Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

To islands travel??ktoś zna?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 15.03.2008 20:42

mich - od michał. to nie krytyka, po prostu moje zdanie. sorki jesli uraziłem. ludzie mają różne opinie na ten temat, ja spróbowałem jednego i drugiego i wiem, że kazda z opcji ma swe plusy, zalezy od sytuacji. jeszcze raz przepraszam
butterfly007
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) butterfly007 » 15.03.2008 20:56

Mich :oops: sprawdzałam na podglądzie, nie wiem jak to nieszczęsnne -n- tam wskoczyło. Teraz to ja Cię przepraszam. A tak nawiasem, wcale się nie obraziłam :lol:
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 15.03.2008 21:56

wiesz co, to jest naprawde fajne forum tylko czasem ludziom wydaje sie ze wiedzą wszystko najlepiej i jacys tacy mało tolerancyjni są na odmienne zdanie innych osób. a moze nazbyt skłonni do dawania dobrych rad? wkurza mnie to i moze dlatego nerwowo reaguje?
klaudia111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia111 » 17.03.2008 08:22

Hej :) Pewnie bym się zdecydowała na jazdę w ciemno,gdybym była sama, ale jedzie nas prawie dwadzieścia osob,w tym polowa to dzieci :D Musimy mieć wszystko załatwione wcześniej,bo na pewno nie znajdziemy w ciemno taaakiej wielkiej kwatery :D
MariuszW
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 31.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszW » 09.04.2008 13:54

Witam!
Ja również korzystam z uług biura To Islands Travel (I poł. sierpnia, Brać, Postira). Wpłaciłem zaliczkę za pomocą przelewu 300,00 Eur (koszt 110,00 zł!!!). W korespondencji e-mail z biurem, na marginesie bałagan tam niesamowity- koreponduję z 2 - ma panienkami, jedna pisze, że apartament zajęty, druga, że wolny- koniec świata. Wybrałem sposób płatności nr 2, tzn. 40 zaliczki i reszta na miejscu, jedna pisze, że ok,, druga pisze żebym wpłacił 30% + 70% na 30 dni przed wyjazdem (czyli sposób nr 1). Zaliczkę wpłaciłem, poniosłem koszty, teraz czekają mnie następne koszty przelewu od prawie 700,00 Eur. Mam pytanie, w jaki sposób biuro potwierdza otrzymanie zaliczki? W jaki sposób dokonałaś przelewu i jakie koszty poniosłaś? Czy w korespondencji też był taki bałagan?
Pozdrawiam, Mariusz

klaudia111 napisał(a):
mich napisał(a):nie wiem. w zeszłym roku wynajmowałem przez inną agencję i było podobnie tzn. zaliczka, potwierdzenie itd. i było wszystko ok.
najwyzej razem wtopimy :wink:

a resztę kaski też musisz wpłacić miesiąc przed wyjazdem?
klaudia111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia111 » 16.04.2008 09:32

Witam :)

sorki że dopiero teraz piszę,ale jakoś przeoczyłam wcześmiej.

Ja nie mialam żadnych problemow,wręcz bylam zaskoczona na plus.Informacje dostawałam od razu ,jasne i czytelne.Też wpłaciliśmy 30% i do teraz się zastanawiam czy to dobry pomysł,ale kiedy już się powiedziało A...Ja płaciłam zaliczkę przez konto walutowe także to było30 euro za kwotę do tysiąca euro .Ale słyszałam że najtaniej wychodzi przez bank zachodni,ale wiadomo trzeba założyć konto.Moze warto to sprawdzić.
Liczę na to że skoro firma istnieje od pięciu lat ,to chyba nie powinniśmy się niczego bać. :)
MariuszW
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 31.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszW » 19.04.2008 08:28

Dzięki bardzo za odpowiedź. Otrzymałem potwierdzenie wpłaty zaliczki, zobaczymy co będzie dalej. Dotychczas załatwiałem wszystko indywidualnie z wynajmującym, a teraz wymyśliłem sobie biuro...
Ale nic to...
Pozdrawiam, Mariusz
klaudia111 napisał(a):Witam :)

sorki że dopiero teraz piszę,ale jakoś przeoczyłam wcześmiej.

Ja nie mialam żadnych problemow,wręcz bylam zaskoczona na plus.Informacje dostawałam od razu ,jasne i czytelne.Też wpłaciliśmy 30% i do teraz się zastanawiam czy to dobry pomysł,ale kiedy już się powiedziało A...Ja płaciłam zaliczkę przez konto walutowe także to było30 euro za kwotę do tysiąca euro .Ale słyszałam że najtaniej wychodzi przez bank zachodni,ale wiadomo trzeba założyć konto.Moze warto to sprawdzić.
Liczę na to że skoro firma istnieje od pięciu lat ,to chyba nie powinniśmy się niczego bać. :)
klaudia111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia111 » 20.04.2008 15:53

Ja też długo nad tym myślałam i byłam pełna obaw,ale zawsze jest ten pierwszy raz i jestem teraz przekonana że nie będziemy żałować.A przecież wszędzie jest w biurach podróży tak,że najpierw płacisz potem jedziesz.Pozdowionka
Miło jest wiedzieć że nie jestem jedyną ryzykantką




:D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 20.04.2008 21:09

klaudia111 napisał(a):Ja też długo nad tym myślałam i byłam pełna obaw,ale zawsze jest ten pierwszy raz i jestem teraz przekonana że nie będziemy żałować.A przecież wszędzie jest w biurach podróży tak,że najpierw płacisz potem jedziesz.Pozdowionka
Miło jest wiedzieć że nie jestem jedyną ryzykantką




:D


Liczyć to Ty zawsze możesz, a co się okaże to jeszcze zobaczysz :twisted:
klaudia111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia111 » 21.04.2008 12:05

bardzo się przejęłam diabełku :D
Chyba bardzo ze się nudzisz :?: :!:
dociekliwa
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dociekliwa » 04.05.2008 14:59

darek1 napisał(a):
klaudia111 napisał(a):Ja też długo nad tym myślałam i byłam pełna obaw,ale zawsze jest ten pierwszy raz i jestem teraz przekonana że nie będziemy żałować.A przecież wszędzie jest w biurach podróży tak,że najpierw płacisz potem jedziesz.Pozdowionka
Miło jest wiedzieć że nie jestem jedyną ryzykantką




:D


Liczyć to Ty zawsze możesz, a co się okaże to jeszcze zobaczysz :twisted:


Dlaczego Darek -czepialski zawsze się wcina w rozmowę która jego nie dotyczy;-(((nic do niej nie wnosząc-tylko głupowate komentarze.....mam pytanie ...czy admin może go zablokować?? Wydaje mi się że Mickiewicz pisząc "Dziady" myślał właśnie o Darku1
beatusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 05.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatusia » 05.05.2008 08:38

dociekliwa napisał(a):
darek1 napisał(a):
klaudia111 napisał(a):Ja też długo nad tym myślałam i byłam pełna obaw,ale zawsze jest ten pierwszy raz i jestem teraz przekonana że nie będziemy żałować.A przecież wszędzie jest w biurach podróży tak,że najpierw płacisz potem jedziesz.Pozdowionka
Miło jest wiedzieć że nie jestem jedyną ryzykantką




:D


Liczyć to Ty zawsze możesz, a co się okaże to jeszcze zobaczysz :twisted:


Dlaczego Darek -czepialski zawsze się wcina w rozmowę która jego nie dotyczy;-(((nic do niej nie wnosząc-tylko głupowate komentarze.....mam pytanie ...czy admin może go zablokować?? Wydaje mi się że Mickiewicz pisząc "Dziady" myślał właśnie o Darku1


BRAWO!!!!!!!
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 12.05.2008 13:53

[quote="dociekliwaWydaje mi się że Mickiewicz pisząc "Dziady" myślał właśnie o Darku1[/quote]
dobre :)
też zwróciłem uwagę na tego kolegę i treści które wnosi do rozmów..
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 02.07.2008 11:24

no wiec przelałem reszte kaski do to island travel i po paru dniach dostąlem maila ze doszla, rachunek i vouczer. wygląda, że wszystko dobrze i normalnie. pewnie jestesmy przewrażliwieni i stąd nasze obawy.
miłego wypoczynku :)
klaudia111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia111 » 04.07.2008 14:24

ja też i nie mamy żadnych obaw,firma która ma taką stronkę i działa od pięciu lat,budzi jednak zaufanie. Na pewno po powrocie napiszę jak bylo.
Milego wypoczynku :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
To islands travel??ktoś zna? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone