Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukamy towarzystwa

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aro
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aro » 06.07.2003 14:32

witam. My wyjeżdżamy 12,07 - mieszkamy 30km. od K-c w str. Wisły więc bylibyśmy "po drodze" ale wybieramy sie na kwatery prywatne. Jedziemy w trójkę syn ma 12 lat. Także myślimy o Dubrowniku lub okolicach .Pozdrawiam :)
ewakar
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewakar » 06.07.2003 22:19

Niestety specjalnie wzięliśmy już urlop na piątek żeby dojechać na miejsce przed weekendowymi korkami. Rozważamy możliwość wyjazdu w czwartek wieczorem, chociaż nie wiem czy zdążymy sie pozbierać.
Dziekuję wszystkim za chęci, być może kogoś z tego forum spotkamy w realu na campingu. Jakby co to szukajcie czarnego citroena Xantii - to bedziemy my :lol:
Ewa
maria599@wp.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) maria599@wp.pl » 07.07.2003 13:10

maciogg napisał(a):
ewakar napisał(a):Nasi znajomi zrezygnowali z wyjazdu. My wyjeżdżamy 11 lipca. Chcemy zatrzymać się na jakimś kempingu w okolicach Dubrownika (Prapratno, Rudine ew. inny ). Jedziemy z dziećmi 12 i 5 lat. Szukamy towarzystwa rodziny z dziećmi w podobnym wieku.
Pozdrawiam wszystkich miłośników Chorwacji.
Ewa

Witam my jedziemy spod Zielonej Gory ale 16.07 z dwoma corkami 11 i 12 lat też szukamy towarzystwa do jazdy i pobytu na Istrię. nas interesuje turystyka" w terenie" czyli namioty. Kto ma podobne plany zapraszam do kontaktu na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim szerokiej drogi :-))))
My jedziemy z dzieckiem 6,5 lat. Wyjazd 11 wieczorem z Wrocławia. Kierunek Dubrovnik (po drodze Plitvice). Jedziemy pod namioty.
Kam&Jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 05.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kam&Jac » 07.07.2003 13:46

A my młode :lol: małżeństwo jedziemy 19.07 na Krk z Łodzi. Nakleję znaczek cro.pl na tylną szybę - z naszym nickiem...
Może ktoś nas wypatrzy i dołączy ? :D
sowa
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) sowa » 07.07.2003 14:58

JA planuje wyjazd 04.07 w okolice Zadaru , może ktoś też wybiera się w te strony ????.
Hris
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 15.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hris » 07.07.2003 21:30

duch napisał(a)::D my jedziemy 02.08 para 36 latków plus jeden chłopak 12latek.interesuje nas Dubrownik


Czesc Duszek ja tez jade w tym termini z towarzytwem 4 osób do Dubrownika z Zielonej Góry.
Chyba bedzie tłok :wink:

Pzdr
Hris
Bogusia
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogusia » 08.07.2003 16:25

Witam;
wyjeżdżam w drugiej połowie sierpnia z mężem i dzieckiem (małym) w okolice Zadaru - pod namiot, czy ktoś się wybiera też w tym czasie w ten rejon?
będzie nam miło w towarzystwie
Anula
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anula » 14.07.2003 11:14

Cześć
My jedziemy 22.08 (piątek) do Sukosanu ( 10 km za Zadar ). Chętnie pojedziemy w towarzystwie.
Zielona honda z przyczepą .
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2003 22:40

Witaj ewakar, byliśmy z kolegą (herpol) samochodami z logo forum (na tylnej szybie) w Plitvicach 12 lipca i tam zobaczyliśmy pozostawioną karteczkę z pozdrowieniami od Ciebie. Bardzo miło nam się zrobiło :D ,
szkoda tylko, że nie mogliśmy się spotkać.
Dziękujemy za sympatyczny gest i pozdrawiamy :D :D
ewakar
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewakar » 29.07.2003 21:17

Hej !!!
Taaak to byłam ja :lol: Też sie ucieszyłam jak zobaczyłam autka z nalepkami. Niestety potem juz nikogo nie spotkałam z nalepką :(
Musieliście wystartowac z Plitwic szybciej, bo jak skończyliśmy zwiedzanie to już Was nie było :cry: A tak na marginesie duży mieliście korek za Plitwicami ???
Pozdrawam Ewakar
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2003 22:33

My 11 lipca wyjechaliśmy z Wrocławia do Grabovaca, tam mieliśmy nocleg i 12-go zwiedzaliśmy jeziora, a potem ok. południa pojechaliśmy do Podgory. Na szczęście nie mieliśmy żadnych korków, ale za Plitvicami był potężny (co najmniej 30 kilometrowy korek od morza w kierunku Plitvic). Natomiast rano, podczas zwiedzania jezior dzwonił do mnie "maciogg", który "kwitł" w dużym korku w Karlovacu i stąd wiem, że było tam nieciekawie :( . A kiedy Ty dotarłaś do Plitvic?
ewakar
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewakar » 01.08.2003 08:07

My przyjechaliśmy do Plitvic w piątek wieczór, przenocowaliśmy, a o 10 w sobotę zaczęliśmy zwiedzanie. Zeszło nam do ok. 16. Jak wyjeżdżaliśmy to duży korek ciągnął się w kierunku Plitvic. A za chwilę my też utknęliśmy i dwie godziny wlekliśmy się w ogonku :( Na szczęście później już nie było żadnych problemów. :lol:
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szukamy towarzystwa - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone