Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

spontanicznie.. PAG 2014.. (+Plitvice)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Re: spontanicznie.. PAG 2014..

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 25.09.2014 09:27

Ja również chętnie poczytam. Czekam na dalszy ciąg :D
beagm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 25.09.2014 10:54

Ale Ci zazdoszczę ..... nie Pagu oczywiście (choć zdjęcia piękne), bo tam byłam i Pag uwielbiam, ale imprezy niedzielnej :D
magdalena.cebularz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena.cebularz » 25.09.2014 18:45

Roland90 napisał(a):(...)

agata26061 napisał(a):(...)

Witam i zapraszam :)

beagm napisał(a):Ale Ci zazdoszczę ..... nie Pagu oczywiście (choć zdjęcia piękne), bo tam byłam i Pag uwielbiam, ale imprezy niedzielnej :D

Oj.. sama sobie zazdroszczę! :) i cieszę się, że kupując te bilety w marcu już wierzyłam w Naszą drużynę i było warto podjąć to ryzyko :)

A teraz przejdźmy do rzeczy.. zapraszam za chwilę na kolejny post :)
magdalena.cebularz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena.cebularz » 25.09.2014 18:55

Tak więc przyszła pora na następną część mojej relacji.. jest mi niezmiernie przykro, ale powoli dobijamy do końca.. :( od pierwszego dnia wiedziałam, że tydzień to za mało.. ale zawsze dobre i to.. nawet te kilka dni dały Nam duuużo energii i podsyciły ochotę, by następnym razem powiedzieć sobie - minimum 10 dni! :)

Kolejne dwa dni upłynęły pod znakiem leżakowania na plaży..
61.jpg

z początku nieźle wiało..
62.jpg

a co za tym idzie, fale pozwoliły troszkę się pobujać na materacyku.. nie omieszkałam nie skorzystać :)
63.jpg

kilka godzin później "wiater" już się uspokoił i z nieba uciekły wstrętne chmury.. ;)
64.jpg

tak oto upłynął dzień kolejny.. ;) następny wiele się nie różnił.. jednak tym razem poszliśmy "za winkiel" i rozłożyliśmy się na tej plaży.. nie wiem czy to dalej jest sv. Marija czy nie.. w każdym razie też było fajnie :)
65.jpg

drzewku chyba brakowało wody..
66.jpg

pogoda dopisywała, więc lenistwo było na bardzo wysokim poziomie.. tym bardziej, że to był już ostatni dzień na leżakowanie.. :(
67.jpg
Magdaz911
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdaz911 » 25.09.2014 20:35

A ja zazdroszczę i Pagu i niedzielnej imprezy! :D Rzadko czytałam relacje z Pagu, bo wydawało mi się że jednak nie wybrałabym tej wyspy na wakacje, po Twoich zdjęciach widzę, że jednak warto się tam wybrać :)
kamil1929
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 26.09.2014 17:47

Warto :wink:
madzia828
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 28.09.2014 15:49

tydzień urlopu w Chorwacji to zdecydowanie za mało, zawsze jeździliśmy tak minimum na 10 dni a teraz byliśmy 7 dni w Breli i 7 dni w Rogznicy-Zatoglav taka opcja nam się spodobała :wink: fotki bardzo fajne
magdalena.cebularz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena.cebularz » 30.09.2014 18:26

Koniec mojej relacji zbliża się nieuchronnie.. wiem, wiem.. przeleciało w mgnieniu oka.. tak więc zapraszam na ostatnią część mojej "opowieści" ;)

Tym razem.. zatrzymamy się gdzie indziej..

W drodze powrotnej mieliśmy zaplanowane zwiedzanie Plitvickich Jezior.. nie mogłam w to uwierzyć, że byłam w Chorwacji już tyle razy, a tam moja stopa jeszcze nigdy nie stanęła.. ;) musiało się to zmienić.. i tak oto zanim pojechaliśmy do domu byliśmy tam..

Wyruszyliśmy z Pagu około 8 rano, by w okolicy 11 znaleźć się na miejscu i zacząć zwiedzanie.. Zatrzymaliśmy się na parkingu 2 i rozpoczęliśmy podróż po pięknym parku.. pogoda baaardzo nam dopisała..
68.jpg

Zaczynamy od przejazdu do pukntu ST3 i spacerek kierujemy się w kierunku P2 po drodze zatrzymując się w sporu pięknych miejscach.. tutaj kilka z nich..
69.jpg

70.jpg

71.jpg

72.jpg

73.jpg

74.jpg

75.jpg

76.jpg

77.jpg

78.jpg

"Legenda" głosi, że jak złapiesz go za nos to jeszcze tam wrócisz.. to złapaliśmy ;)
79.jpg

gdzie nie spojrzałam tam było co "pstrykać"
80.jpg

81.jpg

Docieramy do P2, a potem płyniemy w stronę P3, żeby zobaczyć górną część jezior.. i ten Veliki Slap..
82.jpg

Jednak zanim on się pokaże znajdziemy jeszcze inne ciekawe miejsca..
83.jpg

85.jpg

86.jpg

Na deser jest i ON..
84.jpg

Takim oto sposobem dostajemy się na ST1, skąd kolejką zmierzamy do punktu początkowego i parkingu..

a co za tym idzie.. po 4-5 godzinach zwiedzania zbieramy się w podróż do domu.. oczywiście już obmyślając co zrobimy przy następnym przyjeździe do tego pięknego kraju.. ach.. aż żal, że to już koniec..
ryszard22
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 30.09.2014 18:49

Szkoda że to już koniec relacji, fajnie się czytało. :papa:
kamjan
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamjan » 02.01.2016 23:22

Dzięki za wszelkie informacje.
Jak widzisz relacja ciągle żywa :) i pomocna w planowaniu urlopu 2016.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

spontanicznie.. PAG 2014.. (+Plitvice) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019