miejscu się cos znajdzie...
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 29.06.2006 10:22

izis napisał(a):No własnie z tego co patrzylam na necie to są autobusy do Slatine i do Okrugu Dolnjiego, i dziwi mnie, że do Gornjiego nie ma, no chyba, że cos przeoczyłam...mam nadzieję, że na miejscu się cos znajdzie...



do Okruga Donjeg sie jedzie prze Okrug Gornji...
izis
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 19.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) izis » 29.06.2006 10:49

Dzieki Vedran :)
blacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 24.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) blacha » 29.06.2006 13:18

A ja mam moze banalne pytanie...ale jak z Okrug Gornji dojechac do Slatine?? Z mostu w lewo czy w prawo patrzac od starego miasta?
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 29.06.2006 13:42

Blaszko...wjeżdzając od trogiru zjezdzając z mostu kierujesz się w lewo.
Jadąc z okrugu masz dwie mozliwości...albo jechać w kierunku mostu na trogir i przy moście jedziesz prosto (nie wjeżdzasz na most)
Albo jechać górą przez okolicę Diruni, wjeżdzasz na samą górę wyspy (piękna panorama) jakbyś się kierował na Żenno (ale tam nie polecam) i przy biurze quadów zjeżdzasz w dół na Slatinę...ta trasa jest o wiele lepsza i szybsza.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Trogir - Okrug Gornji - jak dojechać?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone