Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rowerem po chorwacji w czerwcu

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pklimas
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 27.05.2004
Rowerem po chorwacji w czerwcu

Nieprzeczytany postnapisał(a) pklimas » 30.05.2004 12:08

Witam

Lubimy jezdzic na rowerach.
Nawet teraz gdy mamy 11 miesieczne dziecko - wsadzamy je w fotelik i jezdzimy. Zamierzamy kolo 10 czerwca pojechac do Chorwacji - raczej bedzie to Istra. Czy nie bedzie problemow z wycieczkami rowerowymi po okolicy (wycieczki 20- 40 km dziennie). Czy sa w Chorwacji moze sciezki rowerowe ? W drodze do Chorwacji planujemy 2-3 dniowy postoj w Slowenii. Jak tam wyglada kwestia sciezek rowerowych ?
Piotr
Ryszard_K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 615
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 30.05.2004 12:46

Pklimas, ty to jesteś samobójca.
W Chorwacji trudno przejść 1 km w upale, a co dopiero 40 km rowerem
z niemowlakiem w koszyku. Życzę zdrowia.
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 30.05.2004 13:03

zgadzam się z Ryszardem....poznaliśmy na miejscu w Chorwacji ludzi z Wrocławia....przywieźli ze sobą rowery....no i se pojeździli ze dwa razy przez dwa tygodnie....naprawdę trzeba mieć krzepę żeby tam pomykać na rowerku....góra dół, góra dół.....tyle że jakoś tak bardziej pod górę :D :D :D .....no i ten upał chyba że wieczorem....ale to już chyba nie czas dla malca
Mimo wszystko życzę powodzenia
Pzdr.
Ps.
Moje spostrzeżenia dotyczą południowej Dalmacji....podobno w okolicach Murter jest z tym lepiej :D :D
VC4R
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 26.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) VC4R » 30.05.2004 17:07

Skoro determinacja Wasza wielka - tutaj strona ISTRA BIKE z trasami ,opisami i mapkami.
Ermeland
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 09.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ermeland » 30.05.2004 19:25

Co do jazdy rowerowej po Chorwacji generalnie jest problem z drogami, na dalsze odległości siłą rzeczy musisz jechać tymi głównymi. Znajomi w zeszłym roku przejechali z Korculi(via prom) przez Dubrovnik małym kawałkiem Bośni, całą Czarnogórę do miejscowości Szkoder w Albanii. Początkowo korzystali z Jadranki, póżniej wjechali w głąb lądu poruszając się "bocznymi" drogami.
Jak masz trochę samozaparcia to nie ma problemu z jazdą rowerem w tym rejonie.
pozdrawiam
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 01.06.2004 13:41

może to was zainteresuje
http://www.bezdroza.com/serwis//main.ph ... kaz&id=257
Pzdr.
Bruno
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 02.06.2004 14:27

pklimas napisał(a):Witam

Lubimy jezdzic na rowerach.
Nawet teraz gdy mamy 11 miesieczne dziecko - wsadzamy je w fotelik i jezdzimy. Zamierzamy kolo 10 czerwca pojechac do Chorwacji - raczej bedzie to Istra. Czy nie bedzie problemow z wycieczkami rowerowymi po okolicy (wycieczki 20- 40 km dziennie). Czy sa w Chorwacji moze sciezki rowerowe ? W drodze do Chorwacji planujemy 2-3 dniowy postoj w Slowenii. Jak tam wyglada kwestia sciezek rowerowych ?
Piotr


Chyba że bedziesz jezdził w nocy a w dzien spał



Zapraszam
[url=://podlesna-gostyn.pl]Hotel Podleśna[/url]
Ostatnio edytowano 06.03.2012 18:30 przez Karol099, łącznie edytowano 1 raz
Irem
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 22.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irem » 22.06.2004 16:57

pklimas napisał(a):Witam

Lubimy jezdzic na rowerach.....

Witam widzialem mlodych Czechów w 2003 kilka razy mijalem ich na trasie za Dubrovnikiem i potem aż na końcu Czarnogóry w upalne dni jechali kilku-osobową grupą. Nie rezygnuj.
Pozdrawiam
Ermeland
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 09.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ermeland » 22.06.2004 18:00

Bruno napisał(a):może to was zainteresuje
http://www.bezdroza.com/serwis//main.ph ... kaz&id=257
Pzdr.
Bruno

heheheheh :) To jest właśnie relacja mojego znajomego :lol: w tym roku możesz spodziewać się relacji z wyprawy rowerowej po Pirenejach :) Wyprawa właśnie trwa ! :)
grozny
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.07.2004
rower

Nieprzeczytany postnapisał(a) grozny » 11.07.2004 16:36

JEst to super pomysł, zaufaj mi. Tereny są cuuudowne. I można sobie ładnie pojeździć. Jest troche ciepło więc lepiej załóź czapke. Ja jeździłem głównie na Bracu. Tereny troche pagórkowate.

Rower, wież mi super sprawa w chorwacji. :D
grozny
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.07.2004
rower

Nieprzeczytany postnapisał(a) grozny » 11.07.2004 16:37

JEst to super pomysł, zaufaj mi. Tereny są cuuudowne. I można sobie ładnie pojeździć. Jest troche ciepło więc lepiej załóź czapke. Ja jeździłem głównie na Bracu. Tereny troche pagórkowate.

Rower, wierz mi super sprawa w chorwacji. :D

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Rowerem po chorwacji w czerwcu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone