Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SUP pompowany - co polecacie i dlaczego?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sal3
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 31.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) sal3 » 27.09.2020 14:33

Witam serdecznie. Mnie też zainteresował temat SUPa. Po przeczytaniu wątku wychodzi na to że najlepiej kupić jakiegoś taniego mistrala z lidla na początek (ale to pewnie dopiero na wiosnę się coś pojawi), albo czatować na jakieś promocje posezonowe markowego sprzętu. Tak jak Wam, mi też spodobał się ten iRocker i tez na FB znalazłem info o tej promocji ale ona dotyczy tylko USA. Tak więc czekam z Wami na jakaś fajna promocję w Europie. Pozdrawiam.
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 27.09.2020 14:48

sal3 napisał(a):Witam serdecznie. Mnie też zainteresował temat SUPa. Po przeczytaniu wątku wychodzi na to że najlepiej kupić jakiegoś taniego mistrala z lidla na początek...


Myslalem, ze juz sam Mistral to "jakas" marka... ;)

Widzialem pare Mistrali "z Lidla" w HR i spokojnie dawaly rade.
U mnie przez ponad 10 dni sprawdzil sie Zray 11', uzytkowany po pare godz.
Czeka teraz na 2-gi sezon... ;)
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 10.11.2020 20:39

Aktualna promocja - 75€
https://irockersup.de/blackfin-paddle-boards
PRZEDSPRZEDAŻ CZARNA PIĄTKOWA - ZNIŻKA 75 € + DARMOWA POMPA ELEKTRYCZNA I ZESTAW KAJAKOWY
sal3
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 31.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) sal3 » 20.11.2020 10:48

Czy ktoś próbował zamawiać tego iRockera w promocji? Bo niestety jak próbowałem złożyć zamówienie z wysyłką do Polski to dolicza mi taki podatek że zżera mi cały ten rabat 75euro. Macie może jakieś pomysły żeby to obejść? Nie mam nikogo w Niemczech kto mógłby mi zamówić i przywieźć tego SUPa. Tak z ciekawości sprawdziłem kilka innych krajów i w Polsce jest największy podatek, a np. w Bułgarii taki jak w Niemczech.
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 20.11.2020 11:32

Dziwne, bo na stronie jest napisane
" Bezpłatna dostawa na wszystkie deski wiosłowe zakupione w USA, Wielkiej Brytanii, UE i Australii "
https://irockersup.de/shipping-and-returns
Ostatnio edytowano 20.11.2020 11:51 przez shrek, łącznie edytowano 1 raz
sal3
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 31.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) sal3 » 20.11.2020 11:35

Tak. Dostawa w podsumowaniu jest wyszczególniona jako 0 euro ale podatek dla każdego kraju jest inny niestety a na stronie podają cenę według podatku w Niemczech.
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 20.11.2020 11:56

Musisz napisać do kolegi ogorek on kupował od nich deskę.
sup-pompowany-co-polecacie-i-dlaczego-t54516-75.html
ogorek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1296
Dołączył(a): 14.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogorek » 23.11.2020 19:13

Nie bardzo rozumiem o czym piszecie. Wtedy ceny były brutto.
Kupując z Niemiec płacisz VAT Niemiecki i on był wtedy ujęty w cenie
Na fakturze co najwyżej był pokazany.

Tak jak w PL na paragonie płacisz 123 PLN i masz na nim napisane ze W TYM 23 PLN VAT
Z ciekawosci wrzucilem do koszyka i wszystko się zgadza

Bestellübersicht
1 Artikel im Warenkorb

BLACKFIN MODEL XL-White
BLACKFIN MODEL XL
Menge 1
979,00 €
Details anzeigen

FARBE
BF Weiß

Warenkorb Zwischensumme
979,00 €
Versand Kostenloser Versand
0,00 €
Steuer
135,03 €
Bestellsumme



Wybrałem deskę w promo za 979 i do zapłaty mam 979. W tym podatku jest 135 EUR
Wysyłka free
sal3
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 31.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) sal3 » 25.11.2020 08:16

No niestety tak jest tylko gdy krajem wysyłki są Niemcy, Austria, Holandia, Bułgaria... dla innych krajów strona przelicza już inny podatek i ceny wychodzą wyższe. Spróbuj zmienić kraj w adresie i przeliczy ci nową cenę. Być może w poprzednich latach tego nie było. Pozdrawiam.
ogorek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1296
Dołączył(a): 14.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogorek » 25.11.2020 14:49

to nie podatek się zmienia ale CENA !!!

I od niej liczony jest podatek ciągle taki sam procentowy

1 Artikel im Warenkorb

BLACKFIN MODEL XL-White
BLACKFIN MODEL XL
Menge 1
1.038,08 €
Details anzeigen

FARBE
BF Weiß

Warenkorb Zwischensumme
1.038,08 €
Versand Kostenloser Versand
0,00 €
Steuer
194,11 €
Bestellsumme
1.038,08 €


Ja bym się zapytał emailowo czemu inna jest cena na PL a inna na Niemcy - najlepiej centrali w USA
sal3
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 31.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) sal3 » 25.11.2020 14:51

Właśnie zauważyłem. Już wysłałem zapytanie. Jak odpowiedzą to napiszę w wątku.
Pozdrawiam
sal3
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 31.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) sal3 » 25.11.2020 19:45

Tak więc z odpowiedzi od iRocker wynika, że poinformowali dział IT w celu usunięcia problemu i przepraszają za niedogodności. Zobaczymy co z tego wyniknie i czy zdążą to poprawić przed końcem promocji...
EDIT
Niestety dział IT nie poprawił tej usterki i zaproponowali mi zwrot różnicy cen. Więc SUP już zamówiony i czekam na dostawę.
Pozdrawiam
sal3
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 31.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) sal3 » 03.12.2020 11:58

Wczoraj iRocker Cruiser dotarł z Niemiec. Deska rozpakowana i testowo napompowana. Powiem szczerze, że za 3050 zł, chyba nic lepszego i lepiej wyposażonego nie kupi w Polsce. Fakt, że SUP produkowany w Chinach, ale wszystko jest dobrej jakości, przemyślane i dobrze zaprojektowane. Zestaw na 2020 rok jest na prawdę nieźle wyposażony - ma dodane mnóstwo dodatkowych uchwytów i punktów montażowych, wiosło z trzonkiem z włókna węglowego, niezatapialne, Bardzo fajny plecak z mnóstwem dodatkowych kieszeni i prawdziwym pasem biodrowym, bardzo dobra pompka z podwójnym aluminiowym tłoczyskiem (rozbieralna, nie jednorazówka), trzymetrową smycz sprężynową dobrej jakości. W promocji dodany został również zestaw kajakowy (siedzisko i pióro do wiosła) i elektryczna pompka mogąca pompować wszelkie plażowe przedmioty dmuchane (brakuje niestety adapterów).
Z minusów jakie zauważyłem to chyba tylko montaż siedziska kajakowego wypada na środkowym uchwycie do przenoszenia deski (i widzę że na stronie mają możliwość dokupienia podkładki pod siedzisko), ale myślę że może nie będzie to za bardzo przeszkadzało (okaże się na wiosnę) Ogólnie jestem zadowolony i czekam do wiosny.
Pozdrawiam.
ogorek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1296
Dołączył(a): 14.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogorek » 06.12.2020 22:44

1. dobrze, ze sie podoba
2. ja dopiero w GR napompowałem
3. ta reczna pompka fajna. ja pompuje na poczatku pobytu w gr i jak wyjezdzam. ale zastanawiam sie nad wozeniem na łódce i wtedy el by sie przydała

czyli moja sugestia z kontaktem byla prawidlowa. tak to juz jest z IT ... ladniejszy interface ale sa bledy
Tomas12
Croentuzjasta
Posty: 122
Dołączył(a): 13.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomas12 » 06.12.2020 23:03

Witam a co powiecie o tych dwóch medalach która z tych dwóch była by odpowiednia.
Mam zamiar użytkować sam lub w dwie osoby czyli musi unieść do 160kg.(mam nadziej ze ta waga160kg spadnie do wakacji2021)
1: https://www.ebay.co.uk/itm/Aqua-Marina- ... %3A2334524

2: https://www.ebay.co.uk/itm/AZTRON-Titan ... 3510118647
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
SUP pompowany - co polecacie i dlaczego? - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone