Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Slatine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nequeriel
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.08.2008
Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nequeriel » 13.05.2009 11:24

Witam
Proszę o opinie na temat tego apartamentu?
Apartament znajduje się na wyspie Ciovo - Slatine.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 13.05.2009 11:39

fajnie, bo:
+ blisko głównej (dla tej części Slatine) plaży
+ sympatyczna knajpka (ze zmęczonym życiem kelnerem, pizza z mielonką i super lignjiami na żaru)
+ od plaży na lewo fajne miejsce do nurania (mnóstwo roślinności + jeżowce, rybki itp)

miejscówka na początku Slatine, ergo:
- daleko od "portu" i "centrum" Saltine
- i od głównej plaży, której nie polecam, chyba że jesteś typem dyskomańskim ;@)
+ bliżej do "większego" sklepu (osiągalny autem, 3 km w stronę Trogiru, po lewej)

pisałem w cudzym słowie, bo to całe Slatine, to dla mnie quasi-Slatine :wink:
Nequeriel
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nequeriel » 13.05.2009 11:48

OK
A masz jakieś informacje na temat samego apartamentu ???
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 13.05.2009 11:52

nein
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 13.05.2009 11:53

ale skorupy w mych oczach, to właśnie stamtąd są :wink:
Nequeriel
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nequeriel » 13.05.2009 11:57

dobra dzięki.... skorupy super :D
Nequeriel
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nequeriel » 13.05.2009 12:00

Jeszcze jedno pytanko...Jaka jest twoja opinia o Slatine??????
Mam zamiar jechać w sierpniu od 10 - tego i zastanawiam się nad wynajęciem tego apartamentu oraz chodzi mi też po głowie jazda w ciemno.
Ale mam dwoje dzieci i żonka trochę fuka na mnie :D
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 13.05.2009 12:33

Slatine - sratine :evil: choć ma tu wielu zwolenników - poczytaj różne opinie - znajdziesz ich multum, nie chcę powielać wątków

a jeśli chodzi o jazdę w ciemno - ja cię akurat rozumiem, bo to przechodziłem (jeszcze bez dzieci) i nie polecam; ta metoda ma też jednak wielu zwolenników, bo i kilka zalet (widzisz, co wynajmujesz),
nie wierzę jednak, by to było korzystniejsze (finansowo), a mi taka adrenalina niepotrzebna - szkoda czasu, K.
Nequeriel
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nequeriel » 13.05.2009 12:47

Oki Krystof dzięki
Nadal proszę o opinię odnośnie apartamentu którego link jest powyżej. Za wszelkie info będę wdzięczny.
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008
Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 15.05.2009 17:52

Slapovi Krke Wyspa Ciovo 60 km od Trogiru.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Nequeriel
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nequeriel » 15.05.2009 22:13

Witam
O co chodzi z tym linkiem?????
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 19.05.2009 10:14

witam,
50% turystów, którzy przyjeżdżają do Trogiru nie wiedzą, że mogą one wnieść wycieczkę do Narodowego Parku Krka.
Park Narodowy Kornati 100 km od Trogiru.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
Nequeriel
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nequeriel » 19.05.2009 10:20

Okey dzięki
Na pewno odwiedzę to miejsce..
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 20.05.2009 00:42

Krystof napisał(a):fajnie, bo:
+ blisko głównej (dla tej części Slatine) plaży
+ sympatyczna knajpka (ze zmęczonym życiem kelnerem, pizza z mielonką i super lignjiami na żaru)
+ od plaży na lewo fajne miejsce do nurania (mnóstwo roślinności + jeżowce, rybki itp)

miejscówka na początku Slatine, ergo:
- daleko od "portu" i "centrum" Saltine
- i od głównej plaży, której nie polecam, chyba że jesteś typem dyskomańskim ;@)
+ bliżej do "większego" sklepu (osiągalny autem, 3 km w stronę Trogiru, po lewej)

pisałem w cudzym słowie, bo to całe Slatine, to dla mnie quasi-Slatine :wink:

witaj :)))
Troche sie zdiwilam twoja wypowiedzia,hm... zmeczony kelner...tak to prawda bo zarcie w tej knajpie przy plazy o nazwie Saskor jest super i tanie a kelner naprawde sie nabiega,pizza jest suuuuper ,to klamstwo bo nie nie z mielonka,a zreszta maja wiecej rodzajow pizzy cena przyzwoita 30-35 kn za duza pizze ,golonka z grylu,kurczaki z grylu,od tego roku jagniecina z rozna ,kalmary wysmienite porcja 35 kun,piwo z beczki 05.15 kun,Do centrum Slatine jest 1500 m ,plaza z jedenej strony zacieniowana drzewami ,plytkie wejscie do wody, z jednej strony wieksze kamyki z drugiej strony drobny zwirek,nawet w szczycie sezonu niema strasznego tloku ,jest luz,jedynie w soboty i niedziele zjezdzaja sie tubylcy ,ale miejsc jest wystarczajaco.Do sklepu Tommy w kierunku Trogira jest okolo 2000 m ale w centrum Slatine tez sa dwa sklepy,poczta ,taverny,restauracje itp.Z centrum Slatine plyna tksowki morskie do Splitu i do Trogiru.Z Slatine sa organizowane wycieczki statkiem na wyspe Solta.Do Trogiru z tego miejsca jest okolo 6 km i nie jest zle bo niema na tej trasie korkow ,mozna sie zaparkowac przed mostem w Trogirze i na piechote pojsc do centrum Trogira.Na tej plazy niema jezowcow !!!
Pozdrav iz Slatine i nie mow mi ze chwale swoje !!!!
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 20.05.2009 00:46

Nequeriel napisał(a):Witam
Proszę o opinie na temat tego apartamentu?
Apartament znajduje się na wyspie Ciovo - Slatine.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Witaj :))
Znam ten dom ,wszytsko jet zgodne z fotkami w ofercie ,wlasciciel tego domu prowadzi knajpe przy plazy ,ktora jest odlegla 40m.
Miejsce spokojne bez tlumow turystow.Gwarantuje bo jest to moj sasiad:))))
Pozdrav iz Slatine:)))
Bozena
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone