Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2013

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012
Re: Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 22.08.2013 17:52

slr napisał(a):Co do drogi na sloweni masz moja mape + filmik :) jak nie placic... pobyt w sloweni to cale 15 min :)

Czas jazdy z Katowic > Vodice (Srima) ~ 12,5h z przerwami wyszlo jakies 13,5h ale droga powrotna ze juz wiedzielismy co i jak trwala 10,5h juz z postojami ktorych bylo nawet mniej :)


Niezły wynik ja w zeszłym roku do Katowic z 3 postojami zaliczyłem w 15 godz. :(
bogdan64
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.08.2013
Re: Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan64 » 22.08.2013 18:57

Widzę,że kolega jechał przez Słowenię tak ja ja w zeszłym roku, ładne spokojne miejscowości, nie śpiesząc się jest to góra 20 min
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013
Re: Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 22.08.2013 19:33

jako że temat zszedł na rozmowy o trasie to chciałem spytać czy na 86tkę pchać się w nocy z niedzieli na poniedziałek? zastanawiam się czy tak w tym roku nie jechać czy sprawdzoną już przez Austrię

edit@ jaki miałeś filtr że z auta takie zdjęcia wyszły bo to raczej nie kwestia tylko czystości szyby
Ostatnio edytowano 22.08.2013 19:50 przez obiadek, łącznie edytowano 1 raz
slr
Croentuzjasta
Posty: 436
Dołączył(a): 18.02.2013
Re: Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) slr » 22.08.2013 19:49

Nie robmy offtopa o trasie 86 tutaj masz watek bardzo czesto aktualizowany:

aktualizacja-stanu-wegierskiej-drogi-nr-86-t27834-1065.html (link do ostatniej strony na teraz jaka jest)
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010
Re: Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 22.08.2013 20:30

a mam pytano:)jakie jest oznaczenie na co sie kierowac na tych rondach? czy jest moze na Mursko Sredisce?
slr
Croentuzjasta
Posty: 436
Dołączył(a): 18.02.2013
Re: Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) slr » 22.08.2013 20:36

Widze ze nie odpaliles filmiku mojego z przejazdu przez slowenie :) wiec zapraszam (wlacz w YT tryb HD 720p bedzie wyrazniej widac) :) Jak pisalem przejazd trwa niecale 15 min chyba i masz go caly na filmiku od wjazdu na to najwazniejsze rondko zaraz za wjazdem na Slowenie ;)

To tez juz jest off top bo o tej drodze tez jest oddzielny watek na forum ale moj filmik + moja mapa z fragmentem Sloweni sobie zerknij i masz wsio na tacy podane :)
bogdan64
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.08.2013
Re: Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan64 » 23.08.2013 06:38

Zjazd z tych rondek na autostrade jest wyraźnie oznaczony, raczej nie można sie pomylic. Widzę, że sa tu zdjęcia z Sibenika wiec wkładam linka do moich z 2012 r.
https://picasaweb.google.com/bogdan.s64/Sibenik
w Sibeniku jest parking 10 min od starówki i w tamtym roku kosztował 20 kuna za cały dzień.
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010
Re: Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 25.08.2013 08:17

ja juz na miejscu, droga ok choc ta 86 mnie stasznie męczyła, zero korków anaszych rodaków od....:) pzdr,dzis w planach plaza w Sime:)
slr
Croentuzjasta
Posty: 436
Dołączył(a): 18.02.2013
Re: Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) slr » 25.08.2013 08:45

Polecamy plaze na koncu Srimy :) szeroka maly zwirek i spokojna :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Srima, Vodice, Szybenik, Trigor, Split, wodospady KRKA 2013 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone