Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce. Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie! [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Co za miła niespodzianka ze strony Kubańczyków.
.......................................................................................................
anakin napisał(a):
romuald22 napisał(a):Co mnie matka nauczyła to moje.
Przykro mi. EOT.
Nie zamartwiaj się. Musisz być dzielny.
Pocieszenie znajdziesz w innych komunikatorach GG na tym forum.
Nie chodzi mi o kwestionowanie przepisów które przy wyniku 3:2 dają drużynie zwycięskiej 2pkt., a przegranej 1 pkt. Generalnie ma to sens.
Ale czy pomyśleliście o teoretycznej możliwości przy tym systemie punktacji, że drużyna która wygrywa wszystkie mecze na Pucharze Świata NIE zajmuje pierwszego miejsca ???
Jest to możliwe.