Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szlakiem korczulańskich plaż...czerwiec 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.10.2013 17:02

ArliJ czy dom z basenem to Obiekt nr 1 czy Obiekt numer 2?

Edit.
Chyba wypatrzyłam na zdjęciach, że oba domy są koło siebie, ale basenu nie widzę ;)
Ostatnio edytowano 21.10.2013 10:09 przez Aldonka, łącznie edytowano 1 raz
rafrych
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 20.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafrych » 20.10.2013 12:13

Po takiej relacji Korcula plasuje sie w czołówce miejsc na przyszłoroczny urlop!
Swietnie napisane, zdjęcia super! No i te urokliwe zatoczki , których my też zawsze szukamy by poopalać sie bez białych plam . Ciekawe tylko czy w sezonie nie robi sie tam jednak tłoczniej niż w czerwcu?
Pozdrawiam.
neska
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 31.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska » 27.10.2013 10:02

...Dzięki za ten ostatni spacer po Korculi...

Pozdrawiam Całą Uroczą Rodzinkę :papa:
lillylive
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 21.11.2013 08:43

ArliJ mogę prosić o namiary na apartament na Korculi?
lillylive
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 21.11.2013 08:56

zapomniałam o najważniejszym:-) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 21.11.2013 19:52

lillylive napisał(a):ArliJ mogę prosić o namiary na apartament na Korculi?


wysłałam na priv:)




neska napisał(a):...Dzięki za ten ostatni spacer po Korculi...

Pozdrawiam Całą Uroczą Rodzinkę :papa:


ostatni niestety będzie już taki mini i bardziej podróżą powrotną...już zapomnieliśmy nawet jakie wtedy nami targały żale i smutki że to koniec...pocieszam się, że to już koniec roku i po Nowym Roku zaczniemy planowanie kolejnych wakacji:)


rafrych napisał(a):Po takiej relacji Korcula plasuje sie w czołówce miejsc na przyszłoroczny urlop!
Swietnie napisane, zdjęcia super! No i te urokliwe zatoczki , których my też zawsze szukamy by poopalać sie bez białych plam . Ciekawe tylko czy w sezonie nie robi sie tam jednak tłoczniej niż w czerwcu?
Pozdrawiam.


w czerwcu i na Korculi można z powodzeniem opalać się bez pasków;):):)..hehe chociaż po tym zarażaniu pewnie zrobi się troszkę tłoczniej ale poza sezonem myślę, że problemem nie będzie znaleźć miejsce i zatoczkę dla siebie;)




kasia874 napisał(a):uuuuufffff przeczytałam wszystkie strony :)
zdjęcia boskieeeeee :)
córcie przeeeeesłodkieeeeeeeeeeee :)


dziękujemy w imieniu swoim i córek:)



piotrf napisał(a):Trudno się żegnać z tą wyspą :)

Jeszcze trudniej , gdy wakacje zbliżają się ku końcowi . . . :roll:


Pozdrawiam
Piotr


oj trudno...ale można w sumie już odliczać do kolejnych...coraz bliżej..niech tylko ta zima minie;)



oginioszki napisał(a):Piękne zdjęcia i cudowny wspomnień czar,dzięki :)


dziękujemy:)


Aldonka napisał(a):Zaraziliście Hvarem, zarażacie Korculą.....oj dylematy, dylematy!!


zarażamy chociaż wiemy, ze każdy ma swoje priorytety i w Chorwacji jest wiele pięknych miejsc i wysp, różnie można wartościować, układać w rankingi ale na pewno warto zobaczyć Korculę!!!:)

JoannaG napisał(a):Ja wiem, że niełatwo wrócić z pięknej Korculi do domu, ale mimo wszystko z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy ;)


no niełatwo były a teraz niełatwo stale zabrać się ponownie do zakończenia..mam nadzieję, że tym razem mi się uda;)


szrek27 napisał(a):dziś rano wróciliśmy i już tęsknimy za Korculą :( piękna wyspa, piękne miasto Korcula i przepyszne lody :D


a byliście w kawiarni Kiwi na lodach ( w mieście Korcula)?:) przepyszne;)


Aldonka napisał(a):ArliJ czy dom z basenem to Obiekt nr 1 czy Obiekt numer 2?

Edit.
Chyba wypatrzyłam na zdjęciach, że oba domy są koło siebie, ale basenu nie widzę ;)


dom z basenem jest powyżej obiektów obu bo przy 3 obiekcie dopiero w trakcie urządzania, basen dostępny dla wszystkich:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.11.2013 09:46

Obraz 375.jpg
Wspaniała relacja,piękne zdjęcia;
Mnie urzekło to zdjęcie-kwintesencja chorwacji 8)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 23.11.2013 20:51

po przerwie wróciłam do Waszej relacji :papa: faaaajna, super :) Korczulę odwiedziliśmy podczas tego urlopu, ale tylko na chwilę...warto tam wrócić na dłużej :oczko_usmiech:
kubikr
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubikr » 04.12.2013 13:42

Bardzo ładna relacja, pięknie udokumentowana fotkami. :) To się nazywa rodzinne podróżowanie !!!

Po kilku wieczorach spędzonych przy lekturze racji, planujemy odwiedzić Korczulę podczas najbliższych wakacji. Dzieci mamy w wieku szkolnym więc pozostaje nam tylko szczyt sezonu. Pewnie trudniej będzie znaleźć spokojne miejsca do wypoczynku, jednak urok wyspy przyciąga jak magnes.
W planach mieliśmy Sardynię, ale będzie musiała jeszcze trochę poczekać. :)
:papa:

PS. Czy mógłbym prosić o namiar na Wasz apartament?
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 03.02.2014 14:46

ArliJ,
fantastycznie sklejona relacja. Urzekły mnie te przecudnej urody zatoczki, takie rajskie... Ja, po uszy i czubeczki palców zakochana w Hvarze, muszę przyznać, że jest coś fascynującego w Korculi... Pięknie ją namalowałaś kadrami:) Za każdym razem będąc na Hvarze (końcówka sierpnia), obserwowaliśmy z mężem burzowe chmury, które zawsze jakby zbierały się nad Korculą. Śmiałam się, że "taka niezachęcająca aura" i na pewno w przyszłym roku tam nie uderzymy - choć pierwotnie takowe plany były;) Tymczasem... Wszystko wskazuje na to, że damy "szansę" Korculi podbić nasze serca :D

Pozdrav! :hut:
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 05.02.2014 11:57

Piękna relacja, jakim cudem techniki robisz tak wspaniałe zdjęcia? To jakieś filtry, aparat z mega technologią? Czy po prostu dane z natury niebywałe zdolności?
MiMiL
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 31.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MiMiL » 25.02.2014 15:27

Witajcie Cromaniacy :)

Bardzo miło czytało i oglądało się zamieszczoną tu opowieść :)
W tym roku chcemy wybrać się na Korculę i poważnie rozważamy Zavalaticę (głównie z uwagi na zaobserwowoany w czasie zeszłorocznej jednodniowej wycieczki zapierający dech widok z drogi na Lastovo - chcę oglądać coś takiego codziennie ;)). Mam jednak kilka pytań, na które nie znalazłam odpowiedzi ani tu ani w inych przeglądanych wątkach (choć zapewne niektóre ominęłam ;)) Będę wdzięczna wszystkim za pomoc.

1) Czy w Zavalaticy jest jakaś knajpka gdzie można napić się kawy (zwłaszcza dobrej ;))?
2) Czy jest jakaś restauracja ze smacznym jedzonkiem i czy będzie otwarta w 2 poł. czerwca (@ArliJ pisałaś o tej, której nie polecali Wasi gospodarze, a czy w końcu w czasie Waszego pobytu uruchomiono tę drugą, o której pisałaś i czy jedliście tam?)
3) Czy jest gdzie pospacerować z wózkiem (marzeniem byłoby, gdyby w dodatku był tam jakiś cień)? Mamy 1,5-roczniaka, który śpi w ciągu dnia tylko w wózku na spacerze.
4) Czy w miejscowości (lub odległości nie wymagającej dojazdu samochodem) jest jakaś kamyczkowa plaża, czy tylko skały? Czytałam o plaży Zitna, ale proszę o potwierdzenie, czy nadaje się dla takiego malucha i czy jest tam jakiś cień (ostatnio byliśmy w Breli to teraz mamy wymagania ;))...

@ArliJ czy mogłabyś przesłać namiary na Wasz apartament na priv? Ach, ten widok! :) Z góry dziękuję.

Ewentualnie gdyby ktoś przeglądający wątek mógł polecić przy okazji jakiś inny apartament 2+1 w Zavalaticy z dobrymi warunkami i widokiem na morze, to także będę bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam,
MiMiL
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 05.03.2014 21:57

MiMiL napisał(a):Witajcie Cromaniacy :)

Bardzo miło czytało i oglądało się zamieszczoną tu opowieść :)
W tym roku chcemy wybrać się na Korculę i poważnie rozważamy Zavalaticę (głównie z uwagi na zaobserwowoany w czasie zeszłorocznej jednodniowej wycieczki zapierający dech widok z drogi na Lastovo - chcę oglądać coś takiego codziennie ;)). Mam jednak kilka pytań, na które nie znalazłam odpowiedzi ani tu ani w inych przeglądanych wątkach (choć zapewne niektóre ominęłam ;)) Będę wdzięczna wszystkim za pomoc.

1) Czy w Zavalaticy jest jakaś knajpka gdzie można napić się kawy (zwłaszcza dobrej ;))?
2) Czy jest jakaś restauracja ze smacznym jedzonkiem i czy będzie otwarta w 2 poł. czerwca (@ArliJ pisałaś o tej, której nie polecali Wasi gospodarze, a czy w końcu w czasie Waszego pobytu uruchomiono tę drugą, o której pisałaś i czy jedliście tam?)
3) Czy jest gdzie pospacerować z wózkiem (marzeniem byłoby, gdyby w dodatku był tam jakiś cień)? Mamy 1,5-roczniaka, który śpi w ciągu dnia tylko w wózku na spacerze.
4) Czy w miejscowości (lub odległości nie wymagającej dojazdu samochodem) jest jakaś kamyczkowa plaża, czy tylko skały? Czytałam o plaży Zitna, ale proszę o potwierdzenie, czy nadaje się dla takiego malucha i czy jest tam jakiś cień (ostatnio byliśmy w Breli to teraz mamy wymagania ;))...

@ArliJ czy mogłabyś przesłać namiary na Wasz apartament na priv? Ach, ten widok! :) Z góry dziękuję.

Ewentualnie gdyby ktoś przeglądający wątek mógł polecić przy okazji jakiś inny apartament 2+1 w Zavalaticy z dobrymi warunkami i widokiem na morze, to także będę bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam,
MiMiL


wysłałam priv:)

minimartini napisał(a):ArliJ,
fantastycznie sklejona relacja. Urzekły mnie te przecudnej urody zatoczki, takie rajskie... Ja, po uszy i czubeczki palców zakochana w Hvarze, muszę przyznać, że jest coś fascynującego w Korculi... Pięknie ją namalowałaś kadrami:) Za każdym razem będąc na Hvarze (końcówka sierpnia), obserwowaliśmy z mężem burzowe chmury, które zawsze jakby zbierały się nad Korculą. Śmiałam się, że "taka niezachęcająca aura" i na pewno w przyszłym roku tam nie uderzymy - choć pierwotnie takowe plany były;) Tymczasem... Wszystko wskazuje na to, że damy "szansę" Korculi podbić nasze serca :D

Pozdrav! :hut:


Dziękuję bardzo za miłe słowa:). Burzowe chmury mieliśmy na Hvarze a na Korculi nic:) tak to z pogodą...:)



kubikr napisał(a):Bardzo ładna relacja, pięknie udokumentowana fotkami. :) To się nazywa rodzinne podróżowanie !!!

Po kilku wieczorach spędzonych przy lekturze racji, planujemy odwiedzić Korczulę podczas najbliższych wakacji. Dzieci mamy w wieku szkolnym więc pozostaje nam tylko szczyt sezonu. Pewnie trudniej będzie znaleźć spokojne miejsca do wypoczynku, jednak urok wyspy przyciąga jak magnes.
W planach mieliśmy Sardynię, ale będzie musiała jeszcze trochę poczekać. :)
:papa:

PS. Czy mógłbym prosić o namiar na Wasz apartament?


wysłałam priv:)

Wyspa na pewno godna urlopu:)
Ziubi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ziubi » 13.03.2014 05:48

Super relacja. masz talent do pisania, a zdjęcia odpowiednio to podkreślają.
dreptacz
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 27.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dreptacz » 22.03.2014 21:24

Kapitalna relacja okraszona pięknymi zdjęciami i pożytecznymi informacjami , które przydadzą się podczas mojego pobytu na Korculi od 10 czerwca do 19 czerwca 2014. Miło się czytało w zimowe i deszczowe dni.Spróbuję po powrocie zdać relację z pobytu ,ale autorce tej relacji będzie ciężko dorównać
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Szlakiem korczulańskich plaż...czerwiec 2013 - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone