Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trochę na wyspie trochę na lądzie 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 17.03.2013 09:29

Dziękuję wszystkim nowym gościom za dobre słowo, cieszę się, że mogłem przywołać wspomnienia albo zachęcić do wizyty w tych rejonach. Do zobaczenia na szlakach Chorwacji :papa:
karo1102
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 11.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) karo1102 » 17.03.2013 11:32

Jestem i ja baardzo spóźniona. Jednym tchem przeczytałam relacje, bardzo zaciekawił mnie Hvar widziany Twoim okiem. Utwierdziłes mnie w przekonaniu, że jest to dobry kierunek na najblizsze wakację. Mam pytanie odnośnie apartamentu w którym byłeś na Hvarze, czy z właścicielem dogadam się po niemiecku? Napisałam maila, ale jeśli w najbliższym czasie nie odp. to będziemy dzwonić:) Pozdrawiam
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 17.03.2013 16:19

Co do niemieckiego - myślę, że tak.

Zresztą w jakim języku byście nie napisali to jest google translator, a dla nich jesteście potencjalnym klientem.

W myśl zasady klient nasz pan powinni się odezwać. Jednak jakby była cisza przez tydzień to proponuję po angielsku, przynajmniej ja tak pisałem i to też tłumacząc w google.

Martwię się tylko, że może być ciut za późno, tym bardziej, że Hvar jest dość mocno pożądany turystycznie :hut:
i jakby porównać ceny w innych rejonach to tam są stosunkowo wyższe. Jednak ten apartament, który podałem jest z dość atrakcyjną ceną, ale wyszukiwanie zajęło mi dużo czasu.

Pozdrawiam
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 23.03.2013 01:48

Sympatyczna relacja, sporo świetnych zdjęć. Tak trzymać!! :)
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 25.03.2013 10:42

Wspaniale pokazałeś miejsca na Hvarze które kilkakrotnie odwiedziłam! Nigdy jednak moje zdjęcia nie były tak cudne........
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 25.03.2013 18:44

dziękuję :oops:
olalala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) olalala » 03.04.2013 13:39

Nie wiem co powiedzieć, jednak Twoje zdjecia najbardziej powalają na kolana, zmuszają mnie do refleksji nad tym co nieuniknione, przed czym bronię się cały rok...czyli koniecznością przeanalizowania instrukcji absługi aparatu :mrgreen: już się nie dziwię że moje fotki z wakacji wciąż takie kiepskie skoro tylko przyciskam guziczek i robie pstryk :mrgreen:
pora na wieczorną lekturę- instrukcję obsługi:) pozdrawiam :papa:
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 03.04.2013 21:26

polecam, wspomnienia uwiecznione na fotkach to coś magicznego :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 03.04.2013 21:45

Zdjęcia na prawdę świetne. Bardzo przykuły moją uwagę. Z pewnością kiedyś wybiorę się na Hvar. Pozdrawiam
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 04.04.2013 11:25

Agatko, dla zachęty jeszcze kilka fotek z Hvaru

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.04.2013 11:54

ooo dzięki:)
w tym roku już zarezerwowane miejsce na kempingu w domku koło Sibenika. Do tej pory myślałam, że kempingi to najlepsze rozwiązanie, bo baseny, korty, boiska, zjeżdżalnie itp, ale im dłużej czytam relacje forumowiczów, tym bardziej skłaniam się ku temu, żeby w 2014 jechać do jakichś prywatnych kwater i zmieniać miejsce.
Ostatnio czytałam na forum relację z Marusic i ten zakątek bardzo przypadł mi do gustu, więc chyba muszę zrobić w 2014 jakąś niezłą objazdówkę do tych wszystkich miejsc:)
Pozdrawiam
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 04.04.2013 12:18

Jakbyś była zainteresowana to jest moja relacja z pobytu w Marusici marusici-2011-i-co-nie-co-w-okolicy-t35430.html.

Fotki takie sobie, ale opisuję gdzie można pojeździć i co zjeść :D

Co do pól namiotowych, to ja też tak zaczynałem. Na przykład jechałem do Włoch i planowałem campingi po drodze. Na przykład Praga - Wiedeń - Garda - Jesolo. Ale to Włochy bo tam apartamenty, czy hotele drogie. Ale jak pierwszy raz pojechałem do Chorwacji i okazało się, że ze znajomymi bierzemy duży apartament na 2 rodziny po 35 euro na każdą, to stwierdziłem, że nie ma sensu jechać pod namiot.

Campingi świetna sprawa i nikomu bym nie odradzał takiej formy wypoczynku, jednak wiąże się to z pewnymi trudnościami typu dodatkowy bagaż, wspólne toalety, wpływ warunków atmosferycznych itp.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 04.04.2013 12:35

danielZS napisał(a):Jakbyś była zainteresowana to jest moja relacja z pobytu w Marusici marusici-2011-i-co-nie-co-w-okolicy-t35430.html.

Fotki takie sobie, ale opisuję gdzie można pojeździć i co zjeść :D

Co do pól namiotowych, to ja też tak zaczynałem. Na przykład jechałem do Włoch i planowałem campingi po drodze. Na przykład Praga - Wiedeń - Garda - Jesolo. Ale to Włochy bo tam apartamenty, czy hotele drogie. Ale jak pierwszy raz pojechałem do Chorwacji i okazało się, że ze znajomymi bierzemy duży apartament na 2 rodziny po 35 euro na każdą, to stwierdziłem, że nie ma sensu jechać pod namiot.

Campingi świetna sprawa i nikomu bym nie odradzał takiej formy wypoczynku, jednak wiąże się to z pewnymi trudnościami typu dodatkowy bagaż, wspólne toalety, wpływ warunków atmosferycznych itp.

Jakie trudności na kempingu 8O :mrgreen: dla mnie apartament to trudność :papa:
Na Hvarze byliśmy 2 razy (pod namiotem) i w 2015 planujemy kolejny raz :lol: tak nam się tam podoba :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.04.2013 14:00

dzięki za linka do kolejnego tematu. Zaczynam czytanie...
My na kempingu wynajmujemy domki (w zeszłym roku Bijela Uvala, a w tym Solaris koło Sibenika), więc problem z dodatkowym ekwipunkiem z głowy, no i toaleta, prysznice również swoje.
W 2014 pojedziemy gdzieś do kwatery prywatnej, żeby porównać i wtedy zobaczymy co z tego nam bardziej do gustu przypadnie.
Póki co upajam się świetnymi tematami na forum i relacjami z podróż forumowiczów.
Pozdrawiam
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 04.04.2013 14:12

Troszkę miałam do nadrobienia, ale warto było. Wspaniałe zdjęcia. W ten szary dziań ciepełko od nich mocno uderzyło.
Cudnie się z Wami podróżowało. Szczególnie po Hvarze, bo to plan na tegoroczne wakacje i wielkie oczekiwanie. Ale i na lądzie wspaniale.
Pozdrawiam serdecznie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Trochę na wyspie trochę na lądzie 2012 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone