Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Slatine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 30.05.2009 15:19

Plumek :D

Być może aż tak źle nie będzie, ma się w końcu urok osobisty więc trza z niego skorzystać w takiej sytuacji 8)
Często działa :D
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 03.06.2009 13:12

Chyba już gdzieś pytałam czy w Slatine jest targ rybny,dowiedziałam się,że jest w Trogirze.
A czy jest w Slatine?
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008
Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 04.06.2009 20:48

(ze zmęczonym życiem kelnerem) ha,ha
najlepszy wybór ryb je w Trogirze..
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 06.06.2009 12:50

Która plaża w tej miejscowości lub pobliżu jest najładniejsza?
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008
Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 06.06.2009 19:53

Najpiękniejszych plaż na wyspie Ciovo jest plaża w Slatine, plaży nazwie Slatinska kava.. Od centrum Slatiny 2 km..Naturalne plaży, gdzie nie ma domów.Najljpše od Poniedziałku do Piątku.Weekend był wielki tłum ludzi.
arzena12
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.06.2009
slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) arzena12 » 06.06.2009 23:57

Czy ktoś może był w willi Buljan w Slatine?
LenaEm
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LenaEm » 07.06.2009 11:38

Ja tu zapytać chciałam o Dom Marko w Slatine a tu sie okazuje, że osoba u której dok. rezerwacji to tutejsza forumowiczka... ;)
natart
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 06.06.2009
Vinisce

Nieprzeczytany postnapisał(a) natart » 08.06.2009 12:03

Hej, nie chcę zakładac nowego wątku a mało jest na forum informacji o Vinisce (lub ja nię mogę ich znaleźć) , więc podepnę się do Slatine. Czy ktos był w Vinisce i ew. moze cos wiedzieć o apartamentach Damir !, 2 i 3?
Będę wdzięczna
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005
Re: Vinisce

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 08.06.2009 12:19

natart napisał(a):. Czy ktos był w Vinisce i ew. moze cos wiedzieć o apartamentach Damir !, 2 i 3?
Będę wdzięczna


Wrzuć tego posta tutaj :wink:
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 08.06.2009 22:23

LenaEm napisał(a):Ja tu zapytać chciałam o Dom Marko w Slatine a tu sie okazuje, że osoba u której dok. rezerwacji to tutejsza forumowiczka... ;)

Doskonale znamy Dom Marko, no i gospodarzy: Marko i Vladkę i szczerze polecamy!!!! Dom znajduje się 40 m od morza i pięknej plaży. Od Marko do najbliższego sklepu samoobsługowego jest około 1,5 km (Tommy). Do centrum Trogiru około 6 km. Do przystani, z której kursuje regularnie "tramawaj wodny" do Splitu i Trogiru około 2 km. Koszt przejazdu łódką to około 17 Kn. Apartamenty w domu Marko są dobrze wyposażone i przede wszystkim czyste. Gospodarze bardzo mili, gościnni i uczynni. Mieliśmy kilka przygód w CRO ( złapaliśmy gumę, innym razem urwany tłumik) i za każdym razem Marko nam pomagał bezinteresownie !!! Przed domem są zadaszone stanowiska na samochody (ze względu na silne słońce, to bardzo ważne w CRO!!!) oraz grill ogrodowy, z którego można korzystać do woli. Plaża żwirowa, czysta, z łagodnym zejściem do morza, nie ma jeżowców, doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi, nawet bardzo małymi. Tuż przy plaży fajna knajpka z bardzo dobrym i tanim jedzeniem, bogate menu. Byliśmy u Marko już 4 razy i za każdym razem chętnie tam wracamy. W tym roku w lipcu również się do Marko wybieramy. Może spotkamy sie na miejscu??? :):)
pozdrawiamy
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 08.06.2009 22:28

agneess napisał(a):Chyba już gdzieś pytałam czy w Slatine jest targ rybny,dowiedziałam się,że jest w Trogirze.
A czy jest w Slatine?

Targ rybny jest w Trogirze, w części "kontynentalnej" przy głównej drodze, vis a vis "zwykłego" targu obok Konzum-a. W Slatinie co najwyżej można kupić rybki i owoce morza bezpośrednio do rybaków w przystani na końcu Slatiny.
Martyna 111
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 02.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martyna 111 » 09.06.2009 10:13

Witam. Czy wiecie coś na temat komarów w Slatine. Podobno na Ciovo dokuczają bardzo . Czy trzeba być przygotowanym na to. Proszę o odpowiewdź osoby które były tam w ubiegłym roku. Dzięki z góry.
bartekj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekj » 09.06.2009 19:00

Witajcie - Ja poproszę o jakieś informacje na temat tego zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
właśnie zarezerwowałem tam miejsce apartamencik Tommy - najmniejszy z tych wszystkich, ale tani ;)

Dodam, że miejscowość ta leży między Slatine a Trogirem (dokładnie nie wiem jaka to miejscowość chyba podlega pod Trogir jeszcze) na wyspie Ciovo
zadie
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadie » 10.06.2009 10:24

Martyna 111 napisał(a):Witam. Czy wiecie coś na temat komarów w Slatine. Podobno na Ciovo dokuczają bardzo . Czy trzeba być przygotowanym na to. Proszę o odpowiewdź osoby które były tam w ubiegłym roku. Dzięki z góry.


halloo
byłam w zeszłym roku w Trogirze i nie pamietam żeby mi komary jakos bardzo przeszkadzały :wink: , w ogóle ich nie pamietam 8O a często wieczorami przesiadywałam na plaży :hut:
dla świętego spokoju ...zabierz jakieś środki komarobójcze :nice:
bartekj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekj » 10.06.2009 20:59

A ja ponawiam swoje pytanie czy ktoś był lub wie czy taki apartament wogóle istnieje - niby wszytsko w porządku z właścicielem (czyt. ma dobre opinie i można mu zaufać) ale wolałbym się upewnić że jest wszystko ok bo cena za jaka dostalem tą kwatere jest bardzo zadowalająca więc może to być jakiś podstęp?... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Fakt faktem warunki są skrajnie skromne no i do morza 250m
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone