Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Slatine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Guzior
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 424
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guzior » 11.06.2009 09:07

zadie napisał(a):
Martyna 111 napisał(a):Witam. Czy wiecie coś na temat komarów w Slatine. Podobno na Ciovo dokuczają bardzo . Czy trzeba być przygotowanym na to. Proszę o odpowiewdź osoby które były tam w ubiegłym roku. Dzięki z góry.


halloo
byłam w zeszłym roku w Trogirze i nie pamietam żeby mi komary jakos bardzo przeszkadzały :wink: , w ogóle ich nie pamietam 8O a często wieczorami przesiadywałam na plaży :hut:
dla świętego spokoju ...zabierz jakieś środki komarobójcze :nice:


W Trogirze może ich nie ma ale będąc w Slatine cztery lata temu były i to nawet w sporych ilościach :( co wcale nie przeszkodziło mi żeby w tym roku powrócić na Ciovo tyle że do Mastrinki :D oczywiście na komary coś zabiorę ze sobą ale bez przesady, a poza tym odczucie ukąszeń komara jest wprost proporcjonalne do ilości wypitego karlovacko :D :D :D
LenaEm
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LenaEm » 11.06.2009 11:57

misiekiandzia napisał(a): W tym roku w lipcu również się do Marko wybieramy. Może spotkamy sie na miejscu??? :):)
pozdrawiamy


My będziemy w Marko 20-29 czerwca więc pewnie się miniemy... :(
A mam pytanko... czy właściciele mówią po polsku???



A co do komarów....
W zeszłym roku bylismy na ISTRZE i faktycznie tam dokuczaly. ja w sumie nienarzekam bo mne jakoś omijają szerokim łukiem ale pamiętam nieprzespane noce i bynajmniej nie z nadmiaru spożytych trunków lokalnych a właśnie przez pokąsanego juniora ktróy straszliwie się drapał. Kolejne wieczory spędzałam na wybijaniu tych co wleciały do sypialni i zaopatrzyliśmy się również w RAJD na komary taki elektryczny do gniazdka.
O dziwo na spacerach wieczornych jakoś nie dokuczały tylko właśnie wewnątrz domu atakowały.
Martyna 111
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 02.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martyna 111 » 11.06.2009 15:55

Witam. Dzięki za odpowiedzi, dotyczące komarów. Jeżeli chodzi o odczucia ukąszeń w zależności od ilości wypitego piwka, to może i tak, ale ja pytam nie ze względu na siebie czy męża. Chodzi mi o córkę, która po kilku ukąszeniach bardzo puchnie i wtedy jest problem. Mnie to jakoś omijają ,ale jeżeli chodzi o dzieci wolę zapytać czego się spodziewać.Jeszcze raz dzięki.
favor10
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.06.2009
Slatine - willa Zaninović

Nieprzeczytany postnapisał(a) favor10 » 11.06.2009 22:17

Witam,

A czy mógłby ktoś coś powiedzieć o tej willi: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Gdzie się znajduje (tzn obrzeża Slatine, centrum), jakieś opinie o tej willi?

Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji w 4 osoby, za ciężko zapracowane pieniądze i chcielibyśmy mieć fajny wypoczynek :) Dlatego też byłbym wdzięczny za jakieś 2-3 zdania :)

A druga sprawa to może jest ktoś kto jedzie tam 17-18 lipca, to chętnie bym się podłączył w 2 auta zawsze pewniej?

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc!!
Pozdrawiam :)
LenaEm
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LenaEm » 14.06.2009 18:21

W serwisach opisująco- polecających pobyt na Ciovo znalazłam info, iż w czasie sezonu letniego miasteczko Slatine powiązane jest linią morską Slatine-Spit i Slatine-Trogir. Czy ktoś może mi cos więcej na ten temat powiedzieć? w jakich terminach z jaką częstotliwością pływają (promy?), ile kosztują, jak długo trwa taka przeprawa. itp. itd.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 15.06.2009 08:20

w jakich terminach z jaką częstotliwością pływają (promy?), ile kosztują, jak długo trwa taka przeprawa


info z 2007 i około:
- co godzinę od rana (8.00) do popołudnia (18.00)
- z ok. 20 kun dorosły w jedną stronę?
- 40 minut do Trogiru
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008
Slatine Trogir Statek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 16.06.2009 13:33

Trogir Slatine Split Statek
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Aga_Sebastian
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga_Sebastian » 16.06.2009 14:03

Witam mam pytanko, bo zaczynam sie martwić, czy ktoś z Was zamawiał apartamenty przez sunockret Travel, wpłaciłam w zeszłym tygodniu zaliczke i nagle kontakt sie urwał...buuu :cry:
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008
Pro Aga Sebastian

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 16.06.2009 15:26

Proszę podać swój adres e-mail sdresu będę Ci pomóc.
????????????????????????????????????????????????????

Twoje imię i nazwisko??
Mail???

Grigori
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008
e-Mail

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 16.06.2009 15:30

Poczta dla Ciebie.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 16.06.2009 19:19

Hmm 45 min dość długi się płynie...
SivyDaro
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 12.02.2009
Re: Slatine - willa Zaninović

Nieprzeczytany postnapisał(a) SivyDaro » 16.06.2009 20:02

favor10 napisał(a):Witam,

A czy mógłby ktoś coś powiedzieć o tej willi: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Gdzie się znajduje (tzn obrzeża Slatine, centrum), jakieś opinie o tej willi?

Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji w 4 osoby, za ciężko zapracowane pieniądze i chcielibyśmy mieć fajny wypoczynek :) Dlatego też byłbym wdzięczny za jakieś 2-3 zdania :)

A druga sprawa to może jest ktoś kto jedzie tam 17-18 lipca, to chętnie bym się podłączył w 2 auta zawsze pewniej?

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc!!
Pozdrawiam :)


Witam..
Bylem w tym domu już dwa razy w roku 2007 i 2008 oraz jadę w tym roku ponownie!Jezdzimy tam z przyjemnością ponieważ jest to bardzo fajnie położony obiekt w tak zwanej ,,starej,, części Slatine.Znajduje się wśród starych zabudowań.Posiada dwa Apatmany na górze i na dole.Z górnego z balkonu jest piekny widok na cała zatokę z widokiem Split....
Bardzo kulturalni,wykształceni i konkretni właściciele.Balkony całe zarośnięte winoroślami co dodaje jeszcze wspaniałego klimatu.Klimatyzacji używasz ile chcesz bez żadnych dopłat.Bardzo blisko do sklepu,kościoła oraz około 300 metrów do centrum gdzie znajdują się pizzeria,piekarnia,port oraz fajna knajpka pod namiotem ze wspaniałymi owocami morza.I jeszcze bardzo ważna informacja:do plaży jest około 100 metrów i jest to niesłychanie kameralna plaża której nie zna wielu turystów przez co spędzasz tam czas w zupełnej ciszy i pięknym miejscu.Woda jest bardzo czysta i błękitna.Około 50 metrów znajduje się fajny pub z lokalnym klimacikiem.Z resztą cała bliska okolica jest sympatyczna,nie jest to miejsce z nowymi Apartamentami lecz stare chorwackie budynki.
Polecam z pełnym przekonaniem.
Pozdrawiam
favor10
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) favor10 » 16.06.2009 21:24

Ok dzięki wielkie za tak szczegółowe info :)
Od razu mi weselej i tym bardziej nie mogę się doczekać wyjazdu :)

Pozdrowienia :)
Aga_Sebastian
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2009
Re: Pro Aga Sebastian

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga_Sebastian » 17.06.2009 14:10

Info napisał(a):Proszę podać swój adres e-mail sdresu będę Ci pomóc.
????????????????????????????????????????????????????

Twoje imię i nazwisko??
Mail???

Grigori


Dziękuje juz wszystko ok, chyba cos z poczta poprostu było nie tak :D , widze że sporo nas bedzię w Slatine, my jedziemy od 21.07 moze w knajpce na plazy się z kimś z Was spotkamy...już się nie mogę doczekać :D
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 17.06.2009 14:42

Ja będę w Slatine od 27 lipca. :D Owszem fajnie byłoby w knajpce się spotkać :D a najchętniej w tej ze zmęczonym kelnerem :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone