Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

SUP pompowany - co polecacie i dlaczego?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sal3
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) sal3 » 27.09.2020 14:33

Witam serdecznie. Mnie też zainteresował temat SUPa. Po przeczytaniu wątku wychodzi na to że najlepiej kupić jakiegoś taniego mistrala z lidla na początek (ale to pewnie dopiero na wiosnę się coś pojawi), albo czatować na jakieś promocje posezonowe markowego sprzętu. Tak jak Wam, mi też spodobał się ten iRocker i tez na FB znalazłem info o tej promocji ale ona dotyczy tylko USA. Tak więc czekam z Wami na jakaś fajna promocję w Europie. Pozdrawiam.
robertms
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 27.09.2020 14:48

sal3 napisał(a):Witam serdecznie. Mnie też zainteresował temat SUPa. Po przeczytaniu wątku wychodzi na to że najlepiej kupić jakiegoś taniego mistrala z lidla na początek...

Myslalem, ze juz sam Mistral to "jakas" marka... ;)

Widzialem pare Mistrali "z Lidla" w HR i spokojnie dawaly rade.
U mnie przez ponad 10 dni sprawdzil sie Zray 11', uzytkowany po pare godz.
Czeka teraz na 2-gi sezon... ;)
Poprzednia strona

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

SUP pompowany - co polecacie i dlaczego? - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019