Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukamy towarzystwa

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewakar
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.07.2003
Szukamy towarzystwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewakar » 03.07.2003 12:11

Nasi znajomi zrezygnowali z wyjazdu. My wyjeżdżamy 11 lipca. Chcemy zatrzymać się na jakimś kempingu w okolicach Dubrownika (Prapratno, Rudine ew. inny ). Jedziemy z dziećmi 12 i 5 lat. Szukamy towarzystwa rodziny z dziećmi w podobnym wieku.
Pozdrawiam wszystkich miłośników Chorwacji.
Ewa
sax

Nieprzeczytany postnapisał(a) sax » 03.07.2003 13:10

A my wyjeżdżamy 7-07 z Jaworzna w ten sam rejon .
Dzieci 15 i 16 lat.
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 03.07.2003 14:06

ewakar napisał(a):Nasi znajomi zrezygnowali z wyjazdu. My wyjeżdżamy 11 lipca. Chcemy zatrzymać się na jakimś kempingu w okolicach Dubrownika (Prapratno, Rudine ew. inny ). Jedziemy z dziećmi 12 i 5 lat. Szukamy towarzystwa rodziny z dziećmi w podobnym wieku.
Pozdrawiam wszystkich miłośników Chorwacji.
Ewa


My jedziemy z dzieckiem 6,5 lat. Wyjazd 11 wieczorem z Wrocławia. Kierunek Dubrovnik (po drodze Plitvice). Jedziemy pod namioty.
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 03.07.2003 14:21

:D My też jedziemy z dziećmi 14 i 6 wyjazd jeśli wszystko pójdzie sprawnie 12-13 bo 11 to jeszcze w pracy !!! Chcemy jechac przez bih ale opinie są tu bardzo różne? Kierunek Hvar. Jakie są uroki kempingów koło Dubrownika? Jedziemy pierwszy raz i zieloni jesteśmy. Mam pewnie bardzo banalne pytanie- jako Matka Polka-jak tam jest w nocy , chodzi mi o temp. mniej więcej- u nas pod namiotem można niżle zmarznąć i śpiworki nieodzowne a jak jest w Cro?
Ewa
:papa:
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 03.07.2003 14:44

espeso napisał(a):Mam pewnie bardzo banalne pytanie- jako Matka Polka-jak tam jest w nocy , chodzi mi o temp. mniej więcej- u nas pod namiotem można niżle zmarznąć i śpiworki nieodzowne a jak jest w Cro?


Oj, chłodno, chłodno! Nad ranem - góra 25 C! :wink:

Proponuję rzut oka tutaj: http://www.pilak.republika.pl/croatia.htm
- mam tam wykres dobowy temperatury...

J. :D
IŻYK
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) IŻYK » 03.07.2003 15:05

Może się spotkamy wyjazd 12.07.03. wieczorem z Rzeszowa przez Słowacje , Węgru a dalej zobaczymy może przez BiH albo Cro na południe Prapratno lub Rudine gdzieś tam . 2 + 2 dzieci 14 i 6 lat ( chłopcy :lol: )
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 03.07.2003 15:47

IŻYK napisał(a):Może się spotkamy wyjazd 12.07.03. wieczorem z Rzeszowa przez Słowacje , Węgru a dalej zobaczymy może przez BiH albo Cro na południe Prapratno lub Rudine gdzieś tam . 2 + 2 dzieci 14 i 6 lat ( chłopcy :lol: )



My jedziemy z Krakowa , trasę to lepiej zna mój "kierowca" ale pewnie podobnie a razem zawsze raźniej .Też mamy 2+2 też chłopcy 14 i 6 :!: aż sie boje że sie tam zanudzą na tej plaży :)
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 03.07.2003 15:50

Jacunio napisał(a):
espeso napisał(a):Mam pewnie bardzo banalne pytanie- jako Matka Polka-jak tam jest w nocy , chodzi mi o temp. mniej więcej- u nas pod namiotem można niżle zmarznąć i śpiworki nieodzowne a jak jest w Cro?


Oj, chłodno, chłodno! Nad ranem - góra 25 C! :wink:

Proponuję rzut oka tutaj: http://www.pilak.republika.pl/croatia.htm
- mam tam wykres dobowy temperatury...

J. :D

O to mi dzieciaki zmarzną jak nic :lol: fantastycznie chyba bez taszczenia śpiworków się obejdzie! Dzieki :D
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 03.07.2003 17:39

my jedziemy 11.07 na hvar po tygodniu na rudine koło Dubrovnika mam nadzieje że sie rozpoznamy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :lol:
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 04.07.2003 16:05

W które miejsce na Hvarze? my bierzemy namiot , mieliśmy zamiar do Jagodnej ale ze względu na dzieci się zastanawiam :roll:
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 04.07.2003 17:51

espeso napisał(a):W które miejsce na Hvarze? my bierzemy namiot , mieliśmy zamiar do Jagodnej ale ze względu na dzieci się zastanawiam :roll:

my jedziemy na Jagodna Darek 3 jest bardzoooooooo przekonywujący
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :wink:
w Jagodnej powinniśmy być już 12.07 między 16:00 a 18:00
jak to blisko !!!!! ( jedziemy przez BiH )
duch

Nieprzeczytany postnapisał(a) duch » 04.07.2003 19:56

:D my jedziemy 02.08 para 36 latków plus jeden chłopak 12latek.interesuje nas Dubrownik
daggy
szukamy towarzywstwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) daggy » 05.07.2003 11:10

witam...jedziemy w trójkę....z 5 latkiem.... wybieramy sie prawdopodobnie na Istrie....po raz 3 ......i szukamy towarzystwa ...takze dle dziecka :wink:...
jesli ktos ma chęć na wspolny wyjazd to bardzo chetnie się spotkamy lub pojedziemy razem...czekamy..piszcie!!!!!




daga@
mtn.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2003 15:19

Hejka ewakar :D , wczoraj trochę gaworzyliśmy na forum
pozdrowionka :lol:
Sławek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2003 15:20

sorry - na czacie oczywiście :)
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szukamy towarzystwa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone