Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Splitska czy Postira? A może coś innego?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 04.09.2012 22:29

mysza73 napisał(a):
mkm napisał(a):
krombocher napisał(a):Rzeczywiście w tym roku Brac rządzi :wink:


Dopiero w przyszłym roku zobaczysz ''potop polski'' na wyspę ... uciekam na Kvarner :wink:


Chyba mnie trochę o to obwiniasz, bo nic się nie odzywasz :( .


Na razie zbieram siły po urlopie ... już wkrótce przedstawię Ci drugą alternatywę dla Braca :D
Na dobranoc ...
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 04.09.2012 22:38

Langsam, langsam bo jeszcze w zimie wyskoczy i po realacji w wakacje będzie drugi "potop" :lol:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 04.09.2012 22:38

Mkm - Niech zgadne - moj ukochany za 1 razem w Cro .... Cres :)
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 05.09.2012 08:21

a_nula napisał(a):a za dwa mam nadzieję będziemy wypoczywać na wyspie która to leży na pełnym morzu.... :twisted:



Noo, następnym razem Vis albo nic! Przyznam, że ja i tak jestem trochę zły, że w tym roku (już za tydzień!) jedziemy na wyspę, na której już raz byliśmy, choć na przeciwnej jej stronie :evil:

Nie znoszę, nie cierpię wracać w to samo miejsce. W kalendarzu na kolejne lata musowo znajdzie się miejsce dla Visiora, Dugiego Otoka, Mljetu, może Lastova, pewnie w końcu Hvaru, a kiedyś, kiedyś (choćby sam) MUSZĘ spędzić choć 2-3 noce na Palagruzy. A jak zbierzemy ekipę na łódkę, zaliczy się te wszystkie Iże i Siusiaki ;)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.09.2012 08:32

mkm napisał(a):
mysza73 napisał(a):
mkm napisał(a):
Dopiero w przyszłym roku zobaczysz ''potop polski'' na wyspę ... uciekam na Kvarner :wink:


Chyba mnie trochę o to obwiniasz, bo nic się nie odzywasz :( .


Na razie zbieram siły po urlopie ... już wkrótce przedstawię Ci drugą alternatywę dla Braca :D
Na dobranoc ...


ufffffffff :lol: ,
czyli jeszcze kiedyś pogadasz ze mną o Cro no i o ... siatce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .





tak Cię ten urlop wykończył, że teraz musisz zbierać siły 8O :wink: ,


zbieraj, zbieraj :lol:
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 05.09.2012 20:55

mkm napisał(a):Życzę wam tego z całego serca :D
Dobrze się zastanówcie nad wyborem tej jedynej uvali :wink:
Pozdrav ...


masz jakąś konkretną na mysli? :)
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 24.09.2012 11:26

mkm napisał(a):
Adam.B napisał(a):mkm czy ja też bym mógl prosić o perłę ze Splitskiej ? :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Na razie nic nie mogę Ci obiecać ... Twoja cierpliwość może być jednak kiedyś wynagrodzona :wink:


mkm,
a co by było, gdybym zapisał się do listę cierpliwie oczekujących? Pliss bardzo, podeślił do Katowic, namiar lub przynajmniej jakieś wskazówki, ułatwiające odszukanie. :wink:
Bo jak nie, to pozostanie mi znów jakiś tam Hvar lub Korcula u Ivo A. ...
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 24.09.2012 20:47

OK Adamie ... widzę Cię w kolejce :wink:
A jak będzie znowu Ivo A... to pozdrów go ode mnie :D
Adam Sz.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam Sz. » 25.09.2012 17:33

Gracias, señor.
Zatem ustawiam się cierpliwie w kolejce i czekam na rozwój wydarzeń.
Gdy towaru nie dowiozą :cry: lub wyjdzie przede mną, to rzucę kostką - albo u nijakiego Živana M. w zatunelowaej części Hvaru, albo Kurija... A tam pozdrowię Ivo oraz jego rodzinę...
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 25.09.2012 20:46

mkm napisał(a):To teraz ja coś powiem : Splitska jest jedyna i niepowtarzalna ... Postirę proponuję wykorzystać na spacer i szybko z powrotem .

:D :D :D :D :lol: :wink:
No to teraz i ja mogę to potwierdzić! :mrgreen:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 25.09.2012 21:28

Fatamorgana napisał(a):
mkm napisał(a):To teraz ja coś powiem : Splitska jest jedyna i niepowtarzalna ... Postirę proponuję wykorzystać na spacer i szybko z powrotem .

:D :D :D :D :lol: :wink:
No to teraz i ja mogę to potwierdzić! :mrgreen:


Tym samym udowodniłeś , ze słowa nie zostały rzucone tak sobie na wiatr :wink:
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 01.10.2012 13:17

Fatamorgana napisał(a):
mkm napisał(a):To teraz ja coś powiem : Splitska jest jedyna i niepowtarzalna ... Postirę proponuję wykorzystać na spacer i szybko z powrotem .

:D :D :D :D :lol: :wink:
No to teraz i ja mogę to potwierdzić! :mrgreen:


Potwierdzam i ja, dzięki mkm, za wybicie nam Postiry z głowy ;) !!
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 01.10.2012 21:23

Anula ... nieskromnie powiem - jestem z siebie dumny :wink:
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 01.10.2012 22:09

mkm napisał(a):To teraz ja coś powiem : Splitska jest jedyna i niepowtarzalna ... Postirę proponuję wykorzystać na spacer i szybko z powrotem .
Z tego rozdania najlepszy jest Bruno ... http://www.supetar-brac.eu/pl/splitska/ ... menty.html
Pozdrav . :D


Cześć mkm
Mam prośbę do Ciebie, ponieważ widzę żeś fachman od kwater.Wybieram się szósty raz w przyszłym roku.próbuje się uczyć ichniego jezika i szukam apartmana co by mieszkał w nim właściciel i był na tyle otwarty aby z nim można było pogadać.Dźwięczny byłbym jak byś mógł mi pomóc w tym względzie.Oczywiście Dalmacja bo ja Dalmatinac sam.
Do tej pory jeździłam do Marko w Slatine, ale moje drugie pół, już nie trawi Slatine. Jest nas 4 sztuki.
:)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 01.10.2012 22:48

slawekewa napisał(a):
mkm napisał(a):To teraz ja coś powiem : Splitska jest jedyna i niepowtarzalna ... Postirę proponuję wykorzystać na spacer i szybko z powrotem .
Z tego rozdania najlepszy jest Bruno ... http://www.supetar-brac.eu/pl/splitska/ ... menty.html
Pozdrav . :D


Cześć mkm
Mam prośbę do Ciebie, ponieważ widzę żeś fachman od kwater.Wybieram się szósty raz w przyszłym roku.próbuje się uczyć ichniego jezika i szukam apartmana co by mieszkał w nim właściciel i był na tyle otwarty aby z nim można było pogadać.Dźwięczny byłbym jak byś mógł mi pomóc w tym względzie.Oczywiście Dalmacja bo ja Dalmatinac sam.
Do tej pory jeździłam do Marko w Slatine, ale moje drugie pół, już nie trawi Slatine. Jest nas 4 sztuki.
:)


Po czterokroć za dużo Slatine :!: ... wszystkie 4 sztuki pojadą na prawdziwe wczasy z gospodarzem,na wyspie oczywiście :wink: Jutro wysyłam namiar do Chodzieży ... Na razie powiem tylko tyle , że pojedziesz na Korculę :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Splitska czy Postira? A może coś innego? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone