Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szybenik - Solaris - wróciliśmy, pytajcie...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 19.05.2008 08:25

Witam Korgan

W zeszlym i poprzednich latach nie bylo wydzielanych parceli chyba ze cos zmienilo sie w tym sezonie.
Goscie campingu moga poruszac sie po calym kompleksie solarisa czyli chodzic do knajpek przy hotelach korzystac z basenow przy hotelach itp. na terenie sa miejsca do grania w siatkowke (przy campie jest), tenisa,ping-ponga . Korzystac mozna z wypozyczanych rowerow wodnych, jak i wszystkich plaz. Kazdego wieczoru na terenie jest muzka na zywo do okolo polnocy, disco w jest w jednym z hoteli z tego co pamietam chyba do 3 rano. Pozatym na ternie sa pizzerie i restauracje. A co do negatywnych opini to ja sie pod nimi nie podpisuje bo lubimy jak cos sie wokolo dzieje a nie preferujemy przesadnego spokoju i ciszy jaka jest na malych kameralnych campingach.

Nam osobiscie sie tam podoba i dlatego pownonie tam jedziemy.
Korgan
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 17.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korgan » 19.05.2008 22:35

Witam ponownie,


jestem świeżo po wymianie e-maili z Solarisem i tam wyraźnie mi napisali, że zona A jest podzielona na parcele (Petr - wygląda na to, że od tego sezonu). Rozmiar każdej parceli to ok. 60 m2, także dla dwu dwuosobowych namiotów i samochodu osobowego powinno wystarczyć, powinno to również rozwiązać problem wchodzących "na głowę" turystów. Parcelę oczywiście można zarezerwować, a przedpłata nie przepada (za parcelę w zonie A - 80 Euro) i jest rozliczana w dniu odjazdu (mam to na piśmie).
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 20.05.2008 08:32

Witam tez juz mam wyklarowana sytuacje rowniez wymienilem z nimi maile, mam aktualny cennik i mapke solarisa z podzialem na strefy. patrzac na mapke stwierdzam ze w zeszlym roku bylismy w zonie B, strefa A to ta najblizej morza w zeszlym roku najblizej brzegu staly przyczepy campingowe ktore byly do wynajecia a nastepnie prywatne namioty. Mnie osobiscie zadowala rowniez strefa B, jest w cieniu , a w zonie A wystepuja dosc silne porywy wiatru . Kiedy Wy tam sie wybieracie?
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 20.05.2008 10:31

Zaglądałem na Solaris w ubr. Prawdziwy kombinat, namiot na namiocie, full ludzi, mnie to przeraża, a do tego woda w Jadranie była okrutnie zimna. Nocowałem na sąsiednim Zablace , ale uciekłem z powodu tejże wody.
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 20.05.2008 10:41

Zimna woda?? chyba zartujesz to kiedy ty tam byles chyba w kwietniu albo poczatku maja , my bylismy od 11 lipca i woda byla 26 C
Korgan
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 17.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korgan » 20.05.2008 16:42

Planujemy wyjechać 25 lipca 2008 r.
Petr, jeszcze jedno pytanko, czy w strefie A nie znajdzie się żadna zacieniona parcela? Nie chce mi się znowu pisać maila po angielsku, a może Ty coś pamiętasz.
Korgan
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 17.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korgan » 20.05.2008 17:02

I jeszcze jedno - jakie tam są w końcu plaże, betonowe czy żwirkowe?
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 20.05.2008 23:11

Strefy A i B sa praktycznie w 100% w cieniu pod drzewami piniowymi , plaze sa zwirowe i betonowe nabrzeza
Korgan
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 17.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korgan » 21.05.2008 18:13

A Ty Petr kiedy jedziesz?
Jedzie ktoś jeszcze?
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 21.05.2008 18:20

petr napisał(a):Zimna woda?? chyba zartujesz to kiedy ty tam byles chyba w kwietniu albo poczatku maja , my bylismy od 11 lipca i woda byla 26 C

Otóż byłem w sierpniu i wyobraź sobie, że podobne odczucia mieli i inni plażowicze- przez dwa dni nie widziałem nikogo w morzu. Gość z recepcji na Zablace mówił coś o pobliskim ujściu rzeki i prądach morskich.
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 22.05.2008 21:00

Urlop mamy od 7 lipca to poniedzialek i wtedy planujemy wyjazd 7-8 lipiec, ja unikam jazdy do Cro w weekendy, wtedy cala podroz mam bez zadnych najmniejszych postojow czy to przez Slowenie czy przez tunele.
Jak narazie my jedziemy sami znajomi sie namyslaja.

Jesli chodzi o ta zimna wode to przyznam ze pierwszy raz o czyms takim slyszalem i jesli to prady to praktycznie moze sie to zdarzyc w kazdym innym miejscu na wybrzezu. Pobliska rzeka? to tylko KRK-a ale i w niej wioda jest ciepla na tyle ze wiekszosc kapie sie przy wodospadach, widocznie jakas anomalia miala miejsce i nie sadze zeby mi sie to mialo przytrafic.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szybenik - Solaris - wróciliśmy, pytajcie... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone