Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Slatine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 08.08.2013 07:53

marcello78 napisał(a):Tak ja będę od 18.08 do 28.08 :-)


:)) może jakieś "forum-owe" piwko ?
iro79
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) iro79 » 08.08.2013 08:06

annte napisał(a):Hej, nadaję z tarasu w Slatine. Pogoda superowa, nawet chyba za ciepło. Ale co do wody to mam niedosyt, trochę jakaś chłodnawa.
W Słowenii ten remont drogi to mnie rozśmieszył do łez, ale faktycznie jest. Tragiczny.
Komarów brak.
Podróż z przygodą. Na 370 km złapaliśmy gumę, w DE oczywiście żaden warsztat nie czynny bo weekend. Więc jechaliśmy do Slatine na dojazdówce 90km/h. 29h podróży :) daliśmy radę, a najlepiej podróż zniosło nasze dziecko.


Ponawiam pytanie - gdzie dokładnie jest remont na Słoweni i ew jak go ominąć - wyjeżdżam 15 sierpnia i planuję podróż przez Słowenię dokładnie z Graz w austrii cały czas A1, obwodnićą Mariboru i na południe na zagrzeb. Czy to na tej trasie jest remont ?????
annte
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) annte » 17.08.2013 22:06

Nie bede pisac o remoncie bo juz pytanie juz pewnie nieaktualne.
Co do plaz w Slatine to do koloru do wyboru. My akurat plazowalismy na zwirkowej, ze wzgledu na dziecko ale sa i skaliste, kamienne,betonowe.
My jutro niestety juz zegnamy sie z Jadranem.
robert29
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 15.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert29 » 06.01.2014 19:00

witam
czy ktoś może był w apartamencie Zizic-Slatine Bana Jelacica 125 może coś powiedzieć o nich? mam już wstępna rezerwacje będe wdzieczny za pomoc
SpinPL
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SpinPL » 11.01.2014 17:34

jakie są ceny a willi Maja u Pani Bożeny ?

albo czy był ktoś tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jakieś opinie ?
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 11.01.2014 22:15

Tam nie byłem, ale byłem 3 razy w Slatine.Lokalizacja jest ok.W opisie jest,że was ugoszczą jedną kolacyjką.Sympatycznie.
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 11.01.2014 22:16

robert29 napisał(a):witam
czy ktoś może był w apartamencie Zizic-Slatine Bana Jelacica 125 może coś powiedzieć o nich? mam już wstępna rezerwacje będe wdzieczny za pomoc

Trochę daleko do tzw. centrum.
TomaszO
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomaszO » 14.01.2014 23:46

Witam.
Czy może ktoś opisać miejscowość Slatine...albo skierować do odpowiedniego ''pokoju'', gdzie jakiś opis będzie, bo już jestem zakręcony od szukania i czytania...polecał mi ktoś apartament w Slatine -dom MARJAN- macie jakieś info o tym miejscu????będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi...
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 17.01.2014 11:25

TomaszO, popatrz na apartments Domic - przedostatni z tej listy > omis-i-okolica-co-warto-zobaczyc-t40657-30.html#p992940 z tym, że cennik na pewno już inny.
Nie znam Slatine ale pod Domic widzę bardzo fajną plażę. Turyści z ilu domów schodzą się na tą plażę, też nie powiem. Jak odpowiada ilość pokoi to wysyłaj zapytanie. Na YT pokazany większy app
pozdrav
tomkat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkat » 18.01.2014 09:05

Slatine to ogólnie taka dLuga wioska. Bylem juz trzy razy i w tym roku tez sie wybieram. Mieszkam u Zeliko Buljana na granicy Slatine i Arbaniji. Plaza spokojna, malo ludzi i blisko do sklepu :). Do przejazdu przez most w Trogirze trzeba sie przyzwyczaic, ja zostawiam samochod przed mostem i dalej z buta. Plaze jakie chcesz, skaly, kamory, kamyki lub zwirek wybor nalezy do Ciebie. Przy "mojej" chatce zwirek i kamyki. Masz konkretne pytania to dawaj bo nie wiem co Cie interesuje ogolnie na wypoczynek swietna miejscowka bo w polowie cro :)
Sorki za pisownie ale jade na samsungu i jeszcze go nie opanowałem do konca
bati
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bati » 21.01.2014 23:13

tomkat napisał(a):Slatine to ogólnie taka dLuga wioska. Bylem juz trzy razy i w tym roku tez sie wybieram. Mieszkam u Zeliko Buljana na granicy Slatine i Arbaniji. Plaza spokojna, malo ludzi i blisko do sklepu :). Do przejazdu przez most w Trogirze trzeba sie przyzwyczaic, ja zostawiam samochod przed mostem i dalej z buta. Plaze jakie chcesz, skaly, kamory, kamyki lub zwirek wybor nalezy do Ciebie. Przy "mojej" chatce zwirek i kamyki. Masz konkretne pytania to dawaj bo nie wiem co Cie interesuje ogolnie na wypoczynek swietna miejscowka bo w polowie cro :)
Sorki za pisownie ale jade na samsungu i jeszcze go nie opanowałem do konca


Witam,
mam pytanie czy polecasz willę Buljan?
Wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji i wybór padł na Ciovo. Trudno nam znaleźć kwaterę, w której byłyby dobre warunki i jednocześnie była w przystępnej cenie.
W jaki sposób rezerwowałeś noclegi?
Przez
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
czy na stronie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

I wreszcie już ostatnie pytanie, czy plaża w pobliżu apartamentu jest odpowiednia dla dzieci?

z góry dziękuję za odpowiedź:)
tomkat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkat » 22.01.2014 16:27

Polecam bo skoro trzy razy już bylem to dla mnie i mojej rodzinki jest OK. Zamawiałem przez zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link bardzo sympatyczna pani doradza :). Polecam jak ktoś lubi spokój, warunki za ta cenę bardzo dobre, jak dla mnie brakuje tylko internetu ale radze sobie inaczej. Plaża do wyboru kamyki takie jak sypie się pod budowę drogi lub obok biały żwirek ale tam mniej miejsca do rozkładki. Dla dzieciaków raj jedź śmiało na pewno nie pożałujesz. Do sklepu 200m, do Trogiru 5km. Wszędzie można płacić kartą, przelicznik parę groszy wyższy. Obowiązkowe buty do wody :)
bati
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bati » 23.01.2014 23:38

tomkat napisał(a):Polecam bo skoro trzy razy już bylem to dla mnie i mojej rodzinki jest OK. Zamawiałem przez zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link bardzo sympatyczna pani doradza :). Polecam jak ktoś lubi spokój, warunki za ta cenę bardzo dobre, jak dla mnie brakuje tylko internetu ale radze sobie inaczej. Plaża do wyboru kamyki takie jak sypie się pod budowę drogi lub obok biały żwirek ale tam mniej miejsca do rozkładki. Dla dzieciaków raj jedź śmiało na pewno nie pożałujesz. Do sklepu 200m, do Trogiru 5km. Wszędzie można płacić kartą, przelicznik parę groszy wyższy. Obowiązkowe buty do wody :)


Bardzo dziękuję za szybką reakcję i wyczerpującą odpowiedź:)
Mam jeszcze pytanie odnośnie apartamentu, czy jest tam szafa? Na zdjęciach widać, że apartament ma dość małe gabaryty, jednak trudno mi ją zlokalizować;(
I czy ta sympatyczna pani mówi po polsku i czy można na nią liczyć w razie ewentualnych problemów na miejscu?
tomkat
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkat » 24.01.2014 09:29

Pani Iwonka jest jest na telefonie praktycznie całą dobę :) Biuro jest w Częstochowie a właściciel mieszka w Splicie. tel 509444423. Szafa jest taka rozsuwana, apartament faktycznie nie jest za wielki - pokój 3,5m x 3,5m (około) kuchnia i łazienka, dla mnie mojej żony i 14 letniego syna wystarczyło miejsca :). Problemów na miejscu nie miałem żadnych, właściciele nie mówią po polsku, ale powoli mówiąc można się śmiało dogadać a wrazie "awarii" Pani Iwonka całe wakacje jest na Ciovo lub Braći i podaje nr telefonu kontaktowy. Tak jak mówię ja nie miałem żadnych problemów, gadałem po polsku parę słów po angielsku lub niemiecku. Łamaniec niezły ale skuteczny :D. W pokojach jest klima telewizor ale trzeba zabrać ze sobą nóż taki z ząbkami do krojenia chleba, bo chleb mają miękki i normalnym ciężko ukroić. Zresztą właściciele są bardzo OK. Aha w zeszłym roku zabrałem ze sobą garnek do smażenia frytek :D Jak chcesz to mogę parę zdjęć z pokoju i paży przesłać tylko podaj meila
bati
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bati » 24.01.2014 21:16

Wielkie dzięki! Właśnie takich informacji potrzebuję:)
Oczywiście będę wdzięczna za fotki na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone